Back to Question Center
0

آیا وب سایت جستجوگر چک آنلاین وجود دارد که می تواند به من با لینک ها کمک کند؟

1 answers:

در زیر من می خواهم به شما بگویم که چگونه به انتخاب وب سایت جستجوگر چک آنلاین برای جلوگیری از هر گونه رخداد منفی ممکن است. منظورم این است که در اینجا مشکالت رایج با نقض دستورالعمل گوگل، که ممکن است منجر به رعایت مجازاتها یا حتی کامل شدن نمایه سازی کل مالکیت دامنه شود. نکته این است که موتورهای جستجو ما را تماشا می کنند تا هر نقض، دستکاری ها یا طرح های خاکستری را برای رتبه بندی وب سایت بالاتر در SERPs شناسایی کنیم. در میان اشتباهات مکرر، فقدان محتوای با کیفیت و همچنین عدم پشتیبانی غیرقانونی است - como obtener un certificado digital en mexico. به همین دلیل است که یک ایده کاملا منطقی است که همیشه با توجه به روند پیوند ساختمان آلی برای هر صفحه وب، چشم خود را حفظ کند. انجام این کار، شما باید وب سایت سمت راست جستجوگر چک آنلاین را انتخاب کنید. و ابزارهای زیادی از قبیل موجود در دسترسی آزاد وجود دارد. پس، چگونه انتخاب درستی را انتخاب کنید؟

website seo checker online

ابتدا با آنچه در ابتدا و قبل از بررسی شما نیاز دارید شروع کنید. من توصیه می کنم که یک بررسی دو طرفه در مورد عناصر زیر داشته باشم:

 • تاریخچه پیوند ساخت شما حداقل سه ماه
 • بررسی عمیق لینک های لنگر
 • (8
 • چک کردن سفارشی برای هر نوع پیوند

بنابراین، برای جلوگیری از جریمه های Google برای پیوند ناعادلانه، توصیه می کنم با استفاده از یک وب سایت جستجوگر وب آنلاین از ابزارهای تحلیلی استفاده شده زیر استفاده شده: Serpstat، Ahrefs، Majestic، یا Analyzer Semalt. برای من، من توصیه می کنم که پیوندهای دامنه خود را هر هفته یا حداقل یکبار هر دو هفته پیگیری کنید. با استفاده از هر وب سایت جستجوگر آنلاین جستجوگر من قبلا ذکر کرده ام می تواند به شما کمک کند روند را به صورت خود به خود انجام دهید، تقریبا به طور کامل.

برای اینکه لینک های نظارت را حتی سریع تر و آسان تر بگذارید، یک پیوند پیوندی معمولی را مشاهده می کنیم و با استفاده از Serpstat Analyse Backlink برای رایجترین مثال. برای اجرای ارزیابی پایه همه جانبه، ما فقط باید از وب سایت رسمی این ارائه دهنده چارچوب آنلاین بازدید کنیم. هنگامی که ما نام دامنه خود را وارد کنید که نیاز به تایید دارد، ما یک گزارش خلاصه در مورد اخطار کوتاه ارائه خواهیم کرد. با نگاهی به این گزارش نظرسنجی معمولی، به عنوان نمونه، نمونه هایی را مشاهده کردیم:

 • تعداد کل لینک ها
 • آخرین تاریخ، شامل تمام به روز رسانی ها و تغییرات، که در طول آخرین دوره تا سه ماه گذشته
 • فهرست خلاصه ای از لینک های کاملا قابل اعتماد از مناطق حوزه قوی ترین قدرت مانند. edu یا. گوگل، به خوبی توسط گوگل خود شناخته شده است، و همچنین بقیه موتورهای جستجوی پیشرو مانند Bing و یاهو
 • فهرست ویژه احتیاط پوشش تنها لینک های جدید ایجاد شده و به تازگی از دست رفته، هر دو برای توجه دقیق تر شما و
 • آخرین ترافیک در دامنه های ارجاع شما برای دوره اخیر تا سه ماه
 • فهرست استاندارد لنگرهای شما، و همچنین تعداد کل آنها
 • ارزیابی خلاصه عملکرد وب سایت شما، که توسط Serpstat به عنوان شاخص اعتماد برآورد شده است.

SEO Backlinks

به این ترتیب، ما می توانست حتی تجزیه و تحلیل پیچیده backlinking با یک وب سایت استاندارد وب جستجوگر چک آنلاین برای بیش از 10-15 دقیقه. همان طور که قبلا ذکر شد، فقط به شما این امکان را می دهد که روش تجزیه و تحلیل Backlink را با یکی از چهار ابزار ذکر شده در ابتدا انتخاب کنید. در مورد من، من پیدا کردم وب سایت من نهایی آنلاین چک با استفاده از ابزار Serpsat. و شما نیز ممکن است سعی کنید از Semalt Analyzer استفاده کنید تا حتی بیشتر به عملکرد روزانه سایت خود دسترسی پیدا کنید.

December 22, 2017