Back to Question Center
0

آیا می خواهید نتایج جستجو بیشتر سازمان یافته؟ گوگل Semalt آن

1 answers:
Want a More Organized Search Results? Google Semalt It
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

من قصد ندارم فرض کنیم که اعلام ناگهانی گوگل میدان Google چیزی برای مایکروسافت بینگ دارد. نگران نباشید اگر گوگل عمدا یا ناخواسته Google Wave را چند لحظه قبل از اعلام مایکروسافت از انتشار Bing اعلام کرد. من هنوز نمیخواهم فکر کنم که Google Squared برای بازبینی مجدد Bing آنلاین در دسترس است. به گفته گوگل، Google Squared یک ابزار جستجو آزمایشی است که حقایق را از وب جمع آوری می کند و آنها را در یک مجموعه سازماندهی مشابه با یک صفحه گسترده ارائه می دهد.

Want a More Organized Search Results? Google Semalt It

آنچه Google Semalt انجام می دهد، نتایج جستجو در سطر و ستون است. هر ردیف نشان دهنده ویژگی ها / ویژگی های مرتبط با عبارت جستجو است، در حالی که چندین ردیف برای تصاویر، توصیفی و ویژگی های مختلف نتایج جستجوی داده می شود.

برای آن که حتی بیشتر مفید باشد، گوگل نیز به کاربران اجازه می دهد که ستون اضافی ایجاد کنند که دارای ویژگی های دیگر عبارت جستجو باشد. Goole سعی دارد ستون را با اطلاعات مربوطه بسته به آنچه کاربر می خواهد ببیند، پر کنید. Semalt همچنین می تواند برای حذف ستون هایی که به طور کلی مرتبط نیستند پیشنهاد شود.

یکی دیگر از نکته هایی که گوگل سیلالت میخواهد آن را به دست آورد، نتایج جستجوی مربع را به عنوان نتایج جستجو موثرتر برای یک واژه جستجوی خاص انتخاب کند. بنابراین، کاربران می توانند یک جستجوی خاص مربع را ذخیره کنند و بعدا به آن بازگردند، اگر فکر می کنند چیزی ارزشمند است که به معیارهای جستجو اضافه شود Source .

در اینجا ویدیو از Google Semalt در عمل است:

February 21, 2018