Back to Question Center
0

چگونه می توانم درآمد بازاریابی برنامه های SEO را به دست آورم؟

1 answers:

برای بسیاری از سازمان های دیجیتالی با محدودیت زمانی که یک مشتری پس از آن برای خدمات جستجوگرها درخواست می کند، یک سناریوی معمولی وجود دارد و آنها موافقت خود را برای کمک، داشتن تجربه کافی در این زمینه و حتی کارکنان حرفه ای. ما می توانیم تصمیم خود را درک کنیم زیرا آنها صرفا نمی خواهند مشتری را از دست بدهند. در طول چند ماه آنها تلاش می کنند تا برخی از ترافیک را به یک وب سایت و رتبه بندی خود را بهبود بخشند. با این وجود، آنها نمیتوانند نتیجه مثبتی کسب کنند، زیرا در این حوزه تخصص کمی دارند. اگر شما نمی خواهید وقت خود را صرف آموزش جستجوگرها کنید، راه دیگری وجود دارد. شما می توانید نماینده فروش مناسب SEO پیدا کنید - disk recovery london.

seo reseller program

به طور کلی، نمایندگی فروش SEO یک فرد یا سازمان است که طیف وسیعی از خدمات جستجوگرها را با قیمت مناسب ارائه می دهد. نمایندگی فروش بهینه سازی موتور جستجو کمک خواهد کرد که کل کمپین بهینه سازی مشتریان خود را بیرون بریزید. نماینده فروش جستجوگر SEO به شما فرصت بیشتری می دهد که بتوانید به شایستگی اصلی خود اختصاص دهید و بهترین نتایج را به مشتریان خود برسانید.

در این مقاله شما اطلاعات مفیدی را برای پیدا کردن نمایندگی مجاز و نحوه استفاده از خدمات خود پیدا خواهید کرد.

چرا شما باید از برنامه نمایندگی فروش SEO استفاده کنید؟

  • فروش

اول از همه، نمایندگی فروش مناسب SEO می تواند شما را با مهارت های فروش قوی. به عنوان کار شما این است که به فروش خدمات بهینه سازی نیست، اما برای فروش ایده های بهینه سازی، شما باید قادر به پاسخ به سوالات مشتری خود را در مورد روش بهینه سازی وب سایت خود و تاکتیک های SEO شما را برای دریافت یک نتیجه مثبت پیگیری. آماده ارائه خدمات به مشتریان خود با گزارش های ماهانه SEO و بینش فنی است.

  • خدمات مشتریان

اگر شما برنامه فروش نماینده فروش SEO تنها خدمات سفارشی جستجوگرها است، هیچ چیز در مورد نگرانی در مورد. در این مورد، مشتریان شما هرگز نمی دانند که برخی از جنبه های بهینه سازی را برون سپاری کرده اید. این بدان معنی است که تجربه منفی مشتری با شرکت شما، بر روی شما، نه در برنامه نمایندگی فروش خود در SEO، تأیید خواهد شد. به همین دلیل است که شما باید در انتخاب یک نماینده فروش جستجوگرها مراقب باشید.

  • دانش محصولات

شما باید از ایده ها و استراتژی های کلیدی SEO که در پشت فروشندگان خارجی خود. این به شما کمک می کند تا به شما متقاعد کننده و حرفه ای بگویم. علاوه بر این، آن را به شما کمک خواهد کرد که مشتریان خود را به سمت استراتژی هایی که برای کسب موفقیت در کسب و کار نیاز دارند هدایت کنید. برای اطمینان از اینکه در مورد استراتژی های ارائه شده SEO به اندازه کافی می دانید، باید یک برنامه نمایندگی فروش SEO را انتخاب کنید که به شما آموزش منظم ارائه می دهد و به خودتان اجازه نمی دهد.

seo reseller

  • جستجوگرها یک امر هزینه است

در حال حاضر، کیفیت خدمات جستجوگرها هزینه زیادی. یک مشاور متخصص SEO در ایالات متحده آمریکا 150 دلار در هر ساعت دریافت می کند و بسته به سطح مهارت وی است. بنابراین اگر تصمیم به انتخاب SEO خود دارید، باید برای پرداختن بیش از 100 دلار در هر ساعت برای دریافت نتایج مثبت آماده باشید. شما می توانید از برون سپاری SEO استفاده کنید، زیرا این امر به شما کمک می کند که پول را در حقوق کارشناسان صرفه جویی کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

December 22, 2017