Back to Question Center
0

آیا این درست است که HTTPS و تاثیرات SEO بر رتبه بندی شما وجود دارد؟

1 answers:

بیایید آن را به عهده بگیرد - امروزه، به شدت وابسته به HTTPS و SEO تاثیر هر رتبه بندی وب سایت در لیست صفحات نتیجه موتور جستجو، با تقریبا هیچ خروج. دلایل کافی برای تغییر وب سایت از HTTP به HTTPS وجود دارد، فقط با توجه به روند فعلی جهانی برای بهترین و مطمئن ترین تجربه کاربر. برای مثال، از نظر اجرای یک تجارت، به طور مثال، یک فروشگاه وب آنلاین، HTTPS و SEO به طور کامل مشخص می شود. ما باید فقط با آن روبرو شویم - همیشه فعالانه عمل می کنیم. و واقعیت مدرن وب به ما نیاز دارد که ما برای حفظ هر پروژه آنلاین موفق در برابر چنین تغییراتی اقدام کنیم - appraisers commercial property.

https seo impact

علاوه بر این، خود گوگل اخیرا اولویت اصلی خود را اعلام کرده است، به ویژه در سطح امنیتی بهتر. و شما احتمالا متوجه شده اید که تمام خدمات پشتیبانی شده توسط غول جستجو در حال حاضر به طور خودکار اتصال امن (مانند جستجوی گوگل، Gmail، Google Drive و غیره). ). خوب، ما می بینیم که تیم Google در حال حاضر در حال ساختن مکان امن تر اینترنت برای مرور است و امنیت مالی را حتی سخت تر از همیشه انجام می دهد!

بدون ذکر است که بزرگترین بازیکنان در بازار آنلاین همیشه بهترین کار خود را برای ارائه محصولات درجه یک درجه 1 یا خدمات. در حقیقت، سطح امنیتی ایمن قبلا از طریق روشهای رمزنگاری امن HTTPS قبلا تبدیل به حالت استاندارد کسب و کار خود شده است. منظورم این است که مشتریان با تجربه ترین آنلاین انتظار دارند که تنها با صفحات وب که سطح امنیتی خوبی با HTTPS دارند ارائه شود. به سادگی انتظار چنین کاربر امنیتی را به طور پیش فرض انتظار می رود، صرف نظر از آنکه این سیستم های قدیمی را هنوز بدون گواهینامه SSL دریافت می کنید.

هنوز هم در مورد HTTPS و SEO تاثیر می گذارد در ارتقاء وب سایت خود در لیست گوگل SERPs؟ شما همچنین می توانید تمام پاسخ ها را در صفحات وب رسمی گوگل پیدا کنید، که عمدتا برای افرادی است که هنوز مطمئن نیستند تصمیم گیری نهایی برای انتقال از HTTP به HTTPS. به جای متقاعد کردن شما در مورد برخی از مزایای سریع در ارتقاء آنلاین، که از اثر HTTPS مشترک HTTPS می آیند، من می خواهم به یک مرور کلی از روند تغییر از HTTP به HTTPS برای وب سایت شما.

  • خرید گواهینامه SSL خود را
  • خریداری کنید

    هنگامی که به درستی (حتی از طریق خود) پردازش شده است، صفحات وب خود را به HTTPS مهاجرت کرده و می توانید به یک فرآیند ساده و ساده تبدیل شوید:
  • از طریق روش نصب برای گواهی با استفاده از یک حساب میزبانی وب سایت خود
  • مهم است که چکهای دوگانه در تمام لینکهایتان داشته باشید، همانگونه که یک بار مهاجرت شما کامل شده است، هر URL بدون بهروزرسانی کامل به HTTPS برای همیشه از دست خواهد رفت

https or http

پس از همه، فراموش نکنید که به موتورهای جستجوگر وب سایت خود انتقال دهید. فقط باید 301 هدایت را به HTTPS تنظیم کنید، تا هر کاربر با داشتن نشانه گذاری هر صفحه وب از شما به طور خودکار به موارد تازه به روز شده شما هدایت شود. در نهایت اگر مشکلی با کنسول جستجوی گوگل داشته باشم، توصیه می کنم با ایجاد دو خصوصیت خاص برای جدا کردن صفحات مبتنی بر HTTP و HTTPS برای جلوگیری از چنین فوری یک بار و برای همه.

December 22, 2017