Back to Question Center
0

آیا می توانم بر روی وب سایت خودم مانند یک ارائه دهنده بهینه سازی جستجوگر موتور جستجوی مدرن کار کنم؟

1 answers:

شبیه هر صنعت دیگری، دنیای مدرن جستجوگرها روندها و احساسات خود را دارد. البته هر ارائهدهنده بهینه سازی موتور جستجوی پیشرفته همه آنها را می داند، به عنوان کارشناسان صنعت هر روز کاری را صرف کار بر روی یک موضوع می کنند - چگونه می توان یک رتبه بندی بهتر را با توجه به ده ها (اگر نه صدها) عوامل مختلف. اکثر آنها مربوط به تاثیر است که به طور مداوم پیشرفت الگوریتم جستجوی اصلی گوگل را پیش می برد.

search engine optimisation provider

و من اعتقاد دارم که همیشه وجود دارد برخی از روندها و یا سنتی طرح های SEO برای استفاده خوب از. مهم نیست که چه کسی هستید - یک صاحب وبسایت احساس عدم مهارت حرفه ای تر و یا یک وب سایت تازه کار را که مایل و آماده است تا توسط هر ارائه دهنده بهینه سازی موتور جستجوگر معتبر مورد سوء استفاده قرار گیرد - buy real ids online. در پایین من قصد دارم به شما نشان دهم برخی از طرح های کاری که در حال حاضر محبوب ترین در میان جامعه مدرن جستجوگرها را پیدا کرده اند، هر دو علاقه مندان و صنعت گوروس دارای پروژۀ طول عمر هستند. بگذار شروع کنیم.

Snippets

تقریب های ویژه در حال حاضر توسط تقریبا هر ارائه دهنده بهینه سازی موتور جستجوی حرفه ای شناخته شده به عنوان پاسخ خلاصه پاسخ به پرس و جو، که معمولا در بالای SERPs. به طور معمول، می توانید یک قطعه را که در صفحه نتایج ذکر شده است را در صفحه نتایج مشاهده کنید تا هر کاربر یک بخش از بینش عملی (معمولا یک برنامه عمل گام به گام). با توجه به اینکه این موارد مفید و مرسوم هستند، بیایید سعی کنیم منطق آنها را درک کنیم و از آن استفاده کنیم. در واقع، قطعه ها به وضوح از یک محتوای وب سایت توسط گوگل استخراج می شوند که پاسخ کامل اما هنوز هم به یکی از شایع ترین درخواست هایی که در حال حاضر در بین کاربران محبوب است، ارائه می شود.

با توجه به اینکه قطعه ها در حدود 30 درصد از نمایشهای جستجو نمایش داده می شوند و مانند لینک های مشابه عمل می کنند، این امر می تواند ایده خوبی برای محتوای وب سایت شما باشد که با لیستی از نقاط گلوله با عنوان سوال تعبیه شده باشد پاسخ به پرسشهای مربوطه و مرسوم. همه چیز شما نیاز به سرمایه گذاری وقت برای مطالعه چه سوالات مخاطبان هدف شما بیشتر احتمال دارد، و سپس فقط سعی کنید بهترین پاسخ را بنویسید. انجام این کار، شما فرصت های عادلانه ای برای گهگاه به طور مستقیم به مشتریان هدف خود خواهید رسید.

صفحات همراه

حدود دو سال پیش، گوگل اولین اولویت تلفن همراه خود را به الگوریتم رتبه بندی اصلی معرفی کرد. با گذشت زمان، اولویت به دستگاه های قابل حمل تبدیل به چیزی واقعی و همچنین شما باید مراقب باشید، زیرا در حال حاضر رتبه بندی جستجو در حال حاضر در بخشی تعیین شده توسط تجربه کاربر با کیفیت، به ویژه هنگام مرور از طریق گوشی های هوشمند و قرص. به تازگی یک فناوری AMP جدید به بازار صفحات تلفن همراه افزوده است. به این معنی است که مسابقه برای رتبه بندی بالاتر به وبسایت شما نیاز دارد تا در حال حاضر در حال راه اندازی یک نسخه نسخه واکنش پذیر تلفن همراه باشد. در حال حاضر توصیه می کنم با این روند جدید آشنا شوید. شما به راحتی می توانید یکی از Trendiest ابزار ویرایش وب سایت موجود در دسترسی آزاد را امتحان کنید.

seo provider

جستجوی صوتی

آینده در حال نزدیک شدن به ما است، و ما باید انطباق. منظورم این است که در حال حاضر جستجوی صوتی هنوز مقدار کمی از حجم جستجو را ارائه می دهد. اما من مطمئن هستم که ما باید مانند هر ارائهدهنده بهینه سازی موتورهای جستجوی پیشگیرانه عمل کنیم؛ زیرا جستجوی صوتی به آرامی محبوب و پرطرفدار می شود، که توسط غول های فناوری پیشرو سرمایه گذاری می شود که سرمایه گذاری بسیار بی شماری را برای سرمایه گذاری در حال توسعه صحیح انجام می دهد و به طور کامل فشار می آورد اجرای تکنولوژی به توده ها.

بنابراین، چه می توانیم در مورد آن انجام دهیم؟ در حال حاضر هیچ پاسخ سریع وجود ندارد، بنابراین من توصیه می کنم برای مطالعه عمیق و تفکر بر چالش های هسته ای که می توانیم منطقی انتظار خیلی زود، شاید.

December 22, 2017