Back to Question Center
0

چه چیزی را باید در هنگام بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو حساب کنید؟

1 answers:

من به شما چیزی که شما در مورد اهمیت بهینه سازی موتور جستجو نمی دانید بگویید. امروزه تقریبا هر کسی که در یک بازار دیجیتال کار می کند، می داند که چگونه SEO می تواند کسب و کار خود را بهبود بخشد. با این حال، وقتی که آن را به عمل واقعی می آید، نه نظریه، برخی از شرکت ها ناشی از میزان اطلاعات خارج از آن و روش های آنها باید برای دریافت یک نتیجه خوب.

بسیاری از راهنماهای جستجوگرها، کتاب ها و آموزش هایی وجود دارد که می تواند روشن باشد. با این حال، اکثر آنها غم انگیز و حتی گیج کننده هستند. بنابراین آنها می توانند به جای هدایت کردن به سمت راست، صاحبان وب سایت های غیر حرفه ای گمراه شوند - lierac premium setting. امروز، ما در مورد برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای شروع بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو صحبت کنید.

optimizing your website for search engines

سایت مبتنی بر SEO

شما باید بدانید که تمام اجزای مهم موتورهای جستجو در سایت شما قرار می گیرند و شما می توانید آنها را به طور مداوم کنترل کنید. خدمات بهینه سازی خارج از سایت بدون کارآیی در بهینه سازی سایت در دسترس نخواهد بود. با این حال، یک قاعده مهم برای بهینه سازی در سایت وجود دارد؛ شما نباید آن را بیش از حد به عنوان یک موتور جستجو ممکن است شما را متهم به تقلب. به عنوان مثال، نباید هدف قرار دادن کلمات کلیدی در صفحه شما باشد. شما باید تعداد صحیح ترین کلمات جستجو را در مکان های مناسب قرار دهید. این مهمترین ارزش بهینه سازی موتور جستجو در سایت است.

اول از همه، شما باید خودتان یا با کمک کارشناسان حرفه ای SEO، یک جستجوی کلیدی کلمات کلیدی را انجام دهید. برای انجام این کار به طور موثر، ابتدا باید یک تحقیق در مورد بازار و تحلیل رقیب انجام دهید. این به شما مفهوم کلمات کلیدی را می دهد که کاملا با وب سایت شما مطابقت می کنند. برای تهیه فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط و هدفمند، از ابزارهای بهینه سازی آنلاین مانند Semalt Auto SEO استفاده کنید. این پیشنهادات صحیحی را ارائه می دهد و فرایند تحقیق کلمه کلیدی را ساده می کند.

در مرحله دوم بهینه سازی صفحه، شما باید عبارات جستجوی خود را به طور صحیح در محتویات خود قرار دهید تا رباتهای جستجو به راحتی سایت شما را تجزیه و آن را به مشتریان بالقوه خود در SERP نشان دهد. به همین دلیل است که شما باید توجه زیادی به عناوین و متا توصیف داشته باشید، زیرا آنها به عنوان پیش نمایش برای مشتریان به کار می روند و بینش کمی در مورد آنچه در صفحات شما وجود دارد.

optimize your website

اگر سایت شما براساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس است، شما خوش شانس هستید. بسیاری از پلاگین ها برای کار راحت تر شما وجود دارد.

علاوه بر این، شما باید تکنیک های بهینه سازی زیر را در محتوای وب سایت خود به کار ببرید تا سایت خود را برای موتورهای جستجو مانند Google، Bing یا Yahoo بهینه سازی کنید.

  • ارتباط بین

پیوند داخلی سایت کمتر از اتصال خارجی نیست. شما به جستجوی خزنده ها کمک می کنید وب سایت خود را با استفاده از لینک داخلی صفحات سایت خود در محتوای خود تجزیه کنید. علاوه بر این، تجربه کاربران را با سایت شما بهبود می بخشد و به آنها امکان می دهد بدون هیچ مشکلی از یک بخش سایت به مکان دیگری حرکت کنند.

  • برچسب های سرصفحه

برای بهبود ساختار محتوا، مطمئن شوید از تگهای هدر در سطوح مختلف استفاده می کنید. این به موتورهای جستجو کمک خواهد کرد تا اطلاعات بیشتری در مورد هر بخش از محتوا در اختیار شما قرار گیرد. برچسب های H1 برای عناوین اصلی استفاده می شود. در اینجا شما باید آنچه را که مقاله خود را در یک لحظه کوتاه و جذاب بدانید بگویید. علاوه بر این، شما باید از برچسب های H2 و H3 برای زیرنویس استفاده کنید. این به هر دو ربات و خواننده گوگل کمک خواهد کرد محتوای شما را به بخش های قابل هضم برساند.

December 22, 2017