Back to Question Center
0

چگونه برای پیدا کردن خدمات مشاوره حقوقی SEO، گوگل را خوشحال کنیم؟

1 answers:

بنابراین، ما قصد داریم این را بررسی کنیم - آیا می توانیم یک شرکت خوب، نمایندگی کامل پکیج یا هر کس دیگری خدمات مشاوره ی SEO را برای یک هدف واحد استخدام کنیم - من می خواهم بعد از همه ی آن ها را خوشحال کنم. بله، من اخیرا از این سوال پرسیدم. و آن را به صورت کاملا غیر معمولی قرار داده بودم، بعد از همه باید پذیرفتم. بله، من اینجا جدی هستم، شوخی نمی کنم. این سوال ظاهرا عجیب و غریب به معنی کامل است، اغلب با توجه به سهم شیر از کسانی که مدیران وب سایت و یا صاحبان وب سایت ها که به طور غیر منتظره خود را به شدت نیاز به برخی از افزایش رتبه. آنها اغلب برای برخی از تجربه های بهینه سازی واجد شرایط فقط برای حل سریع برای رتبه بندی پایین خود در لیست نتایج جستجو می روند.حداقل آنها این را باور دارند. بازگشت به اولین سوال در مورد خدمات خوب مشاوره SEO که شخص برای بهینه سازی و بهبود صفحات وب انتظار می رود فقط برای اینکه گوگل را خوشحال کند. مزخرف؟ مهد کودک هیچ چیز برای آن! درخواست عجیب و غریب ثابت شده است که نسبتا خوب است، حداقل برای ما همه چیز را در مورد بهینه سازی جستجو حتی بیشتر قابل فهم است.

seo consulting services

پارادوکس بهینه سازی. انجام این کار برای افراد یا دستگاه؟

ترفند این است که به طور ایده آل صفحات وب خود را با پشتیبانی مناسب از خدمات مشاوره صوتی SEO پشتیبانی می کند به این معنی است که وب سایت شما صرفا با ارزش و کاربر پسند باشد. از سوی دیگر، با این حال، این نقطه به نحوی اغلب توسط بسیاری از مردم نادیده گرفته می شود. علاوه بر این، گاهی اوقات آنها تا جایی که تمرکز صرفا دیوانه بر جنبه های تکنیکی SEO به تنهایی قرار می گیرند، در نتیجه صفحات خود را برای خواندن دستگاه با لذت می گذارند. با این حال، من در مورد آن مطمئن نیستم. بنابراین، با توجه به خدمات مشاوره ای در زمینه ی SEO، توازنی معقول بین تجربه ی کاربر فعال و "شاد بودن گوگل" وجود دارد. "اما چگونه می توانیم هر دو چیز را در یک زمان پیدا کنیم؟ بیایید سعی کنیم یک فرایند ممکن را برای انتخاب ارائه دهنده بهینه سازی جستجوی جستجو برای وب سایت شما تصور کنیم. در مورد تجربه کاربری خوب، همه چیز در مورد آن حداقل قابل فهم است. اما چه سوالاتی باید از ما بخواهیم استخدام افرادی که می توانند در یک زمان موتورهای جستجو را خوشحال کنند؟ بیایید سعی کنیم ببینیم چطور ممکن است اتفاق بیفتد.

قرار دادن اهداف خوب در مقابل جستجوگرها

تصور کنید که شما با تمام خدمه خود، و همچنین اعضای هیئت مدیره و یا اعضای هیئت مدیره خود و یا هر کس که با شما کار می کنند، نشسته اید. درست؟ سپس سعی کنید اهداف اولیه خود را که می خواهید خدمات مشاوره SEO را بدست آورید، شکل دهید. قبل از اینکه شروع کنید، چرا اکنون میخواهید بهینه سازی موتورهای جستجو را برای پروژه فعلی خود داشته باشید؟ چرا میخواهید فقط رتبهبندی ارگانیک را به دست آورید؟ در چه شیوه ای می خواهید بین موفقیت واقعی یا شکست کامل خود تفاوت ایجاد کنید؟ به این ترتیب، و بدون فکر کردن به عنوان یک سبیل، من پیشنهاد می کنم با استفاده از یک طرح کاملا ساده - سعی کنید اهداف خوبی را در نظر بگیرید که به طور منطقی در کنار خدمات مشاوره ای در زمینه SEO مطرح کنید، در برابر رایج ترین بدترین دلایل،.

اهداف خوب

  • من می خواهم ترافیک بیشتری از آن افرادی که علاقه مند به موضوع من هستند. من مطمئن هستم که آنها به دنبال آن هستند. و من به وبسایتم نیاز دارم که به مردم بیشتر و بیشتر در مورد این موضوع تعریف شود. به همین دلیل من نیاز به یک ترافیک بزرگ برای یک بار و برای همه در جلوی مخاطبان.
  • بهترین کار من برای افزایش درآمد شرکت است. تیم ما در تلاش است تا با فروش جدیدتر موفق شود. ما معتقدیم که خدمات مشاوره ای در زمینه SEO، یک موتور لوکوموتیو عالی برای فروش فروش ما است.
  • ما به دنبال یک مخاطب در بازار بزرگتر هستیم. در حال حاضر تیم ما در حال کار بر روی یک توزیع قابل توجه بیشتر برای آزمایشات رایگان، ثبت نام و دریافت رایگان است.
  • ما باید یک نام تجاری قوی برای شرکت ما ایجاد کنیم. و ما بسیاری از بررسی های خوب، هنوز هم رتبه بندی در زیر برخی از بازخورد بیمار و یا ضعیف است. ما می خواهیم احساسات درست را بالا ببریم و احتمالا از بدترین ها خلاص شویم. همانطور که می دانیم بسیاری از افراد به نام تجاری یا محصولات مارک ما علاقمند هستند.

اهداف بد

  • من به دنبال ترافیک، ترافیک بزرگ، ترافیک بزرگتر. من به هر قیمت به آن نیاز دارم، فقط به این دلیل که همه آن را می خواهند، و گوگل آن را نیز دوست دارد. این یک اشتباه وحشتناک است، یک هدف ناخوشایند و ناموفق خود. پس از همه، بهتر است بگویید که شما برخی از آمار ترافیک جستجو را داشته اید. اگر گوش شما انتظار یک تبدیل خوب برای راندن درآمد شرکت، یا چیزی شبیه به آن - برای شما خوب است. خوب، که انجام خواهد داد؛
  • شما در مورد رتبه بندی جستجو فکر کردن به خود فکر می کنم. شما هرگز نباید آن را در فهرست اهداف خود قرار دهید، خیلی کمتر از این که از «هدف» مثبت در بالا برخوردار باشید. معمولا، این یک نشانه به همان اندازه بد برای خدمات مشاوره SEO است. به طور معمول، چنین ارائه دهنده باید فقط یک دسته از کسب و کار میمون باشد. منظورم این است که به احتمال زیاد شما می توانید سریعا و در عین حال ارتقاء کوتاه مدت در رتبه بندی را از طریق برخی از تکنیک های دستکاری، و یا، خدا غلط، SEO سیاه و سفید اغلب با ارائه چنین پیشنهادات ناعادلانه؛
  • به نظر می رسد شرکت شما در رقابت شدید بازار شرکت داشته باشد. و یک حریف خاص برای یک کلمه کلیدی خاص شما می خواهید خلاص شدن از شر به هر قیمت وجود دارد. اگر شما آن را به عنوان هدف واقعی شرکت تلفظ کنید، شما یک بار دیگر به اشتباه حرکت می کنید. شما باید در مورد چیزهای حیرت انگیز آن را فراموش کنید. فقط از خود بپرسید - آیا می تواند شما را به طور مستقیم به نتایج حاصل از درآمد یا به طور مستقیم به اهداف سازمانی هدایت کند؟ اگر حتی برای یک لحظه تردید دارید، این یک هدف مثبت نیست؛

seo services

چه کسی است. زمان بررسی

خوب، ما قصد داریم قسمت دوم «سناریوی داستانی» ما را از حالت فشرده خارج کنیم، به طوری که معمولا کلمات کلیدی و سخنرانی های با صدای بلند و حتی ارائه دهندگان بسیار پیچیده، هیچ ارتباطی با خدمات مشاوره حقوقی SEO ندارند. بیایید شروع به حرکت به نتیجه گیری ما و انتخاب - یا برخورد با آن مردمی و یا خروج از سالن کنفرانس در کوتاه مدت. بعد از همه، به اعتقاد من یک مدل کوتاه زیر می تواند به راحتی برای این کار کار کند.

بررسی فوری در گفتگوهای شما، به این معنی است که شما می توانید به راحتی در مورد درک و رویکرد شرکت بهینه سازی جستجو خود در مورد SEO. مهاجمان این شانس را دریافت نمی کنند، همچنین آژانس های ناعادلانه یا هر ارائه دهنده بی نظیر خدمات مشاوره ی SEO. سخت است و باعث می شود آنها را با پرسیدن اصول اولیه، چیزی شبیه به "هی، من فقط می خواستم بدانم که چگونه Google رتبه بندی نتایج جستجو، و چه چیزی می تواند آنها را برای من حل کند؟". باید مکالمه را هموار کند، بدون اشاره به سرخوردگی کمی، این عالی است. همه چیزهایی که نیاز دارید برای شنیدن جواب درستی از قبیل "بله، فقط به گوگل است، این است که چطور چیزها را انجام می دهد. و در اینجا این است که چگونه متخصصان ما طناب را می شناسند و در اینجا این است که چگونه تیم ما برای انجام کار استفاده می شود، و در اینجا این است که ما می توانیم در دراز مدت انتظار منطقی داشته باشیم ". آیا سبک تطبیق یک مکالمه کاملا صادقانه را احساس کردید؟ سپس شما آزاد هستید که نامزدی آنها را برای انجام تمام بهینه سازی جستجو خود، حتی بدون تفکر دوم، در نظر بگیرید Source .

December 22, 2017