Back to Question Center
0

آیا جستجوگرها و رسانه های اجتماعی مرتبط هستند؟

1 answers:

تأثیر رسانه های اجتماعی و نحوه ی آن در عرصه ی بهینه سازی موتورهای جستجو، احتمالا یکی از سوالات قابل بحث است. منظورم رمز و راز این است: چگونه رسانه های اجتماعی بر روی جستجوگرها تاثیر می گذارد؟ آیا این دو مفاهیم در هماهنگی عمل می کنند یا نه، و یا حتی به هیچ وجه؟

در اینجا آمده است spoiler - کوتاه ترین پاسخ بله، آن را انجام می دهد. اما تفسیر دوم، وسیع تر و جامع تر، در نظر گرفته می شود. بیایید با آن روبرو شویم - رسانه های اجتماعی قطعا نسبت به جستجوگرها دارند، اما آیا می توان آنها را هم به هم متصل کرد؟ متأسفانه، من احساس می کنم فقط یک چیز کوچک - رسانه های اجتماعی هیچ، حداقل مثبت، تاثیر در SEO. این به سادگی به بهینه سازی جستجو کمک نمی کند راه بیشتر مردم بر این باورند که آن را انجام می دهد.

how social media affects seo

در زیر من قصد دارم پیشنهادات خود را با برخی از بینش ارزشمند داده شده توسط اعضای تیم گوگل خود را ترکیب. اول از همه، بیایید آن را به عهده بگیرد - غول صنعت جستجو در جهان هرگز تایید برای رسانه های اجتماعی برای یک عامل رتبه بندی مستقیم. منظورم این است، بله، رسانه های اجتماعی هنوز هم در میان روش های کاملا معقول برای دیدن محتوای آنلاین بهتر هستند. و بله، سرانجام، همه چیز در مورد جستجوگرها است. برای اطمینان درباره اینکه چگونه رسانه های اجتماعی بر روی جستجوگرها تاثیر می گذارند چه چیزی می تواند بداند؟ صرف نظر از اینکه پاسخ درست می تواند باشد، واضح است که رسانه های اجتماعی واقعا می توانند به شما در بهینه سازی موتورهای جستجو کمک کنند به طور کل. اما من هنوز هم تعجب می کنم، آیا غول جستجو هرگز سیگنال های اجتماعی بیشتری را به الگوریتم رتبه بندی فعلی خود اضافه می کند؟

در حال حاضر، الگوریتم های جستجو گوگل هرگز افشا شده است. به همین دلیل تنها راه درک الگوهای رفتاری رباتهای جستجوی گوگل، بررسی هر یک از نتایج بالقوه یک آزمایش واقعی است. آیا می توانید تصور کنید که این کار تحقیقاتی می تواند چقدر وقت گیر و کارآمد باشد؟ خوب، بیایید به نقطه بازگردیم. چگونه رسانه های اجتماعی بر جستجوگرها تاثیر می گذارد؟ به گفته مقامات گوگل، ما همچنین ممکن است رسانه های اجتماعی را برای صرفه جویی در هر چیزی بپذیریم، اما عامل اصلی در رتبه بندی نیست. خوب، حتی، این بدان معنا نیست که رسانه های اجتماعی هیچ تاثیری در رتبه بندی در همه ندارد، فقط به این دلیل که توسط گوگل تایید شد که رسانه های اجتماعی خود را برای یک عامل رتبه بندی ایستاده است.

social media seo

من اعتقاد دارم که پاسخ بیشتر یا کمتر صحیح در مورد کلمه "همبستگی". "همانطور که این اصطلاح در زمینه فاکتورهای بارگذاری مجدد بارگذاری شده توسط جستجوی سنجی در سال 2016 ذکر شده است، ذکر شده است. من مطمئن هستم که بچه ها در حال حرکت مسیر درست هستند. بنابراین، تنها پاسخ درست در مورد اینکه چگونه رسانه های اجتماعی بر روی SEO تاثیر می گذارد روشن می شود - بله، این کار را می کند. اما هنوز هیچ روابط مستقیم و دو بعدی وجود ندارد. بنابراین، توجه به ارتقاء با استفاده از ابزارهای مختلف رسانه های اجتماعی، همچنان یک تصمیم درست است. در همان زمان، بهینه سازی موتور جستجو نیاز به تلاش و زمان دقیق خود را به روش خود دارد Source .

December 22, 2017