Back to Question Center
0

اصول منطبق بر هزینه محلی محلی سازی جستجوگرها چیست؟

1 answers:

جستجو برای یک روش ساده برای به دست آوردن کلمات کلیدی مناسب به محتوای محلی؟ بیشتر از این مقاله نگاه نکنید! امروز ما به شما می گویم که چگونه با استفاده از چند ابزار مفید جستجوگرهای SEO، بهینه سازی سایت SEO را انجام دهید.

هنگامی که شما موفق به انجام اصول اولیه می شوید، می توانید به همان جریان کاری به زبان های باقی مانده یا نسخه های کشور که می خواهید برسید. بگذار شروع کنیم - android smart tv in india.

cost effective seo

راهنمای 7 مرحله ای برای بهینه سازی جستجوگرها محلی سازی:

بهینه سازی متن منبع برای جستجوگرها محلی سازی

متخصصان Semtal توصیه می کنند که شما در هنگام تهیه متن منبع برای جستجوگرها محلی را دنبال کنید

 • اطمینان حاصل کنید که تراکم کلمه کلیدی زیر 2 است. 5٪؛
 • شامل کپی انواع متنوع کلمات کلیدی و موضوعاتی است؛
 • شامل کلیه کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما در کپی خود است.

  این مرحله مستلزم آن است که شما از طریق متن منبع خود بروید و عبارات کلیدی را استخراج کنید، از جمله:

  )

 • کلمات کلیدی مارک؛
 • کلمات کلیدی محصول / خدمات با تمام معادلات موجود؛
 • کلمات کلیدی اطلاعاتی، از جمله ویژگی های محصول، مسائل، راه حل ها و پرسش های متداول؛
 • فعل ها، صفت ها و قواعدی که کسب و کار شما را مشخص می کند؛
 • کلمات کلیدی تراکنش.

هنگامی که شما با آن انجام می شود، تمام شرایط استخراج شده را لیست کرده و یک اصطلاح پایه ایجاد کنید. سپس، کلیدواژه هایی را که پیدا کرده اید طبقه بندی کنید تا بتوانید آنها را به معادلهای دقیق بعدی بسپارید.

انجام تحقیقات کلید واژه های پیچیده

این معمولا با اضافه کردن موضوعات مرتبط در زبان مقصد به شرایط زبان منبع. شما می توانید مطالب بیشتر مرتبط با سرویس خود را اضافه کنید و همچنین رونویسی کلمات کلیدی و اشتباهات مکرر را اضافه کنید. پس از اضافه کردن، فهرست لیستی از توصیه های خود را نهایی کنید. متخصصان Semalt پیشنهاد می کنند از ابزار ClickStream برای تجزیه و تحلیل حجم جستجو استفاده کنید.

مطابقت با کلمات کلیدی

یکی دیگر از چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که از یک زبان مادری بخواهید که به شما در پیدا کردن مسابقه بین بیشترین تعداد اصطلاحات منبع با آنهایی که تازه پیدا شده اند. اگر گزینه های متعددی وجود داشته باشد، بومی را انتخاب کنید تا بیشتر مورد جستجو را انتخاب کنید. در صورتی که یک بازی جزئی وجود داشته باشد، از بومی بپرسید که کلمۀ هدف را به چند کلمه تقسیم کرده و سپس مطابقت کنید.

جستجو برای یک مترجم با CAT ابزار

CAT ابزار به مترجمان اجازه می دهد تا از یک termbase در زمان واقعی در طول ترجمه استفاده کنند. آنها اصطلاح مناسب را از termbase هر بار که در متن منبع قرار می گیرد، ارائه می دهند. علاوه بر این، این ابزار دارای بخش پرسش و پاسخ ساخته شده است که امکان بررسی آن را دارد که آیا استفاده از اصطلاح درست یا غلط است یا خیر.

امروز، پرویز. com یکی از بزرگترین دایرکتوری های مترجم محسوب می شود. این اجازه می دهد تا کاربران را مشخص نیازهای ابزار CAT خود را در پرس و جو. مشخص کردن فرمت فایل termbase نیز بسیار توصیه می شود، زیرا اکثر مترجمین می توانند ارزیابی کنند که چطور آسان یا دشوار است وارد کردن فایل انتخاب شده به ابزار CAT که استفاده می کنند.

effective local seo

نوشتن یک تخصیص برای صاحبکار

همانطور که شما ترجمه را با اصطلاحات و عبارات کلیدی دریافت کرده اید، زمان برای ایجاد یک مجوز برای یک ویرایشگر. هدف از تخصیص این است که اطمینان حاصل کنید که سبک متن هدف طبیعی است و تمامی شرایط کلیدی در ترجمه به درستی نوشته شده و هماهنگ شده اند.

نهایی SEO Tune-Up

آخرین مرحله همه چیز در مورد ویرایش متن هدف است و اضافه کردن برخی از کلمات کلیدی unpaired از فایل، که در آن مورد نیاز. همچنین اطلاعات NAP و نشانه گذاری طرح را محلی سازی کنید. خودشه.

آیا ایده های دیگر در مورد چگونگی بهینه سازی سایت های جستجوگر اینترنتی را در اختیار دارید؟ احساس می کنم آنها را با تیم Semalt به اشتراک بگذارید. ما همیشه دوست داریم از خوانندگان ما بشنویم!

December 22, 2017