Back to Question Center
0

چگونه می توانم پیشرفت من در SEO را تغییر دهم اگر تغییر دامنه؟

1 answers:

یک تصمیم خوب برای تغییر نام دامنه یکی از بزرگ است، برای اطمینان. اما با در نظر گرفتن مواردی که به طور معمول با فشار دادن مقاصد بودجه مواجه می شوند، در راه رسیدن به اجرای کامل، بسیاری از ما می توانیم نا امید شویم.

seo change domain

در میان نتایج واقع بینانه ای که برای جستجوگرها پس از تغییر دامنه رخ می دهد، از دست دادن موقت ترافیک آلی است. چنین آسیب معمولا به 5 تا 20٪ کاهش می یابد و برای ترافیک وب سایت انتظار می رود، حداقل از طریق دوره اولیه تا 3-4 هفته که معمولا توسط ربات های خزنده Google مورد نیاز است، برای مطالعه URL های جدید، تغییر مسیرها یا هر صفحه دیگری غیر از صفحه به روز رسانی. اول از همه، احساس آرامش کنید، زیرا این فریم زمان باید بطور قطع به اندازه کافی برای جبران خسارات شما باشد. به این ترتیب، من توصیه می کنم برای یک کمپین PPC که در نام تجاری تجاری شما قرار دارد، و همچنین اقلام اصلی غیر مارک مورد استفاده برای جستجوی - correo de uruguay.

به طور معمول، سهم شیر از مدیران وب و توسعه دهندگان وب شروع به مصرف پس از درمان می کنند، شروع به بازیابی پس از آن که SEO خود و تغییر دامنه کار شده اند در حال حاضر راه اندازی شد. اما شما نیز ممکن است یک گام به دورتر بروید. منظورم این است که می توانید برای برخی از کارهای مقدماتی برای انجام بهترین کار خود برای کمک به گوگل خود، و همچنین بقیه موتورهای جستجو، درک بهتر از آنچه اتفاق می افتد و واکنش به اندازه کافی. بنابراین، شما می توانید پیشرفت خود را در جستجوگرها تغییر دامنه و همه ی آن را به یک روش بدون درز به راحتی نگه دارید. من پیشنهاد می کنم خود را مانند یک رئیس احساس کنید، فقط با دنبال کردن این اقدامات پیشگیرانه:

  • بازسازی لینک های خود را بر اساس دیگر سایت های مجاز بالا دامنه یک ایده درخشان است. در حالی که شما با به روزرسانی و بازسازی لینک های فعلی خود در اینترنت مشغول هستید، احساس راحتی کنید تا ضرورت تغییر دامنه را به عنوان یک فرصت جدید جدید تفسیر کنید. منظورم این است که شما می توانید به راحتی از طریق هفته های پس از تغییر دامنه، پیوندهای تازه بیشتر بسازید. انجام این کار، ارسال سیگنال های صحیح و مفید تر به Google را می دهد. و بعد از آن، رتبه بندی بالاتر در SERPs اهدا خواهد شد.

change domain

  • فراموش نکنید که برای لینک های قدیمی خود که دوباره با URL های جدید کار می کنند،. ایده اصلی در اینجا این است که مجموعه کامل لایک های کیفیت خود را به دست آورده و در عین حال کاهش تعداد هدایت در دامنه در همان زمان. انجام دادن، خزیدن در اینترنت با استفاده از یک ابزار خاص (من استفاده می شود به تکیه بر ahrefs)، لینک خود را با قوی ترین اقتدار را پیدا کنید. هنگامی که آنها در آن قرار داشته باشند، اطمینان حاصل کنید که با استفاده از ایمیل برای رسیدن به یک بروزرسانی برای همه آنها تلاش کنید.
  • در نهایت فراموش نکنید که تبلیغ نام دامنه جدید خود را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی ارتقا دهید. به این ترتیب، با به روز رسانی URL وب سایت خود و نام تجاری کسب و کار (در صورت وجود) در چارچوب محبوب ترین و مرتبط تر، شروع کنید. همچنین، ایده بسیار خوبی است که یک تغییر دامنه برای یک رویداد در برخی از کانال های رسانه های اجتماعی شما اعلام شود. این به شما کمک خواهد کرد که مخاطبان را مطلع سازید که تنها دامنه شما تغییر می کند، اما ارزش های بالای محصولات یا سرویس های شما همگی همینطور است.
December 22, 2017