Back to Question Center
0

روابط مشترک بین نام دامنه و SEO چیست؟

1 answers:

با توجه به سه عامل مهم رتبه بندی گوگل، قابلیت استفاده از وب سایت، کیفیت محتوا و نمونه کارهای پشتیبان گیری، بیشترین تأثیر را برای تعیین اینکه آیا در رتبه بندی SERPs رتبه بندی می شود یا خیر. و این درست است، به ویژه با در نظر گرفتن سهم شیر از مشتریان بالقوه شما احتمالا اولین بازدید خود را از صفحات وب خود را از لیست نتایج جستجوی بالا.

domain name and seo

بنابراین، یک نام دامنه خوب و نگهداری SEO می تواند به عنوان flagships احتمالا در هر وب سایت نامیده می شود - small office network setup server. با توجه به هر نام دامنه معمولی به طور جداگانه، معمولا از نام تجاری شرکت ساخته شده و با کلیدی ترین و ضروری ترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی پشتیبانی می شود.اما سوال در مورد تعامل بین نام دامنه و SEO بر رتبه بندی گوگل همیشه یک موضوع بسیار بحث انگیز است. پس از همه، آیا شواهدی وجود دارد که ارتباط کاملا مستقیم بین نام دامنه و جستجوگرها وجود دارد؟ به همین دلیل تصمیم گرفتم که استدلال اصلی را با برخی حقایق سرد در زیر خلاصه کرده و حمایت کنم.

هیچ قواعد سختگیرانه

در واقع، عوامل رتبه بندی گوگل هرگز هیچ دستورالعمل های سخت و یا الزامات رسمی که ما گام به گام متوجه. بدیهی است که غول صنعت برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده یا تقلب در دستکاری بهترین کار را انجام می دهد، اما یک چیز می تواند مطمئن باشد - طبق اکثر آزمایشات انجام شده، حدود دو صد عوامل مختلف در الگوریتم نهایی وجود دارد که تعیین رتبه بندی وب سایت در فهرست نتایج صفحه موتور جستجو. با توجه به برخی از دیدگاه های ارزشمند توسط کارمندان سابق، و همچنین بقیه نظریه ها و ایده های معقول، برخی از نتایج کاملا قابل اعتماد از برداشت نام دامنه و نگهداری SEO با آن وجود دارد.

کاربران زنده را در نظر بگیرید، رباتها را جستجو نکنید

مطمئنا انتخاب دامنه درست یک مرحله حیاتی است که راه موفقیت آنلاین شما را در طولانی مدت اجرا می کند. و من توصیه می کنم اینجا را برای دریافت یک نام دامنه کاربر پسند اول و مهم است. نیازی نیست که سعی کنید به شدت به تنظیمات موتور جستجو بپردازید. منطقی است که در مورد کاربران واقعی فکر کنید، بنابراین من پیشنهاد می کنم نامی خلاصه، چشم نواز و به یاد ماندنی داشته باشید که کاملا در اینجا قابل تشخیص باشد. احساس رایگان به آن را با نام تجاری کسب و کار خود را، و همچنین کلمات کلیدی حق و ترکیب آنها را جاسازی کنید.

domain name

تحقیقات کلید واژه فعال

به دنبال بازگشت، آن نام دامنه از جمله کلمه کلیدی مناسب برای داشتن مزیت متمایز نسبت به بقیه رقبا در نتایج جستجو گوگل. آن زمان ها مدت ها پیش گذشت و سلطه کلی دامنه های کلیدی اکنون خسته شده است. در حال حاضر موتورهای جستجو تمایل به قدردانی از آن وب سایت ها ارائه ارزش بیشتری به کاربر، من. e. ، داشتن محتوای با کیفیت مناسب تر. اما منطق سابق دامنه های کلیدی هنوز در قوت است، زیرا کلمات کلیدی کلیدی در نام دامنه بیشتر کاربر پسند است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا یک پیوند بین یک پرس و جو جستجو شخصی و صفحه محتوای وب خود ایجاد کنند. نمی توان گفت که چنین نشانی های اینترنتی برای اشتراک گذاری مفید تر است، و به نوبه خود تاثیر مثبتی بر روی نرخ کلیک شما می گذارد. انجام این کار، شما همچنین ممکن است گوگل را تشویق کنید که وبسایت خود را با یک رتبه بالاتر رتبه بندی کنید. بنابراین، هنگام ساختن نام دامنه جدید خود، هرگز به جستجوی یک تحقیق کلید واژه فعال توجه نکنید. شما متاسف نیستید، من مطمئن هستم.

December 22, 2017