Back to Question Center
0

آیا می توانید به من در مورد ضرورت ثبت نام موتور جستجو توضیح دهید؟

1 answers:

سه موتور جستجوی گسترده استفاده شده است که در آن شما باید سایت خود را ارسال کنید - گوگل، بینگ و یاهو. اگر وب سایت شما در اولین صفحه SERP تمام موتورهای جستجوگر ظاهر شود، این نشانه خوبی برای شماست که نشان می دهد که سایت شما به خوبی بهینه شده و ارسال شده است. با این حال، اگر آن را در نزدیکی TOP قرار ندهید، این بدان معنی است که مشتریان بالقوه شما نمی توانند منبع وب خود را پیدا کنند و فرصت های خود را برای افزایش درآمد خود و بهبود یافتن نام تجاری خود را از دست می دهید.برای بهبود این وضعیت، شما نیاز به طراحی مجدد وب سایت، انجام یک مبارزات تبلیغاتی برنده دارید و منبع وب خود را مجددا به موتورهای جستجو ارسال کنید.

search engine registration

چرا باید سایت خود را به موتورهای جستجو ارسال کنم؟

سناریو را تصور کنید که قبلا سایت خود را بهینه کرده اید و حتی طراحی سایت را طراحی کرده اید، اما رتبه بندی شما هنوز هم کم است. دلیل آن چیست؟ من قصد دارم به شما یک راز بگویید که چرا چنین نتایج بدی دارید. موتورهای جستجو فقط می توانند تلاش های SEO خود را ارزیابی کنند زیرا سایت خود را به سیستم های خود ارائه ندهید - creating a infographic. با ارسال سایت خود به موتورهای جستجو، شما در لیست آنها قرار می گیرید و می توانید ترافیک جستجوی با کیفیت را جذب کنید. علاوه بر این، شما فرصتی برای نشان دادن موتورهای جستجو در تمام به روز رسانی ها و تغییرات وب سایت خود را در اسرع وقت شما آنها را پیاده سازی کنید. صاحبان وب سایت از ارائه منابع وب خود به موتورهای جستجو بهره مند می شوند، زیرا آنها می توانند رتبه بندی خود را بهبود بخشند و نرخ تبدیل را افزایش دهند.

نحوه ثبت نام در موتورهای جستجو؟

  • گوگل

بسیار آسان است که سایت خود را به Google ارسال کنید. شما باید هر هزینه ای را پرداخت کنید یا فرم های ثبت نام طولانی را پر کنید. برای ارسال سایت خود به Google، شما باید سایت خود را با Google Search Console تنظیم کنید. بعد از آن شما باید برای ارسال URL به صفحه وب Google بروید. برای تکمیل این کار، باید URL خود را در یک جعبه جستجو وارد کنید، تأیید کنید که فردی با چک کردن «من یک ربات نیستم» و روی «اضافه کردن URL» کلیک کنید. "علاوه بر این، توصیه می شود نقشه وب سایت خود را از طریق کنسول جستجوی گوگل ارسال کنید.

search engines

  • بینگ

شما می توانید سایت خود را به بینگ همانطور که شما آن را به گوگل ارائه. برای ثبت نام سایت خود با این سیستم، باید به وب مستر بینگ بروید و به عنوان کاربر ثبت نام کنید. به محض ورود به سیستم، شما باید URL اصلی صفحه خود را وارد کنید و روی دکمه Submit کلیک کنید. پس از ارسال پرونده، باید مالکیت خود را از دامنه تأیید کنید. برای تکمیل یک فرآیند تأیید، شما باید بخشی از کد HTML را به هدر سایت خود اضافه کنید.

  • یاهو

از آنجا که اخیرا مایکروسافت هر دو موتور جستجوی Bing و یاهو را در اختیار داشت. این بدان معنی است که هنگام ارسال سایت خود به Bing، شما نیز در نتایج جستجو یاهو ظاهر می شود. در گذشته، روش ارسال یاهو پرداخت شد. با این حال، امروزه این پوشه دیگر در دسترس نیست.

December 22, 2017