Back to Question Center
0

آیا می دانید چه چیزی متصل به SEO اصلی و بهینه سازی محتوای ویدیو کار می کند؟

1 answers:

محتوای ویدئو در حال حاضر بیشتر و بیشتر لازم است، به ویژه در مورد استراتژی بازاریابی کامل کامل است. در میان قوی ترین نقاط فیلم های آموزنده که به هر صفحه وب جاسازی شده است، ابتدا چنین مزایایی را مشاهده می کنم، به عنوان رانندگی بیشتر، ایجاد اعتبار نام تجاری معتبر با آگاهی بهتر مشتری، و در نهایت پتانسیل تولید درآمد برای هر عمل آنلاین در کل.

seo and video

به طور معمول، محتوای ویدئویی به نوعی مرتبط با بازاریابی رسانه های اجتماعی به تنهایی است - kafes ingilizce. اما اشتباه بزرگ این است که باور کنید. بله، البته، توییتر، فیس بوک و همچنین خود یوتیوب چیزهای عالی برای قرار دادن ویدیوهای تبلیغاتی جذاب شما هستند. تمام این سیستم عامل ها برای اثبات این امر مورد استفاده قرار می گیرند و به طور ایده آل مناسب هستند. اما در اینجا یک سوال بیش از حد انتقادی مطرح می شود - چه اگر رابطه بین SEO و محتوای ویدئویی چانهزنی وجود دارد؟ همانطور که امروز بهینه سازی جستجو جنبه های فراتر از محتوا را پوشش می دهد. در حقیقت، از دیدگاه موتورهای جستجو، داشتن یک محتوای ویدئوی بهینه شده بهینه، مانند داشتن یک محتوای با کیفیت است، اما به شیوه ای شخصی تر. در زیر می بینیم که آیا محتوای جستجوگرها و محتوای ویدیویی دست به دست می آید تا ترافیک ارگانی را که معمولا به واحدهای واجد شرایط تبدیل شده است، به ارمغان بیاورد؟ یا هنوز چیزی برای آن نیست؟ خوب، من اینجا شوخی میکنم. برای من، یک ضرورت جدی برای کارهای استاندارد من در زمینه جستجوگرها و محتوای ویدیویی که به شدت با یکدیگر ادغام شده اند، تبدیل به حالت کاملا گاه به گاه شده اند. من قصد دارم ثابت کنم که من در مورد آن درست است. در زیر من به شما برخی از راهنمایی های قانع کننده برای داشتن یک ویدئو بهینه سازی کمی با حداکثر کارایی کسب و کار آنلاین خود را نشان می دهد.

قبل از شروع، اجازه دهید یک پیشنهاد ساده را درک کنیم - صفحه وب بهینه سازی SEO و محتوای ویدیو بسیار شبیه است، اما هنوز یکسان نیست. همانند محتوای اولیه در نوشتن، فیلم ها توسط گوگل با توجه به محتوای کیفی و تعدادی از لینک های قوی رتبه بندی می شوند. اجازه دهید بعضی از تجارب قبلی خود را مشاهده کنیم تا بهترین استفاده را از طبیعت مشابه خود داشته باشیم.

اول از همه، بیایید با رونویسی ویدیو ادامه دهیم. داشتن یک محتوای ویدئوی رونویسی در صفحات وب شما عالی خواهد بود برای همه: کاربران واقعی از اطلاعات کاملا مرتبط و جذاب برای تبدیل بالاتر استفاده می کنند، در حالی که موتورهای جستجو به احتمال زیاد شما را با رتبه بندی بهتر در SERPs. به این ترتیب، ما باید بهترین کارمان را برای کمک به خزنده ها انجام دهیم "محتوای" ویدئویی را "به عنوان خوانده شده" همانطور که اگر آن را فقط یک نوشتار معمولی بود. شما به یک رونویسی کامل کلمه، و همچنین متن برجسته برای هر ویدیویی که می خواهید میزبان نیاز دارید. برای انجام این کار، من پیشنهاد می کنم با استفاده از یک تجربه ارزشمند در این زمینه ساخته شده توسط Moz (فقط تماشای فیلم های فوق العاده خود را در روز تخته سفید). شما همچنین می توانید برای بهترین پادکست هایی که به خوبی شکل گرفته توسط رهبران صنعت دیگر را پیدا کرده و به راحتی در اینترنت پیدا کنید.

semalt media

در نهایت، اجازه دهید به بهینه سازی ابرداده برای فیلم ها بروید. همانطور که قبلا گفتم، به خصوص این جنبه کل SEO و بهینه سازی ویدیوها بسیار کارآمد است. فقط توضیحات ویدئویی و همچنین هر عنوان را داشته باشید:

  • قانع کننده تر و استقبال از کلیک بیشتر
  • صرفا مربوط و طبیعی برای محتوای صفحه وب خود را
  • (17
  • تعبیر شده با تنها کلمات کلیدی مناسب مربوط به بازار تو رفتگی در بازار خود یا مخاطبان هدف
  • شرح متا تا 155 کاراکتر
  • عناوین جذاب زیر زیر 55 حرف
December 22, 2017