Back to Question Center
0

چه مراحل برای بهینه سازی موتورهای جستجوگر موثر باید انجام شود؟

1 answers:

بهینه سازی موتورهای جستجو (و یا SEO) نیاز به دانش پایه ای از به روز رسانی الگوریتم است که گوگل با به طور منظم می آید. هر متخصص اپراتور SEO باید توانایی تشخیص است که کدام یک از 10 استراتژی موجود برای پیاده سازی به منظور دستیابی به هدف نهایی در پایان یک کمپین جستجوگرها. این دانش به شما در تصمیم گیری در مورد چگونگی انجام جستجوهای موثر جستجو کمک خواهد کرد.

در مقاله امروز، متخصصان Semalt به شما در مورد کارآمدترین راهکارهای بهینه سازی موتورهای جستجو که در سال 2017 کار می کنند، به شما می گویند - biometric door access how it works. همه چیز را بخوانید. بگذار شروع کنیم.

effective search engine optimization

سه متدولوژي جستجوگري قابل اجرا كه شما مي توانيد از آن استفاده كنيد

1.

فهرست بندی نامتقارن معنایی، همچنین به عنوان LSI شناخته شده است، یک روش جستجوگر محبوب است که در مورد تعیین رابطه بین مفاهیم و اصطلاحات در محتوا. این به گوگل و دیگر موتورهای جستجو کمک می کند تا معانی متعدد کلمات و عبارات خاص را تشخیص دهد.

به سادگی، LSI به دنبال مترادف مربوط به کلمات کلیدی در صفحه وب است.

با وجودی که LSI بیش از بیست سال پیش مورد استفاده قرار گرفت، این عمل هنوز برای SEO های امروز سودمند است. کلمات کلیدی LSI در بهبود رتبه بندی Google در صفحات وب شما خوب هستند. علاوه بر این، آنها امکان افزایش رتبه سایت خود را در SERP و نیز حفاظت از سایت خود را از مجازات افزایش می دهند.

2. کلمات کلیدی در Headers

این یکی نیز بسیار سودمند برای نتایج بهتر SEO است، حتی اگر آن را برای اولین بار در اواخر 90s معرفی شد. اکثر متخصصان جستجوگرها پیشنهاد می کنند که این استراتژی را در فعالیت های روزمره خود در موتورهای جستجو در نظر بگیرند، زیرا موتورهای جستجو از سرنخ هایی که شامل سرنخ ها به موضوعات اصلی صفحه می باشند،.

سالها، تنها برچسب های عنوان مرتبط به SEO شده اند H1 و H2. چیزها در طول زمان تغییر کرده اند. امروزه 6 تگ هدر وجود دارد که از H1 تا H6 وجود دارد - هر کدام به کاهش اهمیت کمک می کند. H1 یکی از بزرگترین اهمیت است، فقط باید یک بار در هر صفحه، معمولا برای عنوان پست استفاده شود. هر عنصر عنوان پیوندی باید به عنوان یک زیر شاخه از یک مورد استفاده شود.

3. در نظر گرفتن پیوند به سایتهای مدیریت

هیچ انکار نیست: لینک های خروجی رتبه بندی وب سایت خود را بهبود می بخشد اگر به درستی استفاده شود. در کلمات ساده، لینک های خروجی آن لینک هایی هستند که به وب سایت شما از برخی دامنه های دیگر اشاره دارند. پیوند به سایتهای اقتدار به Google کمک می کند تا توطئه های شما را درک کند و همچنین کیفیت سایت شما را افزایش دهد، که نقش اصلی در SEO شما را ایفا می کند.

پیوند دادن به سایتهای مجاز یکی از بهترین روشهای برقراری ارتباط در ارتباط با کسب و کارهای آنلاین با داشتن یک تو رفتگی در دیوار است.

seo steps

بسته شدن

ساختن SEO شما موثر نیست به طوری که ممکن است در نگاه اول به نظر برسد. پیروی از توصیه های ذکر شده در بالا به شما کمک می کند که یک استراتژی جستجوگرها بهتر از آنچه که در حال حاضر استفاده می کنید ایجاد کنید.

در صورتی که شما هر گونه سوال یا مایل به به اشتراک گذاری تکنیک های SEO خود را موثر با ما، نگران نباشید با تیم Semalt تماس بگیرید. ما دوست داریم از خوانندگان ما بشنویم!

December 22, 2017