Back to Question Center
0

بهینه سازی موتور جستجو تغییر تعریف خود را دارد؟

1 answers:

هیچ کس راضی نیست که یک حوزه بازاریابی دیجیتال بسیار تغییر پذیر است و هنوز هم باقی نمی ماند. در طول چند سال گذشته، گوگل تغییرات شدیدی را در الگوریتم های رتبه بندی انجام داده است. هدف اصلی این تغییرات بهبود تجربه کاربر با وب سایت هایی است که در TOP قرار دارند - fast windows vps francais. امروز گوگل دقیق تر می شود و می تواند کیفیت وب سایت ها را با تعدادی از عوامل ارزیابی کند. به همین دلیل یک موضوع تعریف بهینه سازی موتور جستجو در حال حاضر در تقاضای بالا است. برای به دست آوردن موقعیت عالی رتبه، شما باید تمام تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو مورد نیاز را که مربوط به بهینه سازی خارج از سایت و سایت است، پیاده سازی کنید. در این مقاله ما در مورد چگونگی به روز رسانی الگوریتم گوگل بر روی بازاریابان تاثیر می گذاریم که به طور قانونی از تکنیک های SEO استفاده می کنند و نحوه ذخیره موقعیت های سایت را در صورت تغییر قوانین بازی جستجوگر تغییر خواهد کرد.

search engine optimization definition

ستون های فعلی بهینه سازی موتورهای جستجو

همه کارشناسان SEO متفق القول هستند که یک عامل غیر قابل تغییر در زمینه بهینه سازی وجود دارد - محتوای با کیفیت. اگر شما به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا را تولید می کنید که لینک های مربوطه را از سایر حوزه های معتبر کسب می کند، سایت شما تحت هر شرایطی در TOP قرار خواهد گرفت. با این حال، یک روش بهبود تعداد و کیفیت لینک های ورودی قدیمی شده است. در حال حاضر، شما باید کمپین تبلیغاتی خود را با تمرکز بر سه جنبه اصلی - محتوای با کیفیت، بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایجاد پیوند ایجاد کنید. برای به دست آوردن بیشترین اثر تقویت در رتبه بندی، شما باید تمام این جنبه های بهینه سازی را ترکیب کنید.

  • محتوای با کیفیت

در حال حاضر، محتوا در میان بازاریابان آنلاین تبدیل به یک رویکرد جدی به عنوان گوگل شروع به جریمه محتوای کم کیفیت و کپی شده. برای بهبود رتبه بندی وب سایت شما، شما باید به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا و جذاب را در ارتباط با موضوعات مورد علاقه خود را در بازار تولید کنید. اطمینان حاصل کنید که اصطلاحات جستجوی خود را به صورت محتوا به عنوان یک خط پایین از تعریف SEO تعریف کنید. علاوه بر این، شما باید با استفاده از گلوله ها، پاراگراف ها و لیست های شماره گذاری شده، مطالب خود را به خوبی سازماندهی کنید. گوگل دارای محتوای طولانی و با کیفیت بهتر از کوتاه و سبک است.

  • آب پیوند ارگانیک

پیوند ایجاد یک استراتژی بهینه سازی وب سایت مهم است که می تواند هر دو زیست محیطی و غیر ارگانیک. ساخت و ساز ارگانیک یا سفارشی لینک ساخت و ساز اشاره به به دست آوردن پیوند آب به سایت با روش ارسال وبلاگ، به اشتراک گذاری لینک، و انتشار مقالات. SEO غیر آلی یا سیاه و سفید همه چیز در مورد خرید پیوند و کشاورزی لینک است. این یک راه آسان برای جذب کاربران است. با این حال، شما باید درک کنید که کاربران ممکن است هرگز به سایت شما با لینک خرید تبدیل نشوند به مشتریان شما. علاوه بر این، این نوع بهینه سازی سیاه و سفید توسط موتورهای جستجو مجازات می شود و می تواند رتبه های شما را آسیب برساند. شما باید از طریق تأییدیه ها به جای پرداخت هزینه ها از آنها استفاده کنید.

شما باید توجه داشته باشید که یک روش تعبیه متن لنگر غنی از کلمات کلیدی در انتشارات مطبوعاتی آنلاین، در واقعیت بهینه سازی امروزه ارزش دارد. امروز گوگل خطوط متن لنگر را در انتشارات مطبوعات و سایر نشریات معمول به عنوان لینک غیر طبیعی یا پرداخت می کند. گوگل می خواهد ساختمان پیوند غیر طبیعی را از توزیع انتشار مطبوعات متوقف کند. با این حال، اگر افراد دیگر به ویژه فکر کنند که رهبران در مورد محصولات یا خدمات خود بنویسند و پیوندهای مربوط به آن را بنویسند، این یک پیوند مشروع به Google است.

seo definition

  • حضور اجتماعی قوی

و آخرین نقطه هر کمپین بهینه سازی برنده بازاریابی رسانه های اجتماعی. امروزه، کاربران بیشتر و بیشتر از طریق کانال های رسانه های اجتماعی به وب سایت ها می آیند، زیرا ترجیح می دهند اطلاعات را به شکل جذاب و بصری دریافت کنند. برای بهبود تشخیص نام تجاری شما، قطعا نیاز به حضور اجتماعی قوی دارید. این به شما کمک خواهد کرد که به مشتریان بالقوه خود نزدیک تر شوید و نیازهای آنها را درک کنید.

December 22, 2017