Back to Question Center
0

طرح ماهانه ساده ترین SEO چیست؟

1 answers:

بهینه سازی موتور جستجو (یا SEO) یک رویداد یک بار نیست، بلکه یک فرایند مداوم است که نیاز به نظارت و سازگاری دائمی دارد. موتور جستجوگر به طور مرتب الگوریتم های خود را تغییر می دهد. برای مثال گوگل، به طور پیوسته تکنیک های خود را برای ارائه نتایج با ارزش به جستجوگران بهبود می بخشد.

از این رو، حتی صاحبان کسب و کار که قبلا وب سایت های خود را راه اندازی کرده اند، هنوز برخی از وظایف مربوط به جستجوگرها را به صورت منظم انجام می دهند. به یاد داشته باشید که سایت خود را تا به امروز حفظ کرده و به شدت توسط Google رتبه بندی کرده اید، شما باید هر ماه از وظایف نگهداری SEO خود را انجام دهید. این زمانی است که یک برنامه ماهانه SEO می آید - free fonts creator.

seo monthly plan

امروز ما تمام اسرار حفظ منابع خود را بهینه سازی شده برای موفقیت مداوم با رتبه بندی موتور جستجوی خود را نشان می دهد. آماده؟ بیا شروع کنیم.

برنامه ماهانه سفارشی جستجوگر

یکی از دلایل اصلی که شما باید روزانه منابع خود را حفظ کنید این است که سایت شما یک رسانه تبلیغاتی برای کسب و کار شما است که دارای توانایی گرفتن و نگه داشتن توجه تعداد زیادی از مردم. در اینجا راهنمایی ساده برای پیروزی برای کمک به وب سایت شما در مقابل بازی است.

هدف جدید کلمات کلیدی

شما باید کلمات کلیدی جدید هر ماه هدف قرار دهید. اول، جستجو برای کلید واژه کم رقابت که بیش از 500 جستجو در هر ماه دریافت نمی کند. سپس، آن کلمه کلیدی را در محتوا که برای آن ماه ایجاد می کنید، هدف قرار دهید. کارشناسان Semalt توصیه می کنند که از ابزار کلمه کلیدی Google Adwords استفاده کنید تا کلمات کلیدی مورد نظر را پیدا کنید. همچنین، فراموش نکنید که روی "دقیق" کلیک کنید تا نتایج را باریک کنید. به همین سادگی.

ایجاد محتوای تازه و ارزشمند

به محض اینکه شما بر اساس "کلمات کلیدی ماه" خود تصمیم گرفتید، قدم بعدی ایجاد محتوائی است که به آن کلمات کلیدی. بدون نیاز به نگرانی، اگر شما زمان کافی برای ایجاد مقدار زیادی از مطالب جدید در یک ماه داده شده نداشته باشید - شما همیشه می توانید از مترجمان آزاد یا نویسندگان حرفه ای استخدام کنید که این کار را برای شما انجام می دهند. راه دیگر این است که یک صفحه موجود در کپی مربوطه را انتخاب کرده و آن را ویرایش کنید تا آن کلمه کلیدی را در محتوا بگذارید. با این حال، اگر شما می توانید مرتبا محتوای تازه را تولید کنید، بهتر است این کار را انجام دهید: مقالات جدید، پست های وبلاگ، مقالات سفید، مطالعات موردی، وبلاگ های مهمان یا سایر محتویاتی که در برخی از ترافیک ها به وجود می آیند و رتبه بیشتری برای کلید واژه.

seo plan

چندرسانهای a Chance

هنوز ویدیوها یا پادکستهای توضیحی را ارسال نکرده اید؟ اگر نه، پس بهتر است که این عمل را سریعتر انجام دهید. ایجاد یک ویدیو سفارشی در هر ماه. هنگام نوشتن یک اسکریپت ویدئویی، مطمئن شوید که شامل کلیدهای جدید و موجود است. همانند مقالات، مطمئن شوید که محتوای ویدیوی مربوطه و هیجان انگیز برای بیننده - از رویدادهای کنونی، راهنماهای گام به گام، بررسی ها و سایر تاکتیک های محبوب استفاده کنید که می دانید مخاطبان هدف خود را درگیر خواهند کرد.

نتیجه گیری

حقیقت این است که اینترنت همیشه در حال تغییر و تحول است - پس باید منابع شما نیز باشد. پیوستن به راهنمایی های SEO که در بالا ذکر شد، به شما در مورد محتوای محتوایی که برای وب سایت شما مناسب تر است، به شما آموزش می دهد. از این دانش استفاده کنید تا محتوای موجود را بهبود بخواهید که مایلید افزایش رتبه را برای کلمات کلیدی مورد نظر ببینید. پیوستن به برنامه ماهانه SEO زیر کمک خواهد کرد که محتوای خود را تازه و بسیار رتبه بندی در حالی که افزایش تعامل کاربران با محتوای وب سایت شما.

December 22, 2017