Back to Question Center
0

بهترین لحظات تعریف از بهینه سازی موتورهای جستجو چیست؟

1 answers:

اینترنت همیشه در حال رشد و تکامل است. هر روز مردم تن از اطلاعات با کیفیت متفاوت را در موتورهای جستجو بارگذاری می کنند. برای درک اینکه کدام محتوا میتواند برای کاربران مفید باشد و از هرزنامه متمایز باشد، موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google نیاز به بهبود و به روز رسانی الگوریتمهای خود را به طور مرتب. با انجام این کار، آنها برای هر دو طرف وبسایت و کاربران متوسط ​​فرصت دارند تا از اطلاعات کافی بهره مند شوند. علاوه بر این، به روز رسانی الگوریتم به طور منظم، موتورهای جستجو را قادر می سازد تا اسپم ها و متخصصان SEO را مجازات کنند. بنابراین، برای به ثمر نشستن در بالای بازی جستجوگر، شما باید از همه اخبار در صنعت بهینه سازی موتورهای جستجو در وب مطلع شوید و به سایت های خود بهبود مناسب بدهید. در این مقاله، ما سه لحظه تعریف شده را تغییر خواهیم داد که ماهیت جستجوگرها را تغییر داده و کارشناسان جستجوگرها روش های خود را برای بهینه سازی وب تغییر می دهند.

web search engine optimization

تغییرات قابل توجهی در بهینه سازی موتورهای جستجو در وب

لازم به ذکر است که در دهه گذشته، به روز رسانی الگوریتم گوگل به طور چشمگیری قوانین موتور جستجو را تغییر داد بهينه سازي. در حالی که برخی از معامله گران آنلاین کاهش رتبه بندی خود را پس از به روز رسانی گوگل، دیگر صاحبان وب سایت دور چشم انداز این فرصت را برای بهبود موقعیت خود را در SERP. امروز ما در مورد سه به روز رسانی الگوریتم قدرتمند صحبت خواهیم کرد که امروز SEO را تغییر دادند.

  • اولین بار گوگل فلوریدا به روز رسانی

اولین بار در گوگل به روز رسانی رخ داده در نوامبر 2003. این به روز رسانی گوگل فلوریدا شناخته شده است. این به روز رسانی بزرگترین تغییر رتبه بندی گوگل در آن زمان بود. هدف اصلی از به روز رسانی فلوریدا به ضربه زدن به متخصصان SEO متخصصان سعی در دستکاری رتبه بندی. این طرح برای جلوگیری از چنین تکنیک های SEO SEO به عنوان کلمات کلیدی طراحی شده بود. اصطلاح "کلمه کلیدی" از روزهای ابتدایی توسعه بهینه سازی موتورهای جستجو ظاهر می شود. این تکنیک سایه ای است که وبسایت ها را قادر می سازد تا رتبه بندی جستجو را دستکاری کنند. این فرآیند قرار دادن کلمات کلیدی خاص یا مجموعه عبارات کلیدی در محتوا است. به عنوان یک قاعده، این اصطلاحات جستجو هیچ ارتباطی با محتوا و به طور خاص برای رباتهای جستجو طراحی نشده بود، اما به طور متوسط ​​کاربران. این عبارات را می توان از طریق متن تکرار کرد که اغلب آن را غیر طبیعی می کند. بنابراین، برای بهبود تجربه کاربر با سیستم موتور جستجو، گوگل تصمیم گرفت مجازات وب سایت هایی را که کلمات کلیدی را مشاهده می کنند، مجازات کنند. پس از این نوآوری، بسیاری از سایت ها ترافیک را از دست دادند و به شدت تحت تاثیر قرار گرفتند. زمان و تلاش زیادی برای صاحبان وبسایت ها برای به دست آوردن شهرت وب سایت خود داشتند. با این حال، این درس خوب برای کسانی بود که سعی در نقض دستورالعمل های رتبه بندی استاندارد داشتند.

  • Google Panda update

دومین اندازه و تأثیر آن بر دنیای دیجیتال، به روز رسانی Google Panda بود. این در فوریه 2011 معرفی شد. هدف اصلی این فیلتر این بود که از وب سایت هایی با محتوای ضعیف با کیفیت از راه کار خود در نتایج جستجوی TOP گوگل جلوگیری کنند. با انجام این کار، گوگل می خواهد سایت های با کیفیت بالا و مرتبط را در نزدیکی TOP SERP باز کند و تجربه کاربر را در طول جستجوی بهبود دهد.این بروزرسانی تا 12٪ از نتایج جستجو را تحریک کرد. بزرگترین پلتفورم های اینترنتی که با جریان مداوم ترافیک از بین رفته اند، بیش از 50 درصد از بازدید کنندگان خود را از دست دادند. این به روز رسانی گوگل تنها به وب سایتهایی که محتوای با کیفیت پایین تر دارند آسیب می رساند. برای سایر حوزه ها، وضعیت به طور چشمگیری تغییر نکرده بود. گوگل روشن کرد که کیفیت بالاتر و محتوای حداکثر مرتبط با رتبه بندی بالای بالاتر پاداش خواهد داد، در حالی که متون غیر قابل خواندن با کیفیت پایین تر مجازات خواهند شد. پاندا به طور عمده در سایت هایی با محتوای نازک متمرکز شده است. این فیلتر یک راه خوب برای گوگل بود تا دقیقا همانطور که مأموریتهای محتوا را هدف قرار داده بود، در نتیجه نتایج جستجو با محتوای غیر منحصر بفرد کم کیفیت خود که به دلیل حجم مطلوب. نقض عمده قوانین از این فیلتر Google تا این تاریخ بهبود نیافته است. امروزه گوگل پاندای را به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی اصلی توسعه می دهد. این به عنوان بخشی از به روز رسانی نورد آهسته، ماه ماندگی در هر چرخه کار می کند. در نتیجه، دشوار است بدانیم که آیا سایت از بروز رسانی پاندا رنج می برد یا خیر.

google panda

  • به روز رسانی گوگل پنگوئن

الگوریتم پنگوئن گوگل در آوریل 2012 راه اندازی شد. این یک الگوریتم وب است که برای جریمه کردن کسانی که دستورالعمل گوگل را دنبال نمی کنند طراحی شده است. هنگامی که این الگوریتم به زور وارد شد، گوگل بیانیه زیر را صادر کرده است:

".این الگوریتم نشان دهنده بهبود دیگری در تلاش های ما برای کاهش وب سایت و تبلیغ محتوای با کیفیت بالا. در حالی که ما نمی توانیم سیگنال های خاصی را افشا کنیم زیرا ما نمی خواهیم به مردم راه هایی برای بازی نتایج جستجوی خود را بدست آوریم و تجربه را برای کاربران بدتر کنیم، توصیه های ما برای وب مسترها این است که با ایجاد سایت های با کیفیت بالا که باعث ایجاد یک تجربه کاربر خوب و استخدام روش های کلاه سفید SEO (GOOGLE). "

این وبسایت هایی را هدف گرفته که از طرح های پیوند جعلی استفاده می کنند تا رتبه گوگل را بالا ببرند. آن دسته از بازرگانان آنلاین و مدیران وب که با استفاده از تکنیک های جستجوگرهای سیاه و سفید مانند خرید پیوند یا کشاورزی لینک ممنوع شدند. هنگامی که بهروزرسانی Google Penguin منتشر شد، سایتهایی که اقداماتی را برای حذف لینکهای با کیفیت غیرقانونی انجام دادهاند میتوانند رتبهبندی را بازیابی کنند. از سوی دیگر، Google فرصتی برای حذف لینکهای نامناسب به سرعت و رایگان است. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که ابزار پیوند Google Disavow را اجرا کنید. کسانی که توسط بروزرسانی گوگل پنگوین تحت تأثیر قرار گرفتند، باید منتظر بمانند تا این الگوریتم دوباره اجرا شود تا جایگاه خود را در رتبه بندی قرار دهد.

این الگوریتم همچنان بر رتبه بندی وب سایت ها تاثیر می گذارد به عنوان کیفیت و لینک های مرتبط بخش مهمی از سیستم رتبه بندی گوگل. به همین دلیل است که ممکن است به شهرت سایت شما برای پیاده سازی تکنیک وب سایت Black-hat وب سایت یا استخدام یک تیم جستجوگر غیر حرفه ای کمک کند. در حال حاضر، به روز رسانی Penguin عمدتا پس از سوء استفاده از لینک ها و تحت تاثیر قرار 3،1٪ از نمایش داده شد Source .

December 22, 2017