Back to Question Center
0

پاسخ سریع به سوالات متداول ترین سوالات SEO شما

1 answers:

برای ایجاد سایت خود در SERP، شما باید کمی بیشتر از یک تعریف اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو و چگونگی تاثیر آن در رتبه بندی های خود را بدانید. برای ساخت یک کمپین بهینه سازی پیروزی یا نظارت بر کار کارشناسان SEO خود، باید دانش عمیق تر در مورد اصول و تکنیک های بهینه سازی وب سایت را بدست آورید. بنابراین اجازه دهید ما در مورد چیزهای ضروری SEO چیزی راجع به بسیاری از مبتدیان در مورد راه توسعه وب سایت سوال می کنیم اما مطمئن نیستید که چه کسی برای روشن شدن بخواهد - corn yield moisture.

seo frequently asked questions

TOP سوالات متداول در مورد جستجوگرها

  • تفاوت بین جستجوی ارگانیک و پرداخت شده چیست؟

نتایج جستجوی Pais یا غیر آلی آنهایی هستند که در بالای صفحه SERP ظاهر می شوند و علامت "Ads. "در برخی موارد، این نتایج همچنین می تواند در کنار صفحه SERP ظاهر شود. این دامنه هایی هستند که تبلیغ کنندگان پرداخت می کنند تا در موتورهای جستجوی مختلف برای نمایشهای مربوطه کاربر نمایش داده شوند. برای دست یابی به جستجو پرداخت شده، نیازی به انجام یک کمپین بهینه سازی نیست. همه چیزهایی که شما نیاز دارید، پرداخت هر کلیک کاربر بر روی تبلیغ شما است. این نوع تبلیغات پرداخت شده به نام تبلیغات پرداخت برای هر کلیک است و برای جذب بازدیدکنندگان جدید از جستجوی و افزایش نرخ کلیک استفاده می شود.

جستجوی ارگانیک یا بدون پرداخت به نتایج ارگانی که در موتورهای جستجو با استفاده از بهینه سازی وب سایت بهینه می شود، اشاره می کند. منبع وب که در بالای جستجوی ارگانی قرار دارد، می تواند با توجه به ارتباط آن، کیفیت و دوستانه SEO باشد. یک وب سایت رتبه بالا باید با توجه به تمام استانداردهای موتور جستجو توسعه یابد. با هدایت جستجوی ارگانی، شما شانس خود را برای ارتقاء آگاهی از نام تجاری خود و جذب ترافیک با کیفیت به فروش تبدیل می کنید.

  • چقدر باید برای خدمات جستجوگرها پرداخت کنم؟

قیمت های خدمات بهینه سازی موتور جستجو می تواند به طور چشمگیری متفاوت باشد بسته به نوع کسب و کار شما، طرز بازار خود و اندازه بهینه سازی (محلی، کشور، جهانی). علاوه بر این، قیمت بستگی به مقام ارائه دهنده خدمات بهینه سازی و شهرت دارد. در صورتی که طولانی مدت در آژانس بازاریابی دیجیتال شناخته شده باشد، احتمالا هزینه خدمات آنها بالاتر از قیمت بازار است. با این حال، تمام سرمایه گذاری های شما پرداخت خواهد شد در پیک. به همین دلیل است که شما نباید در مورد قیمت کمپین بهینه سازی کیفیت شک و تردید داشته باشید.

برای شرکت هایی که SEO را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه ارائه می دهند، سقوط نکنید. در بیشتر موارد، رویکرد غیر تخصصی و تقلب در آن وجود دارد. معمولا، این شرکتها از تکنیکهای جستجوگرهای سیاه و سفید برای رسیدن به یک نتیجه سریع استفاده می کنند. با این حال، این می تواند منجر به جریمه های Google و رتبه بندی کاهش یابد.

seo questions

  • هنگامی که من شروع به جستجوگرها، چقدر باید صبر کنم برای بررسی نتایج مثبت اول؟

SEO یک روش وقت گیر است که نیاز به زمان و تلاش دارد. این یک شب نمی تواند اجرا شود. 6 تا 9 هفته طول می کشد تا همه استراتژی های ضروری SEO را پیاده سازی و چند ماه پس از همه اصلاحات به روز رسانی های بازاریابی اختصاص داده شود. خزنده موتور جستجوگر نیاز به زمان دارد تا پارامترهای تغییرات وب سایت شما را تجزیه و تحلیل کند تا وب سایت شما به موقعیت بالاتر در SERP برسد. با توجه به توازن بازار شما، اندازه سایت و کیفیت بهینه سازی، از 6 تا 9 ماه طول می کشد تا اولین نتایج مثبت SEO را مشاهده کنید.

December 22, 2017