Back to Question Center
0

چه نوع جستجوگرهای منفی وجود دارد؟

1 answers:

قبل از اینکه ما شروع کنیم به اینکه چگونه SEO منفی کار می کند، بیایید تعریف کنیم که چه چیزی SEO منفی است.

negative seo

ماهیت جستجوگرهای منفی

به سادگی، SEO منفی مجموعه ای از فعالیت های اب زیر کاه است با هدف کاهش رتبه بندی خود را در نتایج جستجو. این تلاش مخرب علیه وب سایت شما معمولا خارج از صفحه است، به این معنی که ساختن لینک غیرعادی به سایت شما یا بازپرداخت محتوای سایت شما.

هرچند SEO منفی علت مشترک قطره های ناگهانی رتبه بندی نیست، بهتر است که شما بدانید چگونه تعریف می کنید که آیا شخص به طور عمدی به رتبه بندی شما آسیب می رساند.

منفی آفلاین SEO

منفی آفلاین SEO به SEO است که وب سایت شما را بدون دخالت درونی هدف قرار می دهد. در اینجا یک لیست از شایع ترین شکل های منفی خارج از صفحه SEO است:

لینک فراموشی

یک احتمال کوچک است که یک زن و شوهر از لینک های اسپم به شما آسیب زدن رتبه بندی سایت - atomizer head for kanger protank 2. با این حال، هنگامی که ارتباط برقرار کردن مزارع وجود دارد، احتمال حمله بسیار افزایش می یابد.

به طور معمول، بسیاری از این لینک های هکر از یک متن لنگر استفاده می کنند. این لنگرهای تطبیق ممکن است به وب سایت تحت حمله غیر مرتبط باشند یا شامل یک کلمه کلیدی هدفمند باشند تا مشخصات پیوند منابع به نظر برسد که مالک آن را دستکاری می کند.

برای جلوگیری از چنین حمله، به طور مرتب رشد پروفایل لینک خود را بررسی کنید.

SEO SpyGlass ابزار می تواند به شما کمک کند که از آن به شما می دهد نمودار پیشرفت برای هر دو:

  • تعداد دامنه های ارجاع؛
  • تعداد لینک ها در نمایه شما.

یک سناریوی غیر معمول در هر یک از این دو مورد به اندازه کافی برای پیگیریهایی است که اخیرا به دست آورده اید.

Content Scraping

یکی دیگر از راه های رقابتی می تواند رتبه بندی شما را از بین بردن با اسکن کردن و کپی کردن مطالب خود در سایر وب سایت ها. این کار به شرح زیر است: زمانی که موتور جستجو یک محتوای مشابه را در چندین وب سایت پیدا می کند، تنها یک نسخه برای رتبه بندی انتخاب می کند. هرچند موتورهای جستجو به سرعت نسخه اصلی را شناسایی می کنند، همیشه برای موارد استثنایی وجود دارد.

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما توسط سایت های دیگر تکرار نشود، بهتر است با ابزار Copyscape که به طور کامل موارد نمونه برداری از محتوای را تعیین می کند، آن را چک کنید. در صورتی که نسخه کپی محرمانه خود را پیدا کنید، با مدیر سایت تماس بگیرید و از او بخواهید قطعه را حذف کند.

منفی در صفحه جستجوگرها

حملات تبلیغاتی منفی در صفحه شامل هک کردن در وب سایت شما و تغییر همه چیز در اطراف. راه های سخت تر برای اجرای حملات خارج از صفحه SEO وجود دارد. حمله اصلی هکرها می تواند شامل موارد زیر باشد:

تغییر محتوا

تاکتیک زیر دشوار است. معمولا هکرها محتوای اسپم را به یک سایت اضافه می کنند. از آنجایی که این لینکها اغلب پنهان هستند، نمیتوانید آنها را ببینید، مگر اینکه کد را بررسی کنید.

یکی دیگر از سناریو های منفی جستجوگر ممکن است زمانی که مهاجم صفحات شما را تغییر می دهد، آنها را به صفحات وب خود هدایت می کند. برخی از صاحبان سایت از این روش برای افزایش PageRank سایت خود یا برای هدایت کاربران به سایت خود هنگام تلاش برای دسترسی به شما استفاده می کنند.اگر موتورهای جستجو قبل از اینکه متوجه تغییر مسیر شوند، احتمال دارد که منابع خود را برای هدایت به وب سایت مخرب مجازات کنند. حسابرسی منظم سایت با یک راه حل مانند WebSite Auditor بهترین گزینه برای شناسایی این حملات است.

black hat seo

دریافت نمایه سایت

شما ممکن است شگفت زده شوید، اما تغییر کمی در فایل مانند روبات. Txt می تواند تمام استراتژی بازاریابی خود را در SEO را خراب کند. یک قانون غیر مجاز، همه چیز لازم است تا موتور جستجو را به طور کامل نادیده بگیرد. غمگین اما درست است.

خوشبختانه چیزی است که می توانید برای جلوگیری از چنین عملی انجام دهید. چک های رتبه بندی منظم به شما کمک خواهد کرد که اولین نفر باشید که باید منابع خود را از دست داده اند. رتبه ردیاب یک ابزار عالی است که شما می توانید برای برنامه ریزی چک های خودکار اعمال کنید. لحظه ای که سایت شما به طور ناگهانی از نتایج Google حذف می شود، یک قطره یادداشت در ستون Difference خواهید دید. به همین سادگی.

December 22, 2017