Back to Question Center
0

چه چیزی می توانید به من درباره ی جستجوگرها برای یک شرکت مدیریت اموال بگویید؟

1 answers:

این روزها، SEO برای همه نوع کسب و کار آنلاین بسیار مهم است، و یک سازمان آنلاین مدیریت املاک استثنا نیست. اگر می خواهید شرکت مدیریت اموال خود را رشد دهید، بسیار توصیه می شود که SEO را در استراتژی بازاریابی دیجیتالی خود قرار دهید.

در Semalt، ما همیشه در مورد ایده های بازاریابی وب سایت برای کسب و کار مدیریت اموال کار می کنیم. امروز ما قصد داریم تا از تکنیک های موثر برای افزایش SEO شما به اشتراک بگذاریم. این توصیه ها به شما کمک می کند که بازدیدکنندگان وب سایت خود را به عنوان رهبران قوی تبدیل کنید - dreams casino no deposit bonus codes june 2017.

seo management company

توجه به آیتم های منو

اولین چیزی که ما می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، صفحه اصلی صفحه شما است و یا به عبارت دیگر موارد منوی وب سایت شما. به یاد داشته باشید، آنها باید تمیز، روشن و مختصر باشند. بهترین راه برای سازماندهی طرح اولیه صفحه شما این است که آن را به چهار مورد آیتم های منوی اصلی تقسیم کنید. متخصصان Semalt پیشنهاد می کنند که در صفحه اول آن موارد زیر را ذکر کنید:

  • صاحبان؛
  • مستأجر؛
  • ارجاع مسکن؛
  • خدمات مدیریت املاک.

هدف اولیه اینجا این است که افزایش ترافیک خود را با کاهش میزان بازدهی و افزایش زمان صرف شده در سایت شما. شما باید درک کنید که تعداد زیادی از مردم هر روز از سایت شما بازدید می کنند. همه آنها می خواهند آن را جذاب و آسان برای حرکت است. به همین دلیل ضروری است که کاربران به مسیرهای آسان ارائه دهند. به خاطر داشته باشید، اگر شما هر کاربر را به قسمت مورد نیاز وبسایت هدایت کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که به جای خروج از منابع خود، زمان بیشتری را صرف آن می کند.

اگر شما می خواهید سایر آیتم های منو مانند روابط رسانه ای را شامل کنید، این درست است. تنها چیزی که باید به یاد داشته باشید: سعی کنید این موارد را در سایر زیر منوها در وب سایت خود نگه دارید. همانطور که در بالا ذکر شد، صفحه اول شما باید به عنوان تمیز و آسان به حرکت است، به عنوان امکان پذیر است.

موضوع ساختار URL

ساخت یک ساختار URL استراتژی برای تمام صفحات وب سایت همیشه یک تصمیم عالی است. URL های شما باید مختصر و توصیفی باشند. به یاد داشته باشید زمانی که URL های شما حساس هستند و ارزش شرکت شما را منعکس می کنند، موتورهای جستجو می توانند شما را سریع تر پیدا کنند و شما می توانید بهینه سازی SEO را افزایش دهید.

تمرکز بر روی صفحه فرود شما

لازم به ذکر است که اکثر فرصت های کسب و کار شما به طور مستقیم از این صفحه جریان می یابد. بنابراین، شما باید آن را فوق العاده. کارشناسان SEO متشکل از سه مورد که باید در این صفحه داشته باشید تا شرکت اموال خود را از جمعیت بیرون بیاورد. در اینجا آنها عبارتند از:

Titles Optimized

هرچند این ممکن است به نظر آشکار باشد، شما می توانید در چند صفحه فرود که هیچ عنوانی ندارید، اشتباه است. بیایید فرض کنیم شما یک شرکت مدیریت اموال در فلوریدا هستید، پس عنوان جستجوگر بهینه شده برای صفحه فرود شما باید چیزی شبیه آژانس مدیریت املاک فلوریدا باشد.

seo company

شماره تلفن قابل مشاهده

مشتریان احتمالی شما باید به سرعت به شما دسترسی داشته باشند، بنابراین مطمئن شوید که شماره تلفن قابل رویت. آن را پنهان نکنید، به جای آن درست زیر عنوان خود قرار دهید، به طوری که مردم بتوانند در عرض چند ثانیه با شما تماس بگیرند.

فرم تماس سفارشی

مهم است که به کاربران برخی از راه های دیگر به جز تلفن آنها می توانند با شما ارتباط برقرار. فرم تماس با 4-5 زمینه را در نظر بگیرید. از اطلاعات بازدیدکنندگان برای اطلاعات اولیه بپرسید، به طوری که برای آنها آسان است اطلاعات خود را ارائه دهند.

شما می توانید شروع به افزایش وب سایت شرکت مدیریت اموال خود را در حال حاضر با این سه راهنمایی SEO. هنگامی که با آنها انجام می شود، می توانید با اضافه کردن توصیفات و معرفی آژانس خود در ویدیو توضیحی بیشتر بروید.

December 22, 2017