Back to Question Center
0

دامنه دامنه SEO چیست؟

1 answers:

آیا بین سن دامنه مشخصی و عملکرد SEO در رابطه با ارتقاء رتبه بندی گوگل وجود دارد؟ این سوال در مورد بهینه سازی موتور جستجو و نحوه ارتباط آن با تاریخ ثبت نام دامنه یک موضوع مهم است که اغلب مدیران متخصص و همچنین بسیاری از صاحبان کسب و کار آنلاین.

domain age seo

به طور معمول، صنعت gurus نتیجه گیری می کند که سن دامنه و نتایج SEO به نوعی به دست دست در دست. به طور پیش فرض، نظرات فعلی خود در مورد دامنه دامنه جستجوگرها چقدر متفاوت هستند، هرچند هنوز به نوعی خود را حس می کنند:

  • سن دامنه هیچ تاثیری در جستجوگرها، و در نتیجه در گوگل رتبه بندی در سن
  • دامنه تنها یک عامل فردی در میان هزاران ویژگی دیگر که در الگوریتم های رتبه بندی پیشرفته گوگل وجود دارد
  • دامنه سن نقش مهمی را برای جایگاه بالا در SERPs بازی می کند

همچنین، در اینجا دو نقطه مهم از بحث در حال حاضر در مورد سن دامنه و SEO است:

  • با توجه به منطق است که اسپم ها استفاده می شود دامنه های جدید را در یک رجیستری قرار دهید و آنها را سریع بکشید، نام های جدید ثبت شده اغلب توسط وب سایت های اسپم سازی
  • توسط منطق معکوس استفاده می شوند؛ نام دامنه قدیمی به این معنی است که وب سایت خوب و ارزشمند است -تعدادی که برای سالها استفاده از دامنه های مشابه را ادامه می دهند

خوب، ما شاهد عدم اطمینان زیادی هستیم. اما یک چیز می تواند به شما اطمینان دهد - سن دامنه مهم است که با کسانی که آن را در نظر گرفته می شود. منظورم این است که هنگامی که یک مالک دامنه دولتی طولانی مدت و تمیز در پرونده گوگل داشته باشد، حداقل تاثیر منفی بر شما وارد نخواهد کرد، اگر شما تصمیم به خرید یک نام دامنه موجود و قبلا استفاده کنید. از سوی دیگر، با این حال، بسیاری از دامنه های "بد" وجود دارد، یا قبلا به عنوان هرزنامه شناخته شده یا حتی زمانی که قبل از آن Google مجازات شده است - firma reinigung zürich.

برای جلوگیری از چنین حوادث ناگوار حوادث اتفاق می افتد، کارشناسان توصیه می کنند تنها با توجه به آن دامنه ها برای فروش، که اطلاعات عمومی را در دسترس داشته باشد. بله، ممکن است scammers نیز برخی از حفاظت از حریم خصوصی، به عنوان مثال با پرسش های Whois، من باید اعتراف کنم. با این وجود، مطمئنا اطرافیان آنها را زیر پا می گذارند.

domain age

به این ترتیب، قبل از انجام یک معامله، باید یک چک دوبار از سن دامنه و تاریخ آن داشته باشم. و چارچوب مفید بسیاری در دسترسی آزاد وجود دارد که هنگام ورود نام دامنه شخصی ثبت نام می کنید. برای مثال، شما می توانید از ابزار Netcraft برای پیدا کردن زمانی که دامنه توسط ربات های Google crawling برای اولین بار نمایه شده است را امتحان کنید. انجام این کار، شما می توانید نام های دامنه امیدوار کننده را که به عنوان قابل اعتماد محسوب می شوند شناسایی کنید، زیرا آنها برای نتایج کافی طولانی مدت خود اعطا شده اند و بنابراین در SERPs رتبه بندی شده اند.

توجه داشته باشید، با این حال، پیشنهاد من به این معنی نیست که یک نام دامنه جدید ایجاد شده به طور ناگزیر از بین بردن رقابت با رقبای قدیمی تر خواهد بود، بنابراین احتمال بیشتری برای صعود به بالای نتایج جستجو وجود دارد. "بزرگتر نام دامنه شما است، رتبه بالاتر شما خواهد شد" - که نمی تواند 100٪ معتبر در هر حال. فقط به خاطر داشته باشید که دوره ای از فعالیت خوب تحت تاثیر اختیارات دامنه قرار می گیرد، ما باید اعتراف کنیم. با این حال، دامنه دامنه با SEO هنوز می تواند رتبه وب سایت خود را در راه خود، هر دو مثبت و منفی است.

December 22, 2017