Back to Question Center
0

شایع ترین استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

1 answers:

با توجه به SEO به عنوان یک مجموعه جامع از تکنیک ها با هدف نهایی برای به دست آوردن رتبه بندی وب سایت خود را در فهرست SERPs بالاتر، سه استراتژی بهینه سازی موتور جستجو پایه وجود دارد. آنها توسط سهم شیر از کسب و کار با ظرفیت های مختلف استفاده می شود، یا توسط شرکت های مقیاس کوچک که مشتاقانه شروع فعالیت آنلاین خود را از ابتدا، و یا کسانی که در حال حاضر برخی از نتایج قانع کننده در کسب و کار آجر و ملات سنتی و احساس ضرورت برای رفتن به جلو و حرکت آنلاین.

search engine optimization strategies

آیا شما قصد خود را در DIY SEO خود را امتحان کنید، و یا در حال حاضر به تصمیم به خوبی شکل گرفته برای کمک توسط تیم قدیمی با تجربه از کارشناسان صنعت، به هر حال، شما باید از سه راهکار موتور جستجوی اساسی زیر آگاه باشید. قبل از شروع به کار با بهینه سازی وب سایت خود، آنها را در ذهن داشته باشید.

این آسان است که خوب باشد

بیایید با White Hat SEO، به عنوان روش شناخته شده و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار بگیریم، دور از بقیه استراتژی های بهینه سازی موتورهای جستجو. درخواست برای کلاه سفید SEO به معنای بهینه سازی کار می کند تا رتبه بندی جستجو وب سایت را افزایش دهد، به شدت زیر دستورالعمل ها و توصیه های خود توسط گوگل - commercial vehicle fair market value. SEO White Hat در برنامه های عملی عادلانه و بدون نقض، از قبیل ایجاد محتوای با کیفیت، ساختن لینک مناسب (بدون پرداخت!)، کار بر روی بهینه سازی HTML، شرط بندی می کند. بله، کار سختی خواهد بود. اگر چه، انتخاب راه مناسب کلاه سفید کلاهبرداری به این معنی است که شما احساس اطمینان و متکی به پیشرفت های درجه بندی شده گاهی اوقات مداوم و تنها به تدریج، اما هنوز هم پایدار و طولانی مدت.

تغییر به سمت تاریک

مانند ضد پنهان های مخرب از تاکتیک های SEO SEO، راه حل های بهینه سازی جستجوی سیاه و سفید بیشتر نتیجه گرا هستند و نه بازیکنان صرفا مناسب. موتور جستجوگر Black Hat از برنامه های مختلف فنی برای بهره برداری از هر نقاط ضعف واقعی در الگوریتم های جستجوی گوگل استفاده می کند. هدف اصلی، با این حال، باقی می ماند یکسان - رتبه بندی بالاتر برای صفحات وب. قدم زدن در طرف تاریکی می تواند شما را به موفقیت غیرقابل پیش بینی و گاهی اوقات خطرناک، اما سریع اما کوتاه مدت در رتبه بندی. با انجام این کار، SEO Black Hat معمولا برای سوء استفاده با اسپم لینک، محتوای متن پنهان و پنهان شده، کلمات کلیدی و بسیاری از نقض های دیگر می رود.

seo strategies

گرفتن همه چیز با هم

به اصطلاح Gray Hat SEO، که به سادگی بهترین نتیجه دو مهمترین استراتژی بهینه سازی موتور جستجو را ترکیب می کند ما فقط از طریق نگاه کردن. در واقع، یک کلاه گیس عاقلانه به معنای استفاده از تاکتیک های کارآمد حقوقی در صورت امکان است که آنها را با برخی از نقض های امیدوار کننده مواجه می کند، اما هنوز توسط توده ها مورد سوء استفاده قرار نگرفته است. به این ترتیب، می توانید یک پیشرفت کاملا منطقی به دست آورید، بدون اینکه خطر بیش از حد برای نقض شدن و مجازات توسط گوگل به دست آید.

البته، انتخاب بین استراتژیهای بهینه سازی موتور جستجو متضاد باید شخصی انتخاب فرد باشد. شما تصمیم می گیرید که به چه شیوه ای عمل کنید. فقط یک چیز کوچک را به خاطر بسپارید - بهره برداری از نقاط ضعف الگوریتم های جستجو ممکن است به نظر بسیار جذاب برای کسانی که فقط برای پیشرفت سریع رتبه بندی. اما گوگل همچنان به اینترنت نگاه می کند. بنابراین، هنگام بازی نادرست، به یاد داشته باشید که می توان آن را هر لحظه مجازات کرد، با شروع مجازات رتبه بندی نور، تا زمان خروج کل حوزه دامنه.

December 22, 2017