Back to Question Center
0

چگونه از بستههای بهینه سازی موتور جستجو انتخاب شود؟

1 answers:

در حال حاضر بیشتر و بیشتر ارائه دهندگان خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو در سراسر جهان وجود دارد. برخی از آنها صاحبان وب سایت ها را با قیمت های مقرون به صرفه جذب می کنند، در حالی که برخی دیگر بسته های بهینه سازی با ارزش اما با کیفیت ارائه می دهند. بنابراین، این یک مشکل پیچیده است برای پیدا کردن یک شرکت جستجوگرها خوب در میان صدها هزار نفر از انواع، به ویژه اگر شما هرگز استفاده از خدمات بهینه سازی قبل از - old computers trade in. همانطور که بسته های SEO می توانند کاملا متفاوت از یکدیگر باشند، نیاز به زمان زیادی برای بهینه سازی خدمات متمرکز فراهم می کند.

search engine optimisation packages

بهینه سازی موتورهای جستجو تبدیل شده است بخش مهمی از توسعه کسب و کار آنلاین است. این که آیا شما مایل به ساخت یک وب سایت شرکتی یا یک وب سایت بزرگ شرکتی هستید، به خدمات جستجوگرها نیاز دارید، زیرا کسب و کار شما در SERP قابل مشاهده است و مشتریان بالقوه خود را جذب می کند. کمپین بهینه سازی موتورهای جستجو بر روی بازده سرمایه گذاری تاثیر مستقیم دارد. با این حال، برای ساخت یک استراتژی موفقیت آمیز SEO، شما باید بسته SEO مناسب را انتخاب کنید. این بسته نه تنها باید به شما در جذب ترافیک هدفمند به سایت شما کمک کند بلکه نیازهای خاص کسب و کارتان را نیز برآورده می کند. حقیقت گفته شده، یک کار آسان برای انتخاب یک بسته جستجوگر مناسب نیست. با این حال، بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که بهترین بسته بهینه سازی موتور جستجو را به کسب و کار آنلاین خود برسید.

انواع مختلف بسته های جستجوگر

بسته های ارائه شده توسط سازمان های جستجوگرها را می توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد - استاندارد و سفارشی.

  • استاندارد

استاندارد بسته جستجوگرها معمولا شامل خدمات اساسی استاندارد SEO و تکنیک های مانند تحقیق کلمات کلیدی، نوشتن مطالب، بهینه سازی ساختار داخلی وب سایت و ساختمان لینک. به این معنی است که این بسته فقط برای تکنیک های بهینه سازی وب سایت لازم است که می تواند حضور شما در تجارت آنلاین را بهبود بخشد. بسته نرم افزاری استاندارد معمولا دارای قیمت مناسب می باشد زیرا هیچ منبع اضافی بهینه سازی نیاز ندارد و می تواند توسط یکی از متخصصان SEO انجام شود. بسته های استاندارد SEO برای وب سایت های اخیرا جذاب جذاب هستند. اولین چیزی که صاحبان وبسایت با سفارش یک بسته جستجوگر استاندارد مطرح می کنند، همه تکنیک های بهینه سازی مورد نیاز برای تبلیغات تبلیغاتی نیستند. افزون بر این، هیچ فرصتی برای جایگزینی این خدمات با موارد لازم وجود ندارد و یا برای آنها پرداخت نمی شود. همانطور که برای خدمات وب سایت بی فایده پرداخت نمی شود، بسیاری از بازرگانان آنلاین به بسته جستجوگرهای سفارشی مراجعه می کنند.

  • سفارشی

بسته SEO سفارشی صاحبان وب سایت را فراهم می کند خدماتی که مخصوصا برای کسب و کارشان طراحی شده. هیچ خدمات بی فایده برای پرداخت هزینه وجود ندارد. با وجود این واقعیت که هزینه خدمات سفارشی نسبتا بالاتر از خدمات استاندارد است، هنوز یک تصمیم هوشمند برای سرمایه گذاری در آن است. به عنوان این نوع بسته جستجوگرها به نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما طراحی شده است، سرمایه گذاری های خود را در پلات پرداخت می شود. خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو سفارشی معمولا شامل تجزیه و تحلیل نقص بازار، تحقیقات رقبا و سایر تاکتیک های بهینه سازی سودمند است که می تواند حضور شما در کسب و کار آنلاین را افزایش دهد و تبدیل وب سایت را افزایش دهد. خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو سفارشی نیاز به یک کار گروهی متخصص داشتند، به همین دلیل هزینه آنها می تواند بالاتر از حد متوسط ​​باشد.

بنابراین، هنگامی که تصمیم بگیرید که کدام بسته SEO شما نیاز به استفاده داشته باشید، باید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن تمام تکنیک های بهینه سازی کسب و کار آنلاین خود را نیاز به اکسل. اطمینان حاصل کنید که یک بسته جستجوگر شما انتخاب کنید شامل تجزیه و تحلیل توزیع بازار خود، تحقیقات کلید واژه، تولید محتوای با کیفیت، ارائه دایرکتوری، بهینه سازی ساختار داخلی وب سایت، پیوند بین، بهینه سازی ابرداده، کمپنی لینک سازی و ارسال وبلاگ.

seo packages

چه چیزی باید در بسته SEO جستجو کنید؟

خرید یک سفارشی کاملا مناسب کسب و کار شما نیاز به بسته SEO اغلب راه مقرون به صرفه و موثر برای بهینه سازی وب سایت. اجازه دهید ما دقیق تر صحبت کنیم که چه چیزی باید در یک بسته بهینه سازی موتور جستجو جستجو کنید تا نتایج جستجوگر خوبی بدست آورید.

  • ممیزی فنی

مرحله اولیه کمپین بهینه سازی شما باید به ممیزی حرفه ای وب سایت شما دقیقا به سیستم مدیریت محتوا و فعلی اختصاص داده شود معماری سایت. ممیزی فنی به کارشناسان SEO کمک می کند تا خطاهای موجود در کد HTML را پیدا کرده و از بین ببرد. علاوه بر این، یک بررسی جامع شامل تجزیه و تحلیل عناصر درون و خارج از سایت می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ خطایی فنی وجود ندارد که سایت شما را از Google TOP جدا کند.

  • پیشنهاد کلمات کلیدی

پیشنهاد کلمات کلیدی یک جزء اصلی بسته SEO است، زیرا آن را به عنوان مرحله اولیه هر کمپین بهینه سازی وب سایت. به عنوان یک قاعده، کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو، مشتریان خود را با مجموعه ای از شرایط جستجو با حجم بالا که یک سازمان جستجوگر هدف قرار می گیرد، ارائه می دهد. متخصص حرفه ای SEO باید از تعدادی از ابزارها برای بررسی ارتباط کلیدواژه های انتخاب شده استفاده کند و یک لیست از بهترین عبارات کلیدی را برای هدف قرار دادن ترافیک با کیفیت به سایت شما دریافت کند.

  • ساختمان لینک

کمپین کیفیت لینک سازی بخش مهمی از هر بهینه سازی خارج از صفحه. تعدادی از لینک های مربوطه و کیفیت که به سایت شما اشاره دارند، اعتبار سایت و شهرت شما را در چشم انداز موتورهای جستجو مشخص می کنند. یک شرکت جستجوگر خوب باید با منابع مختلف وب و رسانه های آنلاین همکاری کند تا مشتریان خود را با تعدادی از کیفیت و لینک های مرتبط مرتبط سازد. یک شرکت دیجیتالی کامل می تواند سرویس های لینک سازی را به عنوان بخشی از بسته SEO استاندارد ارائه دهد و تکنیک های لینک سازی زیر را به شما ارائه دهد: تحقیقات بازار طاقچه، تجزیه و تحلیل پروفایل لینک های رقیب، ارائه منبع وب خود به دایرکتوری مربوطه و مجوز، نوشتن وبلاگ مهمان پست و ایجاد کیفیت و مقالات منحصر به فرد.

  • بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوا نیز می تواند در هر دو بسته های جستجوگر استاندارد و سفارشی گنجانده شود اگر یک مشاور جستجوگر در نظر دارد محتوای وب سایت نیاز به بهبود دارد یا باید بازنویسی شود. برای ایجاد یک محتوای بهینه شده، یک فرایند زمان گیر و دشوار است که به همین دلیل است که این جنبه بهینه سازی می تواند هزینه باشد.


December 22, 2017