Back to Question Center
0

نحوه انتخاب کلمات کلیدی محتوا مناسب برای بازدید بیشتر کاربر؟

1 answers:

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت شما برای بازدید بیشتر کاربر خواهد شد تلاش می کنند. این نیز یک کار وقت گیر خواهد بود. اما هر تلاشی برای داشتن کلمات کلیدی متناسب مطلوب، بازده زیادی در سرمایه گذاری به دست می آید. پس از همه، هیچ حس و حال در کار بیش از حد و پرداخت مقدار زیادی پول برای نهایت ایجاد محتوای عالی است، که به سختی قابل مشاهده برای کاربران در فهرست گوگل نتایج جستجو.

اگر شما به سادگی با موتورهای جستجوگر بهینه سازی و کلمات کلیدی محتوا در دریا احساس گرسنگی می کنید، من در اینجا برای کمک به انتخاب درست و داشتن بهترین کلمات کلیدی محتوا هستم. بنابراین، بیایید بیاموزیم که چگونه یک محتوای صفحه وب بی عیب و نقص ایجاد کنیم - infographic video maker software. همانطور که هدف اصلی ما این است که مخاطبان هدف خود مایل به خواندن آن با هیجان، آیا این نیست؟ و موتورهای جستجو مانند گوگل خود نیز باید آن را دوست داشته باشند!

content keywords

محتوای حقوقی و کلمات کلیدی مرتبط

قبل از هر چیز دیگر، تعریف را در زبان ساده انگلیسی قرار دهیم. یک کلمه کلیدی یک کلمه مهم مهم است که مرورگرها از آنها برای تکمیل هدف نهایی درخواست جستجوی خود استفاده می کنند. خوب. اما در مورد بهترین راه برای انتخاب کلمات کلیدی محتوا برای وب سایت شما و لذت بردن از ترافیک بیشتر چیست؟

من پیشنهاد می کنم گام به عقب بر گردیم. بیایید فرآیند درست انتخاب کلمات کلیدی محتوا را از دیدگاه مشتریان بالقوه ببینیم. پس از همه، آنها قصد دارند تا از این کلمات کلیدی و عبارات کلیدی استفاده کنند. به دنبال این فرض بسیار ساده اما کارآمد، بیایید ببینید روشهای اصلی برای تکمیل کار درست از ابتدا:

برو از مخاطبان هدف خود بپرسید

فقط با مشتریان بالقوه خود صحبت کنید، مثلا در سیستم عامل های اجتماعی، اختلافات وبلاگ یا گفتگوهای موضوع در وب. از مردم بپرسید که به چه محصولاتی رای می دهند. تعجب آن است که آنها معمولا آنها را با محصولات یا خدماتی که با آن سروکار دارید تماس می گیرند. شما ممکن است با برخی از ویژگی های زندگی واقعی در واژگان مورد استفاده توسط مردم برای ایجاد یک درخواست جستجو شگفت زده شده است. در پایان، سعی کنید ببینید که چه ترتیبهای طولانی مدت به احتمال زیاد برای درخواست درخواستی که به محصولات یا سرویس های شما ارسال می شود، استفاده می شود.

جستجو در رسانه های اجتماعی

امروزه، قلمرو رسانه های اجتماعی توسط افرادی که جستجوهای آنلاین را انجام می دهند بیشترین چیزی را که لازم دارند. و بسیاری از بحث ها، بررسی ها، آموزش ها و سایر چیزهای مفید برای شما وجود دارد. فقط به برخی از پیوندهای اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک بپردازید تا ببینید که افراد واقعی در حال حاضر چه می گویند و چه کلماتی را که از آنها استفاده می کنید برای اشاره به موضوعات مورد علاقه خود. و اطمینان حاصل کنید که موضوعات مورد علاقه تان را در مکان خود بررسی کنید، که مفید خواهد بود.

seo keywords

استفاده از ابزار برای محتوا کلمات کلیدی جستجو

قبل از هر چیز دیگری، شما فقط می توانید از فرم جستجوی خودکار گوگل استفاده کنید. منظورم این است که شما باید به تایپ کردن برای دیدن پیشنهادات محبوب ترین ارائه شده توسط موتور جستجو، با توجه به درخواست های مردم زندگی می کنند. شما همچنین می توانید از پایگاه داده GooglTrends استفاده کنید تا بینش خوبی برای انتخاب کلمات کلیدی محتوا مناسب داشته باشید. پس از همه، من توصیه می کنم برای Wordtracker درخواست. من معتقدم که این بهترین ابزار برای هدف ماست که می تواند مجموعه ای عالی از اطلاعات مفید مانند رقابت های فعلی، حجم جستجو، توجه به قلمرو شما و خیلی چیزهای دیگر را نشان دهد.

December 22, 2017