Back to Question Center
0

شما از شرکت بهینه سازی حرفه ای انتظار دارید؟

1 answers:

آیا تا به حال فکر چه بهینه سازی موتور جستجوگر شرکت می کند؟ امروزه یک حرفه حرفه ای از متخصصان جستجوگر سوال های زیادی را مطرح می کند، زیرا این متخصصان بسیاری از وظایف پیچیده را انجام می دهند که به شما کمک می کند سایت خود را در SERP رتبه بندی کنید.برای درک آنچه باید از شرکت بهینه سازی انتظار داشته باشیم، باید پشت صحنه باشد. در این مقاله، به شما یک بینش در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو داده می شود و نشان می دهد چه کارشناسان جستجو در SEO برای بهبود وب سایت های مشتریان خود.

optimization company

من می خواهم این مقاله را با اشاره به اینکه چهار منبع اصلی ترافیک وجود دارد: ارگ (جستجو)، ارجاع، پرداخت و اجتماعی. با این حال، ترافیک آلی اهداف ترافیکی است - 205/55 r16 91h goodyear efficientgrip performance. این بدان معنی است که ترافیک هدفمند تر از جستجوهای غالب برای کلمات کلیدی مربوط به طاقچه شما، شانس بیشتری برای تبدیل این بازدیدها به فروش و درآمد.

به عنوان مثال، شما یک محصول منحصر به فرد دارید و می خواهید آن را آنلاین تبلیغ کنید. شما یک نام دامنه را انتخاب کرده و استخدام کرده اید توسعه دهندگان حرفه ای وب که یک وب سایت یا صفحه فرود برای شما ایجاد می کنند. سایت شما راه اندازی شده است. با این حال، البته شما یک جریان ترافیکی به دامنه خود را در یک زمان دریافت نمی کنید. و شما شروع به پرسیدن سوالات زیر می کنید: «چه کسی جز من و فرمان من می داند که من یک وب سایت را راه اندازی کرده ام؟»، «آیا کاربران چیزی در مورد مارک من می دانند؟» و «چگونه می توانم به رسمیت شناختن نام تجاری خودم و جذب بازدیدکنندگان بیشتر منبع وب من؟ ".

همه این سؤالات را می توان توسط یک مشاور خوب SEO یا شرکت بهینه سازی پاسخ داد. بنابراین، مرحله بعدی پس از راه اندازی وب سایت، یک بهینه سازی وب سایت با توجه به استانداردهای موتور جستجو است. اگر تصمیم بگیرید که میزان دسترسی به بازار خود را افزایش دهید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید، باید یک شرکت بهینه سازی قابل اعتماد را استخدام کنید. یک تیم از کارشناسان شما را در مسیر موفقیت شما هدایت خواهد کرد.

چه شرکت بهینه سازی انجام می دهد؟

شرکت های جستجوگر رویکرد متفاوت به هر پروژه ای که در آن کار می کنند. قبل از شروع یک کمپین بهینه سازی، آنها معمولا تجزیه و تحلیل توزیع بازار پیچیده و تحقیق رقیب را انجام می دهند. یک رویکرد به یک پروژه آنلاین خاص نیز به محدوده کمپین، بازارچه، بودجه بندی و دیگر جنبه های اساسی بستگی دارد.

اول از همه، یک شرکت بهینه سازی تجزیه و تحلیل ساختار سایت را انجام می دهد. گوگل و سایر موتورهای محبوب جهان مانند یاهو و بینگ تأکید می کنند که سایت های بهتر را طراحی می کنند که برای کاربران طراحی شده اند نه موتورهای جستجو. وب سایت شما باید به خوبی ساختار یافته و آسان به حرکت است. با این حال، این نیز باید به خوبی برای موتورهای جستجو برای محتوای شما تجزیه شود.

seo company

بنابراین، متخصصان جستجوگرها راهکارهای زیر را برای بهبود ساختار سایت شما ارائه می دهند:

  • خطاهای سایت را رفع کنید؛
  • روبات ها را اجرا می کنند. فایل TXT؛
  • وضعیت شاخص خود را بهبود می بخشد؛
  • پیاده سازی XML Sitemap؛
  • سرعت صفحه شما را افزایش دهید؛
  • بهینه سازی عناصر متا.

مرحله بعدی بهینه سازی وب سایت یک تحلیل محتوا است. در این راستا، کارشناسان SEO با هم با بازاریابان محتوا برای ایجاد یک محتوای منحصر به فرد و مربوطه کار می کنند. علاوه بر این، آنها محتوای محتوایی را که در حال حاضر در سایت شما در اختیار شما قرار داده اند بررسی می کنند و در صورت نیاز، بهبود می یابند. علاوه بر این، کارشناسان جستجوگرها مانند مسائل مانند محتوای تکراری، صفحات از دست رفته و صفحات ضعیف رتبه بندی را حل می کنند.

December 22, 2017