Back to Question Center
0

آیا سیگنال های اجتماعی بهبود SEO؟

1 answers:

سازندگان محتوا و بازاریابان آنلاین به طور مداوم در جستجوی روش های جدید برای رانندگی صفحه رتبه بندی خود را به صفحات اول موتورهای جستجو. نکته جالب این است که حتی زمانی که آنها را به 10 گوگل رسانده اند، هنوز هم نیاز به محتوای تازه و با ارزش برای نگه داشتن موقعیت خود دارند.

با این وجود، برای صاحبان وب سایت بسیار مهم است که بدانند تولید محتوای عالی کافی نیست - commercial valuation services inc. محتوای خوب نیاز به ارتقاء فعال دارد. مهم است که محتوا را به دیگران ارتقا دهیم تا بتوانیم دستاوردهای اجتماعی را به حداکثر برسانیم.

social signals seo

Let's face it: هنگام نوشتن و انتشار مقالات، پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، مقاله های مفید مفید و یا infographics، بهترین راه برای آنها را در مقابل مخاطبان هدف ما از طریق رسانه های اجتماعی است.

همانطور که گفته شد، به اشتراک گذاری مراقبت است. دشوار است انکار کند که سیگنال های اجتماعی، و همچنین رسانه های اجتماعی، به طور قابل توجهی بر SEO تاثیر می گذارد. متخصصان Semalt به طور کامل با بیانیه ای که توسط گوی بازاریابی ورودی Jay Baer، که یک بار گفته اند که این محتوا آتش سوزی است و رسانه های اجتماعی بنزین.

چگونه می توانم به سیگنال های اجتماعی کمک کنم رتبه بندی MY رتبه بندی خود را افزایش دهم؟

1. ساده سازی روند اشتراک گذاری محتوا

اولین کاری که باید انجام دهید برای راندن ترافیک بیشتر به سایت شما این است که برای کاربران راحت باشد مطالب خود را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر این امکان وجود دارد، بازدیدکنندگان را ترک نکنید تا URL خود را در پستهای فیس بوک خود کپی کنید و آنها را وارد کنید. اکثر خوانندگان نه زمان و نه صبر به انجام این کار. در نتیجه، به دلیل تجربه کاربر بد، فرصت برای تبلیغ محتوای خود را از دست خواهید داد.

به یاد داشته باشید زمانی که برای بازدیدکنندگان خود اهمیت می دهید و به اشتراک گذاری مطالب خود را آسان می کنند، بیشتر احتمال دارد که پست های خود را با جوامع اجتماعی خود به اشتراک بگذارید، ترافیك بیشتر ارجاع به سایت شما.

2. لینک های متفاوتی را بسازید

لینک ها لینک های ورودی از منابع دیگر به صفحه وب شما هستند. تقریبا تمام موتورهای جستجو، از جمله گوگل، یاهو و بینگ، هر دو مقدار و کیفیت این لینک ها را در رتبه بندی صفحات در نظر می گیرند. به سادگی، یک صفحه که شامل بسیاری از لینک های با کیفیت بالا است، تمایل به رتبه بندی جستجوی بالاتر است. به علاوه، اگر خوانندگان از وب سایت های مورد اعتماد خود به سایت خود برسند، موتورهای جستجو پیوند را دنبال می کنند، محتوای آن را فهرست می کنند و محتوای شما را رتبه بندی می کنند.

3. بهینه سازی سایت شما برای به اشتراک گذاری موبایل

در سال 2017، ترکیبی از فروش تلفن همراه، اجتماعی و محلی، هرگز به عنوان SEO تاثیر می گذارد. امروزه اکثر افراد از طریق لپ تاپ در تلفن های همراه جستجو می کنند. آنها ترجیح می دهند تحقیق و خرید را در مسیر. موتورهای جستجو از منابع بهینه سازی شده همراه با رتبه بندی بالاتر قدردانی می کنند. اطمینان حاصل کنید که نسخه تلفن همراه وبسایت شما، یک راه آسان برای به اشتراک گذاری مطالب خود را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

seo

صاحبان سایت هایی که دارای مکان های متعدد و صفحات فرود محلی برای محتوای آنها هستند، باید درباره چگونگی بهینه سازی کلیک ها و سیگنال های اجتماعی در وب سایت خود فکر کنند. مهم این است که در بالا، جنبه های کلیدی که رتبه بندی جستجوی محلی را تحت تأثیر قرار می دهند، مهم است.

آخرین، اما نه کمترین چیزی که باید در نظر بگیریم، اثبات اجتماعی است که اعتبارات خود را به مقالات، پست های وبلاگ و ویدیوهای یوتیلی اضافه می کند که نشان می دهد آنها ارزشمند و قابل اعتماد هستند. واژه اصطلاح اجتماعی به مطالب شما مانند بررسی ها، نظرات و نقل قول ها از متخصصان موضوع اشاره دارد. اثبات اجتماعی به شرح زیر عمل می کند: اگر شخصی می بیند صدها نفر از افراد شما مطالب خود را به اشتراک می گذارند، به سمت چک کردن آن و همچنین به اشتراک گذاری آن اقدام می کنند.

December 22, 2017