Back to Question Center
0

چقدر باید هزینه خدمات جستجوگرها پرداخت کنم؟

1 answers:

دو پرسش اغلب پرسیده شده است: "چه مقدار هزینه خدمات جستجوگرها هزینه می شود؟" و "چه مدت طول می کشد برای مشاهده اولین نتایج جستجوگرها؟" اگر مردم در مورد آن فکر می کنم، این بدون دلیل خوب نیست. این یک کار آسان برای ارزیابی بهینه سازی موتورهای جستجو نیست به عنوان هزینه نهایی برای خدمات جستجوگرها پرداخت می شود به دلایل مختلف بستگی دارد. هزینه جستجوگرها نیز به طور مستقیم به پاداش بالقوه و صنعت که مایلید کسب و کار خود را ارتقا دهید مرتبط باشد. هزینه خدمات جستجوگرها پرداخت می شود همچنین می تواند به دلیل حجم بهینه سازی (جهانی، ایالتی، کشور، شهر، شهر یا منطقه کوچک) متفاوت باشد - web phone app. این عامل، البته، قیمت جستجوگرها را برای وضعیت منحصر به فرد شما تحت تاثیر قرار خواهد داد.

paid seo service

امروز، من می خواهم از طریق مزایای جستجوی ارگانیک از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو، به توضیح روشنی از این موضوع پرداخت: "هزینه خدمات جستجوگرها چقدر هزینه می شود؟" این که آیا شما یک شرکت بزرگ یا کسب و کار محلی را هدایت می کنید، این راهنما به شما کمک می کند تا تعیین کنید که سرمایه گذاری شما باید در جستجو های ارگانی چگونه باشد.

چه عواملی می تواند هزینه خدمات جستجوگرها پرداخت شود؟

در هنگام تعیین ارزش جستجوگر شما، سه متغیر اصلی مورد نیاز است. اول از همه، این یک وضعیت (جایی که شما از لحاظ جغرافیایی مبتنی بر)، اهداف (اهداف کسب و کار شما چیست) و جدول زمانی (چگونه سریع می خواهید بهبود یابد؟). همه سازمان های جستجوگرها این عوامل را در نظر بگیرند در حالی که محاسبه هزینه خدمات جستجوگرها برای کسب و کار شما هزینه می شود. این بدان معنی است که با تحلیل وضعیت فعلی مشتری، درک اهداف تجاری و تعیین زمان بندی مورد نیاز، شرکت بهینه سازی موتور جستجو می تواند یک قیمت را محاسبه کند. علاوه بر این، توازن بازار شما هزینه هزینه خدمات جستجوگرفته را تعیین می کند. اگر بیش از 200 دلار از قرارداد با سرب جدید کسب می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که کمتر هزینه کنید اگر مشتری بالقوه شما هزار دلار. همانطور که متخصصان جستجوگرهای SEO در مورد بازگشت سرمایه گذاری فکر می کنند، طرز فکر بازار شما ممکن است یک قیمت را به همان اندازه تنظیم کند. اگر یک سازمان جستجوگرها به استراتژی بهینه سازی برای وضعیت منحصر به فرد و اهداف خاص کسب و کار تبدیل شود، قیمت می تواند بالاتر باشد.

هزینه های معمول برای خدمات پرداخت اینترنتی جستجوگرها

برای کمک به شما در برنامه ریزی بودجه شما باید بدانید که چقدر هزینه خدمات بهینه سازی را صرف خواهید کرد. در اینجا یک بررسی از طیف وسیعی از هزینه ها با توجه به سه مدل پرداخت اولیه (ماهانه / قرارداد / پروژه مبتنی بر).

هزینه نگهداری ماهانه حدود 750 تا 5000 دلار در هر ماه. در اینجا هزینه خدمات بهینه سازی ممکن است به اندازه نیازهای کسب و کار و میزان خدمات ارائه شده توسط سازمان جستجوگر وابسته باشد. کمپین های کوچک جستجوگرها که تعداد محدودی از خدمات بهینه سازی را ارائه می دهند، قیمت های مقرون به صرفه تر از سازمان های دیجیتال کامل دارند. اکثر کسب و کارها بین 2000 تا 5000 دلار در هر ماهانه خدمات جستجوگرها پرداخت می شود.

  • قرارداد هزینه خدمات جستجوگرها را پرداخت

قیمت خدمات قرارداد خدمات جستجوگرها متغیر است. وب سایت های تازه وارد شده و تازه واردان در عرصه بازاریابی دیجیتال سرویس های جستجوگر خدمات قرارداد را به عنوان نقطه ورود انتخاب می کنند. این نوع از خدمات، صاحبان وب سایت را با تمام تکنیک های بهینه سازی اولیه، تجزیه و تحلیل و پشتیبانی ثابت فراهم می کند. قرارداد خدمات جستجوگرها ممکن است به خدمات بازاریابی محتوا (تا 0.50 دلار برای هر کلمه)، خدمات حسابرسی (از 500 تا 8000 دلار برای هر پروژه)، حسابرسی پیوند پروفایل (از 500 تا 7500 دلار برای هر پروژه) و خدمات SMM (500 دلار - 3،500 دلار).

price seo

  • قیمت گذاری مبتنی بر پروژه

قیمت این نوع جستجوگرها بستگی به پیچیدگی پروژه و وضعیت وب سایت فعلی. اگر یک پروژه خاص نیاز به تجربه و نرم افزار بهینه سازی ویژه داشته باشد، شاخص قیمت خدمات جستجوگرفته پرداخت می شود حداقل 15٪. اکثر پروژه ها از 1000 تا 30،000 دلار هزینه دارند.

  • نرخ مشاوره در ساعت

خدمات مشاوره SEO ساعت به ارزش 50 تا 300 دلار در هر ساعت.

December 22, 2017