Back to Question Center
0

مورد SEO مورد مطالعه یک ابزار بازاریابی خوب است؟

1 answers:

طبق آمار، بیش از 90 درصد از مشتریان ترجیح می دهند که پیام رسانه ای به عنوان یک داستان به نظر می رسد. ثابت شده است که یک داستان متقاعد کننده به مردم کمک می کند تا یک مسئله خاص را بهتر درک کنند. هیچ انکار نمی کند که حتی بزرگسالان عجله امداد را احساس می کنند، زمانی که همه با خوشحالی می میرند.

SEO مورد مطالعه یک ابزار بازاریابی بزرگ است - desktop pc trade ins. امروز، متخصصان Semalt به شما در مورد راه حل زیر بیشتر توضیح خواهند داد. پس از خواندن مقاله، می دانید که چگونه می توانید مطالعات موردی را برای کسب و کار خود انجام دهید.

seo case study

تعریف مطالعه موردی

مطالعه موردی یک ابزار قدرتمند است که می تواند کمک به شما در مشکل یک مشتری گسترش با توضیح اینکه چگونه کسب و کار شما می توانید نیازهای مشتری خود را به آدرس است. مطالعه موردی گزینه ای مناسب برای صاحبان سایت های اینترنتی است که هدف اصلی آنها ایجاد محصولات و خدمات آنها است. چه چیز باعث می شود مطالعات موردی بسیار خاص باشد، نحوه ترکیب داستان با محتوای اطلاعاتی در مورد کسب و کار شما.

دلیل اصلی استفاده از مطالعه موردی در جستجوگرها چیست؟

SEO مورد مطالعه یک ابزار موثر برای تبلیغ است

اکثر بازاریابان آنلاین نشان می دهد انتشار موارد مطالعات در وب سایت. با این حال، می توانید بیشتر بروید و به روزنامه یا مجله محلی برای جذب مشتریان حتی بیشتر برسید. یکی دیگر از گزینه های عالی برای ساخت شهرت شما این است که مطالعه موردی خود را به برخی از منابع اختصاص داده شده به صنعت خود ارائه دهید.

همچنین، توجه به گروه های مرتبط با صنعت خاص را در نظر بگیرید. آنها برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود با دیگر انسان ها مناسب هستند. همانطور که گفته شد، به اشتراک گذاری مراقب است. افراد را با ارائه اطلاعات رایگان و مفید از شما احساس خاص می کنند.

شما می توانید مطالعات موردی خود را در LinkedIn Pulse آزادانه منتشر کنید. پلت فرم این سایت به کاربران اجازه می دهد خود را منتشر مقالات که پس از آن می تواند به اشتراک گذاشته شود. یکی دیگر از ایده های عالی برای SEO شما این است که مطالعه موردی موجود را به یک نمایش اسلاید یا به یک infographic برای به اشتراک گذاشتن تغییر دهید. پس از اتمام کار، می توانید آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید مطالعه مورد خود را به عنوان مواد اطلاعاتی برای ارسال به مشتریان بالقوه و فعلی مورد استفاده قرار دهید.

ساختار یک مطالعه موردی SEO

در حالت مطلوب، مطالعه موردی شما باید آغاز، وسط و پایان داشته باشد. به یاد داشته باشید، مطالعات موردی معمولا عمیق تر از داستان های سرگرم کننده است. بنابراین، برنامه ریزی مناسب کلید است. دفعه بعد که در حال آماده سازی مطالعه مورد هستید، مطمئن شوید که شامل اجزای زیر است:

  1. عنوان کوتاه و جذاب؛
  2. یک نگاه عمیق به مشکل مشتری بالقوه مواجه؛
  3. توضیح اینکه چگونه کسب و کارتان مسائل مشتری را حل می کند؛
  4. شواهدی که نشان می دهد که چگونه خدمات یا محصول شما به مشتری کمک کرده است؛
  5. تماس بگیرید به عمل که مربوط به محصول یا خدمات شما است.

در هنگام ایجاد یک مطالعه موردی، شما باید سبک خود را انتخاب کنید. مهم است که به یاد داشته باشید این است که مطالعه موردی شما باید یک داستان را در اطراف موضوع ایجاد کند تا پایان آن حل شود.

seo case

بسته شدن

به طور خلاصه، مطالعه مورد یک ابزار قدرتمند است که می تواند SEO شما را به روش های مختلفی بهبود بخشد. مطالعات موردی به مشتریان بالقوه بیشتری را جذب می کند که با نگاهی عمیق به آنچه که با سرویس یا محصول شما کار می کند، جذاب می شود.

تبریک می گم حالا اصول ایجاد یک مطالعه موردی قانع کننده را می دانید. شاید زمان آن است که یک داستان از خودتان را بگویم.

December 22, 2017