Back to Question Center
0

آیا بهینه سازی جستجوی ارگانی هنوز مرتبط است؟

1 answers:

اگر شما با Google Analytics کار کرده باشید، احتمالا می دانید که چهار منبع اصلی ترافیک - ارگ (جستجو)، ارجاع، اجتماعی و پرداخت شده. شما ممکن است ترافیک از کانال های رسانه های اجتماعی را دریافت کنید و تبلیغات پرداخت کنید، اما رتبه بندی شما به عنوان عامل اصلی ارتباط وب سایت بالا نخواهد رفت و دوستانه بودن جستجوگرها جریان زیادی از ترافیک آلی است.

organic search optimization

در حال حاضر ما در یک دنیای متغیر و متنوع زندگی می کنیم که در آن مردم جایگزین های زیادی برای بهینه سازی جستجوی ارگانیک پیدا می کنند - logiciel gestion ressources humaines gratuit. ما از تبلیغات پرداخت برای هر کلیک استفاده می کنیم، هویت ها را در سراسر سیستم عامل های اجتماعی ایجاد می کنیم و محصولات و خدمات ما را از طریق کانال های رسانه ای تبلیغ می کنیم. صاحبان وب سایت ها با قرار دادن وب سایت خود در گوگل، زندگی خود را از دست نمی دهند و در مورد اهمیت فهرست آلی برای رتبه بندی خود فراموش می شوند. با این حال، ترافیک آلی هنوز نقش مهمی در بهبود رتبه بندی دارد. طبق داده های آماری، جستجوی آلی از دیگر ژنراتورهای ترافیک کاهنده است، که حدود 51 درصد کل مشتری بالقوه را به هر دو کسب و کار B2B و B2C رانندگی می کند.

آیا هنوز هم نیاز به بهینه سازی جستجوی آلی دارید؟

بهینه سازی جستجوی ارگانیک تنها گزینه برای جذب ترافیک جستجو با کیفیت است. ارگانیک به سادگی بهترین برای ارائه ترافیک مربوطه است. تنها کانال که می تواند شما را تقریبا همان نتیجه مثبت را به ارمغان بیاورد تبلیغات تبلیغات پرداخت می شود. با این حال، جستجو پرداخت تنها 10 درصد کل ترافیک کل را به خود اختصاص داد. اکثر گجت های جستجوگر گوگل توصیه می کنند در هر دو ترافیک جستجوی ارگ و ارزی به منظور به دست آوردن بازده بیشتر سرمایه گذاری، سرمایه گذاری کنند. به عنوان مثال، در صنایع فن آوری و پزشکی، چنین رویکرد ترکیبی بیش از دو سوم مجموع درآمد را تشکیل می دهد.

یک گرایش مدرن برای جذب ترافیک از طریق کانال های رسانه ای اجتماعی وجود دارد. شما می توانید تا 40 تا 60 درصد از ترافیک خود را از فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی دریافت کنید، اما هیچ پیشرفت حضور وب سایت را مشاهده نکنید. این وضعیت را می توان با نشانه ای از این نوع ترافیک در موتورهای جستجو توضیح داد. ترافیک اجتماعی می تواند منبع ترافیکی اضافی باشد اما یکی از موارد پیشرو نیست. علاوه بر این، هنگامی که شما کانال های رسانه های اجتماعی را برای کسب ترافیک سایت به کار می گیرید، در معرض این سیستم های اجتماعی قرار می گیرید. این بدان معنی است که هر بار که پلت فرم رسانه های اجتماعی تصمیم به تغییر قوانین خود را برای حساب های کسب و کار می کند، باید هر زمان پرداخت کنید. شما می توانید بگویید که وضعیت مشابه با بهینه سازی جستجوی آلی Google ممکن است اتفاق بیفتد. می توانم بگویم که بستگی دارد. البته، رتبه بندی شما نیز می تواند به علت تغییر الگوریتم کاهش یابد. با این حال، در مورد بهینه سازی جستجوی آلی، احتمالا با شما اتفاق نخواهد افتاد، و حتی اگر آن را انجام دهد، شما در مدت کوتاهی موقعیت خود را دریافت خواهید کرد.

organic seo

نکات Organic SEO

اطمینان حاصل کنید که URL های مربوطه و دقیق دارید. بهینه سازی URL های خود را از جمله یکی از کلیدی ترین ترافیک در ساختار خود.

شما باید یک تعادل سالم کلمات کلیدی در محتوای وب سایت خود داشته باشید. از یک کلمه کلیدی بیش از حد استفاده نکنید. میانگین مقدار سه عبارت جستجو در یک صفحه است. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مرتبط را در عناوین، احکام سرمایه و در نزدیکی بالای پاراگراف قرار دهید.

استفاده از روشهای تماس به عمل برای جذب بیشتر کاربران از جستجوی. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را از بازدیدکنندگان خود بخواهید تا برخی اقدامات انجام دهند. به عنوان مثال، "خرید در حال حاضر"، "سفارش در یک کلیک" یا "دریافت نقل قول رایگان امروز. "CTA یک روش ارگانیک تبلیغاتی است که مشتریان شما یک کلیک عمیق تر به سایت شما می برد.

December 22, 2017