Back to Question Center
0

بهترین تاکتیک های SEO برای ترافیک بیشتر چیست؟

1 answers:

برخی از تاکتیک های SEO استفاده شده برای ترافیک و نرخ تبدیل قابل توجهی هستند. اطمینان حاصل کنید که این شش مرحله آسان زیر را بررسی کنید:

  • مطالعه داده های کاربر

فراموش کردن در مورد بهینه سازی موتور جستجو برای یک مفهوم به طور عمده فنی. بله، هدف اصلی سهم شیر از تاکتیک های جستجوگرها دستیابی به ربات های موتور جستجو است. در همان زمان، بهینه سازی جستجو در مورد ملاقات نیازهای واقعی مخاطبان مورد نظر شما است. منظورم این است که بفهمید مردم چه چیزی را دنبال می کنند و آن را با محتوای شما به آنها می دهند - business plan for information technology consulting. بنابراین، بهتر است مخاطبان خود را بدانید، تجربه کاربری با کیفیت بهتر که شما ارائه می دهید. و این باید به رتبه بالاتر در SERPs منجر شود. ساده ترین راه برای مقابله با آن، صحبت کردن به طور مستقیم به بازدید کنندگان شما است، و من پیشنهاد می کنم که به سؤالات مکرر خود در مورد موضوعات مربوطه پاسخ دهید، و از طرف دیگر کاربران نیز با ارائه راه حل های خود، پاسخ می دهند. همچنین، این امر می تواند یک ایده بسیار مفید باشد، فقط کپی کردن برخی از سؤال های اصلی، برای استفاده از آنها به طور مستقیم برای هدر پست های وبلاگ شما.

seo tactics

  • کار در صفحات فرود

اغلب هنگامی که لینک شما در لیست SERPs نمایش داده می شود ، مردم به صفحه اصلی وب سایت یا وبلاگ پشتیبانی می کنند. اما اگر با یک پروژه تجاری، به عنوان مثال، فروشگاه اینترنتی، با یک فروشگاه تجاری مقابله کنید، بهتر است یک صفحه اصلی منحصر به فرد و بهینه سازی شده برای تولید فروش بهتر یا پیروان بیشتری داشته باشید. ایجاد یک صفحه فرود به معنای داشتن یک صفحه وب اختصاصی است که توسط یک موضوع خاص هدایت می شود. همانطور که برای تاکتیک های صفحه جستجو در صفحه فرود آمده است، من توصیه می کنم این کار را با گام به گام انجام دهید. اول از همه، قبل از اینکه شما شروع به ساخت یک صفحه فرود کنید، باید یک عبارت کلیدی طولانی را انتخاب کنید. به این ترتیب، در عنوان و شرح متا کار می کند. آیا صفحه فرود خود را حداقل از 2000 کلمه ساخته شده است، چرا که این یک نقطه شیرین ثابت برای رتبه بالاتر در نتایج جستجوی گوگل است. در طراحی یک وب سایت حرفه ای نباشید. در نهایت، سعی کنید نظر خود را برای صفحه فرود خود و لذت بردن از اقامت در تاج و تخت.

  • تغییر محتوای خود را

خوب تاکتیک SEO برای محتوا بر اساس یک ایده ساده - محتوا یک پادشاه. بله، من در اینجا جدی هستم، زیرا این یک ایده واقعا منطقی است که به محتوا خود بسختی برای رسیدن به بهترین کیفیت با یک تجربه کاربر عملی بسیار عالی. با این وجود، این کار می تواند بسیار جامع و وقت گیر باشد. به جای انجام این کار، من پیشنهاد می کنم که تاکتیک های هوشمندتر SEO را برای نوشته های متن خود درخواست کنید. فقط از همان محتوا که در فرم های مختلف تغییر یافته است، استفاده کنید، برای مثال، برای استفاده کارآمد و مفید تر نمایش داده می شود. منظورم این است که شما به راحتی می توانید پست های وبلاگ خود را (حداقل تا حدی) به آموزش ویدئویی با ارزش، ارائه های هیجان انگیز، پادکست های زیبا و infographics یا برخی از مواد حمایت کننده در قالب PDF، ویرایش کنید. برای به حداکثر رساندن اثر، چنین قطعاتی از اطلاعات مفید برای به دست آوردن لینک ها و ترافیک به اشتراک گذاشته می شود. شما هرگز پشیمان نخواهید شد.

December 22, 2017