Back to Question Center
0

چگونه می توانم نتایج جستجوگر فعلی من را بررسی کنم؟

1 answers:

من اغلب سوال در مورد تست پیشرفت در حال حاضر و یا برآورد وب سایت SEO نمره خود را. اما آیا آنها به هر حال درک می کنند؟ صحبت کردن به طور واضح، من مطمئن نیستم که آیا هیچ کدام از نتایج خوب یا بد نتایج جستجوگر وجود دارد. در حقیقت، مفهوم بهینه سازی موتور جستجو بسیار قابل توجه است و جنبه های بسیاری از هر استراتژی عملی که نیاز به یک درک کاملا واضح دارند تا وب سایت شما را به موفقیت واقعی در رتبه بندی آنلاین هدایت کند - купить большой веер. خوب، به نظر می رسد مانند پاسخ دادن به سوال در مورد اندازه گیری نمره SEO تقریبا بی ربط است. در واقع داشبورد مشترک توسط موتورهای جستجو ساخته شده است تا ما بتوانیم نمره هر وب سایت شخصی را نسبت به سایر موارد مربوط به بخش صنعت، یا حداقل برخی از بازارچه های مشابه مقایسه کنیم. و هیچ ابزار کاری یا سیستم عامل یکپارچه برای تجزیه و تحلیل قابل مقایسه برای همه آنها وجود ندارد: لینک ها، سایر سیگنال های اجتماعی، جنبه های فنی اصلی SEO، تعداد خطاهای صفحه ای، سرعت بارگذاری صفحه، بدون اشاره به برچسب های مختلف و محتوای خود را با کیفیت. پس چه نوع پاسخی می توانیم داشته باشیم؟ بیایید سعی کنیم ببینیم چه می توانیم با نمره SEO به طور مطمئن انجام دهیم.

seo score

ما می توانیم عناصر ضروری وب سایت شما را در مقایسه با نزدیکترین رقبای خود مقایسه کنیم.

در مورد اصول بسیار مهم، من پیشنهاد می کنم عملکرد وب سایت فعلی شما در مقایسه با برخی داده های انبوه مخالفان شما مقایسه شود. ما می توانیم ترافیک آلی خود را که از کلمات کلیدی هدف در یک صنعت مشابه است، و همچنین مخاطبان بازار با استفاده از این عبارات کلیدی در هنگام جستجوی محصولات یا خدمات. با انجام این کار، شما حداقل می توانید ببینید که آیا شما در مسیر درست حرکت می کنید یا احتمالا باید کارشناسان را برای یافتن راه حل سریع استخدام کنید. منظورم این است که استخدام SEO شما ممکن است به خوبی شکل بگیرد، و نه تنها تصمیم برای زنده ماندن.

ما می توانیم بهترین تجربه مخالفانمان را مطالعه کنیم و به راحتی بتوانیم از آن استفاده کنیم.

من اعتقاد دارم که تشخیص برخی از شواهد روشن در مورد پیشرفت رتبه بندی رقیب شما و درخواست برای بهترین شیوه های خود را معمولا راه حل صحیح و روشن برای بهبود نمره SEO خود را. با این حال، منظورم این نیست که مثل یک کپی کار می کنم. فقط تمرکز بر کارآیی ترین کارها و شروع به آوردن آنها به زندگی در صفحات وب خود. تصور کنید، قویترین حریف شما مزایای خوبی از برخی رسانه های اجتماعی محبوب به دست می آورد. پس چرا پیروی نمیکنید و نمره SEO خود را با استفاده از اقلام مورد استفاده مانند اثبات شده، مانند موارد ذکر شده، ذکر شده و در فیس بوک به اشتراک بگذارید؟

seo

ما می توانیم آنچه را که مخالفان شما به نحو اشتباه انجام می دهند شناسایی کنید.

مانند درگیر شدن در هر مبارزه رقابتی دیگر، می تواند یک ایده واقعا خوب باشد که با درک ضعف دشمن خود، مطابقت داشته باشد. و این طرح برای زمانی که برای اصلاح نمرات فعلی خود در SEO استفاده می شود حتی بیشتر نیز قابل درک است. بنابراین، دریغ نکنید که استفاده درست از هر چیزی که مخالفان شما را از دست داده اند، دریغ نکنید - آیا این باید استراتژی محتوا یا هر جنبه دیگری از بهینه سازی موتورهای جستجو باشند که هنوز هم در آنها استفاده نمی شود.

December 22, 2017