Back to Question Center
0

آیا خدمات جستجوگرها کم هزینه برای کسب و کار کوچک بی خطر هستند؟

1 answers:

در حالی که "قیمت پایین SEO = خطر" است و نه یک افسانه نسبت به یک بیانیه واقعی، موارد SEO بد برای یک قیمت ارزان است غیر معمول نیست. بنگاه های کوچک به طور خاص می توانند با این مشکل ارتباط برقرار کنند، زیرا بسیاری از سازمان های کم هزینه SEO اغلب آنها را هدف قرار می دهند و شرکت های محلی و بسیاری از پیشنهادات آنها بسیار جذاب برای فروشگاه های الکترونیکی و سایت هایی است که سعی در ترویج نیش.

low cost seo services for small business

به دنبال این قیمت پایین SEO به طور کور می تواند به این عواقب منجر شود:

  • مجازات به دلیل کلاه سیاه SEO. بسیاری از سازمان های جستجوگر اینترنتی که آگاهانه خطوط راهنمای گوگل را با کلمات کلیدی spamming، متون پنهان، دروازه ها و دیگر شیوه های بد بدست می دهند معمولا قیمت های پایین را برای خدمات خود ارائه می دهند. این بخشی از دام آنهاست: آنها یک افزایش قدرتمند را در هزینه جذاب وعده داده و تحریم وعده داده اند. چنین سیاستی بسیاری از صاحبان سایت های بی تجربه ای را می شناسد که نمی دانند که رشد رتبه بندی از طریق Black Hat SEO موقت است و سرانجام اجتناب ناپذیر است.
  • رکود - vertebral column human. گاهی اوقات، خدمات جستجوگرها کم هزینه برای کسب و کارهای کوچک یا شرکت های بزرگ که کلاه سیاه نیستند پیدا می کنید. در عوض، آنها در گزینه های ارتقا محدود می شوند و تمام مراحل توسط یک تیم بی تجربه انجام می شود. بنابراین، پس از رسیدن به یک نقطه خاص، مبارزات انتخاباتی خود را فقط در آن وجود دارد، به عنوان مدیران جستجوگر خود نمی دانند که از اینجا بروید. همچنین ممکن است آنها به معنای پایین بودن قیمت دستمزد، به معنای افزایش قیمت نیستند.
  • کم کیفیت محتوای. محتوای نقش مهمی در بهینه سازی کلمات کلیدی، ایجاد پیوند و افزایش نرخ تبدیل دارد. با این حال اگر محتوای شما مربوط نیست، منحصر به فرد یا جالب برای خواندن، قرار دادن کلمات کلیدی و لینک ها رتبه بندی شما را افزایش نمی دهد. متاسفانه copywriting که در خدمات جستجوگرها کم هزینه برای کسب و کار به ندرت به تحقیق و ویرایش می پردازد، به این ترتیب تیم معمولا نویسندگان با تجربه ای ندارد. بنابراین، از نتایج محتوا که برای شما 10 دلار پرداخت کرده اید، انتظار نمی رود.

این اطلاعات به این معنی نیست که شما باید از هر قیمت ارزان قیمت و ارزان قیمت را اجتناب کنید. آنچه شما باید انجام دهید، این است که از خطرات ناشی از جستجوی خدمات کم هزینه SEO برای کسب و کار کوچک خود مطلع شوید. مقرون به صرفه همیشه ارزان نیست و سیاست قیمت گذاری صحی همنام کلاهبرداری نیست. در حالی که سازمان های بدی وجود دارند که باعث خراب شدن شهرت شرکت های جستجوگر می شوند، ما به شما در پیدا کردن تمایز کمک خواهیم کرد.

low cost seo for small business

ارزان در برابر مقرون به صرفه: تفاوت چیست؟

ممکن است جستجوگر خوب برای قیمت مناسب از تعداد زیادی از سازمان های با کیفیت پایین پیدا کنید. شما لازم نیست که یک گوگل جستجوگر هستید و یا یک آشکارساز دروغ در دست دارید. تحقیق کامل بیش از اندازه کافی است.

  • یک لیست از سازمان های جستجوگرها را تهیه کنید که کمک حرفه ای کم هزینه برای کسب و کارهای کوچک آنلاین ارائه می دهند؛
  • مقایسه هزینه های خود و طیف وسیعی از خدمات ارائه شده برای آن قیمت؛
  • به شیوه ای که آنها را تبلیغ می کنند نگاه کنید: اگر آنها نتایج سریع و تحقیر آمیز را تحمل کنند، وعده های خود احتمالا برای هیچ چیز خوب است؛
  • ببینید که آیا تمام آژانس ها دارای نمونه کارها هستند. بدون این شرکت ها را از هم جدا کنید. سپس پروژه هایی را که شرکت ها برای ارزیابی تخصصشان تلاش کرده اند مطالعه کنید. شما همچنین می توانید از سایت هایی بازدید کنید که آژانس ها SEO را انجام داده اند تا ببینید که چقدر با رقبای خود رقابت می کنند.
  • با کارشناسان هر آژانس تماس بگیرید و ببینید که چه نوع تصوراتی را انجام می دهند، چه آنها اعتماد به نفس و دوستانه یا مخفی، مبهم و عجله دارند تا شما را به خرید محصولات خود. سؤالاتی را مطرح کنید که دانش خود را از راهنمایی های گوگل، روند ارتقاء و تکنیک های جستجوگرها نشان می دهد. آیا آنها سریع به شما قول می دهد نتایج حتی بدون درخواست بیشتر در مورد سایت شما؟ آیا آنها بر کمیت و نتایج کوتاه مدت تأکید دارند؟
  • مطالعه زمینه و زیست محیطی شرکت. در حالی که آژانس هایی با 5 سال تجربه ترجیح می دهند، عجله نکنید تا شرکت های 1 تا 3 ساله را دور ببرند. بسیاری از شرکت های جوان توسط کارشناسانی که در مدت 10 سال فعالیت دارند، تاسیس شده اند. در صورتی که یکی از این موارد باشد، باید در بخش زیست و وبلاگ شرکت نیز ذکر شود.
  • بررسی ها را بررسی کنید. معمولا، همه شرکت های معتبر بررسی های خود را در سایت خود قرار می دهند و یا حساب کاربری در وب سایت ها را مرور می کنند تا کاربران بتوانند نظرات خود را بازخورد و پاسخ دهند. اگر یک آژانس، که خدمات جستجوگرها با هزینه پایین برای کسب و کار کوچک آنلاین ارائه می دهد، از ارتباط با نظرات، اجتناب می کند، احتمالا برای مقابله با آن ایمن نیست.

در حال حاضر، شرکت های جستجوگرها در انواع مختلف و سیاست های قیمت گذاری خود را متفاوت متفاوت است. بنابراین، به جای فورا از تیم های جستجوگر که راه حل های ارزان قیمت را ارائه می دهند، دور می شوند، تحقیق خود را انجام دهید و تعادل واقعی قیمت و کیفیت را ببینید. در غیر این صورت شما ممکن است برخی از معاملات شگفت انگیز را از دست ندهید!

December 22, 2017