Back to Question Center
0

شما در مورد جستجوگرها برای سایت های جدید چه می دانید؟

1 answers:

در اینجا چند نکته درباره جستجوگرهای مناسب برای سایتهای خبری ارائه شده است، به این ترتیب صفحات وب نیازمند ترافیک بیشتر برای حتی بیشتر هستند. همه چیز می تواند بسیار ساده باشد، همانطور که با کمک بهینه سازی موتورهای جستجو، هر وب سایت خبری می تواند برای این روش موثر برای جذب خوانندگان جدیدتر و تبدیل آنها به مخاطبان در حال گسترش خوانندگان ایستاده. به این ترتیب، شما توصیه می شود فقط مطالب تازه و به تازگی به روز شده را ارسال کنید - healthcare on demand portland. نوشته های متن شما باید آموزنده و همیشه منحصر به فرد باشد، که تقریبا همه جستجوگرها برای سایت های خبری مورد نیاز است. اما سعی نکنید برای هر تکنیک کلاه سیاه استفاده کنید، و همچنین جلوگیری از اینکه متن شما با کلمات کلیدی غلبه کند، پیوند هرزنامه، محتوای تکراری و غیره.

seo for news sites

در زیر چند راهنمایی مفید است، از نظر SEO برای سایت های خبری. بسیاری از آنها زمانی مورد تجدید نظر قرار گرفتند که در یک وب سایت روزنامه کار می کردند مورد محاکمه و استفاده قرار گرفتند:

  • برای بهینه سازی محتوا درخواست می شود؛ زیرا الگوریتم های موتور جستجو محتوای کیفیت با رتبه بندی بالاتر در SERPs را درک می کنند. بنابراین مطالب محتوا را غنی، کامل، مرتبط و همیشه با محتوای جدید داشته باشید، با عنوان های عالی که هر صفحه وب را در بهترین حالت توصیف می کند. احساس رایگان برای اضافه کردن کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی به متن بدن و متن عنوان تصویر نیز هست. به این ترتیب، توجه داشته باشید، با این حال، برای حفظ چگالی کلمات کلیدی مناسب در حدود 2 درصد از کل نوشته متن. برای اطلاعات بیشتر، همیشه می توانید از دستورالعمل های رسمی گوگل استفاده کنید.
  • انجام جستجوگرها برای سایت های خبری، در هنگام ایجاد هر صفحه یا پست، باید بهینه سازی URL را مورد توجه قرار دهید. همیشه یک چک دوبار برای قرار دادن کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی به هر URL ایجاد کنید، در حالی که به روزرسانی آن ها ممکن است یک ایده عالی باشد - برای خوانندگان مفید باشد و برای ربات ها هماهنگ باشد. همچنین، با توجه به جستجوگرها برای سایت های خبری، شما توصیه می شود که هر یک از URL های خود را با تعداد منحصر به فرد بیش از سه رقم در طول آن.

website promotion

و در اینجا فقط مهم ترین برچسب متا تگ برای جستجوگرها برای سایت های خبری است، بنابراین بهتر است در هنگام تعبیه آنها موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • اول از همه، یک برچسب متا مانند news_keywords به هر دو ناشر کمک می کند (اجازه دادن به طبقه بندی و دسته بندی گسترده داده ها) و همچنین خوانندگان واقعی (ساده تر برای مرور و یا به اشتراک گذاری اطلاعات، به عنوان مثال ، از طریق پروفایل های لینک های اجتماعی)
  • به یاد داشته باشید، تنها نقطه گذاری مجاز در URL ها و متا تگ های شما کاما هستند. فقط برای جدا کردن کلمات کلیدی و عبارات کلیدی از آنها استفاده کنید.
  • اکثر کلمات کلیدی در اینجا احتمالا به همان ارزش می اندازند، منظورم این است که هنگام جستجو برای سایت های خبری سایت های خبری

از جمله ویژگی های مفید این گزینه، استفاده از 10 کلمات کلیدی مانند شرایط، e. g. ، برای ایجاد یک برچسب جدید برای مقاله تازه منتشر شده خود را. انجام این کار همیشه یک بررسی دوگانه غیرفعال خواهد داشت: آیا باید اتفاق بیافتد که مقاله فردی به موضوع مربوط نمی شود، کاربران می توانند به سرعت آن را برای حل تقریبا فوری.

December 22, 2017