Back to Question Center
0

سوالات متداول برای موتورهای جستجو چیست؟

1 answers:

سوالات جستجو یا موتورهای جستوجو کلمات یا عبارات کاربران نهایی را به یک جعبه جستجو تایپ می کنند تا بیشترین ارتباط را با نتایج جستجوی پرس و جو پیدا کنند. پرسش های جستجو را می توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد - ناوبری، اطلاعاتی و معاملات. این تنوع پرسش ها ما را قادر می سازد تا مشتریان بالقوه خود را که رفتار و هدفشان را جستجو می کنند، درک کنند. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این نوع سوالات موتور جستجو داشته باشیم.

question search engine

سه نوع سوالات موتور جستجو

  • ناوبری

به نوع پرس و جو هنگامی که یک کاربر می داند که کد منبع که او می خواهم برای پیدا کردن. او فقط در یک وب سایت URL خاص در یک جعبه جستجو قرار می دهد و نتایج مربوطه را دریافت می کند - talon de paie gratuitously. پرس و جوهای ناوبری سمت راست یک قصد روشن دارند و اگر سایت شما در نظر کاربر نباشد، سایت شما متوجه نشود.

این می تواند بسیار پیچیده است برای ساخت یک استراتژی با این نوع پرس و جو. با این حال، اگر شما در بهبود شناسایی نام تجاری خود تمرکز می کنید، شانس خود را دو برابر می کنید. میانگین تعداد نتایج که در اولین صفحه Google SERP در هنگام جستجو به ناوبری نمایش داده می شود، هفت است. گوگل این گام را اتخاذ کرده است زیرا به نظر میرسد بی فایده است تا بیش از هفت نتیجه نشان دهد، در صورتی که کاربران در بیشتر موارد یکی از نتایج TOP را در اختیار دارند. با این حال، برخی از پرس و جو که به نظر می رسد ناوبری ممکن است از این نوع باشد. به عنوان مثال، تمام کاربرانی که برای جستجوی عبارت «Instagram» جستجو می کنند، باید این برنامه چند رسانه ای را پیدا کنند. برخی از آنها مایل به خواندن برخی مقالات مرتبط یا اطلاعات مربوط به برخی از تنظیمات و یا به روز رسانی Instagram هستند. به همین دلیل است که باید مطمئن شوید که یک پرس و جو ناوبری مرتبط دارید که در نتایج پرداخت شده و ارگانی وجود دارد.

  • اطلاعاتی

یک پرس و جو اطلاعاتی است که یک کاربر فقط می خواهد برای پیدا کردن یک پاسخ به سوال خود و یا حل برخی از مشکل. برای او اهمیتی ندارد که چه نوع سایتی با آن روبرو خواهد شد. تنها نیاز است که این منبع اینترنتی حداکثر با پرس و جو خود مرتبط باشد. پرس و جو اطلاعاتی گسترده ترین گسترش است و معمولا توسط کاربران متوسط ​​استفاده می شود. هدف اصلی بهینه سازی موتور جستجو این است که جذب کاربران که به دنبال برخی از محتوای با کیفیت با کمک از نمایش اطلاعات است. اگر محتوای محتوای منحصر به فرد و جذاب را که می تواند به کاربران کمک کند مشکلات خود را حل کنند، دارند، احتمالا وبسایت شما مقدار زیادی ترافیک را که می تواند به فروش تبدیل شود، دریافت می کند.از آنجاییکه اولین موقعیت SERP در این مورد، معمولا بر روی پاسخهای گراف دانش دانش و مقالات ویکی پدیا. با این حال، تعداد زیادی از کاربران مایل به دریافت اطلاعات عمیق تر در مورد موضوع هستند. این شانس شما برای افزایش نرخ کلیک و تبدیل شماست. برای هدایت ترافیک به منبع وب خود، می توانید از پست های وبلاگ با اطلاعات و راهنمایی های کیفی استفاده کنید. علاوه بر این، هوشمندانه نوشتن دستورالعمل های گام به گام و طراحی فیلم های توصیفی است.

search engine

  • معاملات

یک پرس و جو تراکنشی است که یک کاربر می خواهد به خرید. به نظر می رسد "برای خرید چیزی" یا "برای سفارش چیزی. علاوه بر این، پرس و جو های معاملات ممکن است نام های دقیق نام تجاری مانند "دستگاه های اپل" و یا "گوشی های هوشمند سامسونگ" باشد. "بسیاری از جستجوی محلی مانند" نزدیکترین رستوران آسیایی در شیکاگو "نیز انجام می شود. یک پرسوجوی تراکنشی بیشترین سود را کسب می کند که تجارتگران آنلاین را قادر می سازد پول آنلاین را جمع آوری کنند. برای بدست آوردن بیشترین ROI، صاحبان وب سایت ها به بهینه سازی موتورهای جستجو و پرداخت تبلیغات برای هر کلیک اشاره دارند.

December 22, 2017