Back to Question Center
0

آخرین استانداردهای SEO چیست؟

1 answers:

امروزه گوگل نتایج جستجوی خود را نشان می دهد، که دور از سنتی تر است (من فقط به معنای منطقی سایت های منطقی هستیم) ما چند سال پیش مشاهده کردیم. الگوریتم جستجوی گوگل، و همچنین استانداردهای اصلی جستجوگرها، در حال تکامل است. در حال حاضر موتورهای جستجو لیستی بیش از آنچه شما درخواست می کنید - به عنوان SERPs در گوگل، و همچنین در یاهو و بینگ در حال حاضر پوشش تصاویر مرتبط، فیلم ها، رسانه های اجتماعی، و البته نقشه های محلی - mikrotik 951g lte. بنابراین، اگر شما در مورد ترافیک و فروش بیشتر به عنوان صاحب کسب و کار آنلاین بسر می برید، مطمئن شوید که برخی از مهم ترین استانداردهای SEO امروز را بررسی کنید. آیا وب سایت شما نیازمند مشاهده آنلاین بهتر و کلیک بیشتر است؟ سپس اجازه دهید به یک زن و شوهر از بهترین روش های مدرن بهینه سازی موتور جستجو بروید:

seo standards

محلی جستجوگرها منطقه اصلی برای شما است اگر کسب و کار شما شرط بندی در محلی لیست ها و تمرکز برای به ثمر رساندن یک علامت در مطابق با نقشه های گوگل، به عنوان مثال. با توجه به آخرین استانداردهای SEO در بهینه سازی محلی، توصیه می کنم برای:

  • نقل قول. یک چک دوبار داشته باشید تا اطالعات دقیق در مورد کسب و کارتان را در فهرست بسیاری از معتبر در اینترنت داشته باشید. فقط با فهرست Google خود شروع کنید. نکته کلیدی در اینجا، هماهنگی شماست، منظور من این است که هر لیست از شما باید متحد باشد، e. g. ، اگر تصمیم گرفتید از چیزی مانند "Str. "برای تفسیر کوتاهتری از" خیابان "در صفحه شما از Google Places، مراقب بقیه لیستها باشید تا به طور مشابه نمایش داده شوند.
  • Google Places. حفظ جستجوگرها برای وب سایت شما، به راحتی می توانید موارد مشابه را برای صفحه Google Places خود انجام دهید. آن را به خوبی با بهینه سازی توسط دقیقا مطابق دسته بندی. همچنین، در صورت لزوم، اطمینان حاصل کنید که ارتباط مناسب بین صفحه خود و یک صفحه وب مخصوص فرود شهر مشخص شود.
  • حضور آنلاین قوی تر. اغلب اوقات، تنها بررسی های گوگل در لیستی از SERPs نمایش داده می شود. بنابراین، با داشتن بررسی های بیشتر از منابع دیگر مانند Superpages، Trip Advisor، Yelp، شما می توانید حضور آنلاین قویتری را برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

basic seo

چیز بعدی این است که کاملا مطابق با استانداردهای SEO مدرن در حال کار در زمینه رسانه های اجتماعی. بیایید با آن روبرو شویم - زمانیکه جستجوی خود و ابزار رسانه های اجتماعی به طور جداگانه صورت می گرفت، مدتها پیش گذشت. امروزه، رتبه بندی آنلاین هر وب سایت به شدت به سیگنال های مختلف اجتماعی وابسته است، مانند فیس بوک ها، اشتراک در توییتر و غیره. علاوه بر این، در حال حاضر نتایج جستجو حتی برای هر کاربر شخصی تر شده است. به همین دلیل است که کار بر روی بازاریابی رسانه های اجتماعی ضروری است.

پس از همه، انجام بهینه سازی برای کلمات کلیدی و عبارات کلیدی خود را، سعی کنید به فکر بیشتر از مردم زنده، به جای خزنده جستجو. به یاد داشته باشید، تحقیق کلمه کلیدی درست همواره ستون فقرات استانداردهای کلی SEO است. با این حال، با توجه به واقعیت مدرن، محتوای وب سایت و کلمات کلیدی شما باید بیشتر نسبت به قبل نسبت به کاربران واقعی پاسخگو باشد. به همین دلیل است که شما باید از کلمات کلیدی فقط به عنوان یک داده فنی استفاده نکنید. انجام تحقیقات خسته کننده، به خاطر داشته باشید که قصد افراد زنده ای را دارید که از کلمات کلیدی مرتبط خود برای درخواست های جستجوی مکرر خود استفاده می کنند.

December 22, 2017