Back to Question Center
0

چگونه موتور جستجو ترافیک آلی را به ارمغان می آورد؟

1 answers:

در دنیای بازاریابی دیجیتال معاصر، شیوه های بسیاری وجود دارد که صاحبان وب سایت ها می توانند ترافیک خود را به منابع وب خود جذب کنند. بدون شک، ما متنوع می شویم. ما می توانیم نه تنها ترافیک آلی (جستجو)، بلکه پرداخت، اجتماعی و ارجاع را نیز جذب کنیم. تمام این منابع ترافیکی می تواند رتبه بندی وب سایت شما را بهبود بخشد. با این حال، ترافیک موتورهای آلی (جستجو) یک رهبر آشکار از ترافیک وب سایت است زیرا آن را واجد شرایط و تبدیل شده است. ترافیک ارگانیک بیش از 50 درصد از بازدیدکنندگان هر دو از منابع وب و وبلاگهای تجارت الکترونیک را در اختیار دارد. به همین دلیل است که وظیفه اصلی ما جذب بیشتر بازدید کنندگان از جستجو و تبدیل آنها به مشتریان به طور منظم پرداخت می شود. البته، خرید ترافیک آسان است تا آن را به صورت ارگانیک بدست آورد. با این حال، کاربران بیشتر اعتماد به وب سایت هایی دارند که در بالای جستجوی ارگانی قرار دارند. علاوه بر این، ترافیک ارگانی بیشتر از پرداخت شده و فرصت های دراز مدت دارد. در این مقاله ما با چه معنی می توانیم به طور طبیعی از ترافیک موتورهای جستجو شروع کنیم.

search engine traffic

دلایل دریافت ترافیک موتور جستجوی آلی چیست؟

بزرگترین میزان سود کسب کاربران به سایت شما از نتایج جستجوی ارگانیک می آید. این بدان معنی است که همه افرادی که در جعبه جستجوی Google وارد می شوند، نمایش داده های جستجو و اطلاعات کسب و کار نتایج جستجوی آلی را دریافت می کنند. اگر محتوای وب سایت شما با هدف متداول کاربران منطبق باشد، احتمالا در سایت شما فرود خواهد آمد و به مشتریان یا مشتریانتان تبدیل خواهد شد. جستجو ارگانیک نیز برای وبلاگ نویسی سودمند است، زیرا کاربران بر اساس جستجوی خود، تبلیغات بیشتری را مشاهده خواهند کرد. بنابراین، همیشه برای کسب درآمد از تبلیغات و برنامه های وابسته، سودمند است که از جستجوی ارگانی ترافیک کسب کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از ترافیک ارگانیک این است که شما می توانید میزان جست وجو را کاهش دهید و تجربه کاربر را با سایت خود بهبود بخشید.

تکنیک های کار برای افزایش ترافیک موتور جستجو

اجازه دهید ما در مورد برخی از تکنیک های مفید که می تواند به شما کمک کند رتبه بندی وب سایت خود را افزایش، افزایش نرخ کلیک و افزایش ترافیک هدفمند.

  • بهینه سازی موتورهای جستجو

SEO یک پیچیده از تکنیک های بهینه سازی است که هدف اصلی آن بهینه سازی وب سایت با توجه به استانداردهای موتور جستجو. به عنوان موتورهای جستجو مانند گوگل اولویت بندی تجربه کاربر را با یک سایت اینترنتی خاص، شما باید بهترین کار خود را برای ایجاد یک کاربر پسند و آسان برای حرکت به وب سایت. علاوه بر این، سایت شما باید حداکثر با پرس و جو کاربر مرتبط باشد. دو نوع جستجوگر وجود دارد - خارج از صفحه و بر روی صفحه. بر روی صفحه می توانید به طور کامل توسط شما و کارشناسان SEO خود هدایت می شوید. آنها عبارتند از نوشتن مطالب، تحقیق در زمینه کلمات کلیدی، بهینه سازی ساخت لینک و بهبود ناوبری وب. SEO غیرفعال یک وب سایت را در نظر موتورهای جستجو ایجاد می کند. شما باید یک کمپین پیروزی برنده ایجاد کنید تا رتبه بندی وب سایت را بهبود بخشد و منبع وب خود را در Serp قابل رویت تر ببینید. علاوه بر این، شما باید مطمئن شوید که سایت شما به وسیله ربات های جستجو قابل استخراج است تا ترافیک موتور جستجو بیشتر شود. برای سنجش موفقیت کمپین بهینه سازی، می توانید از ابزار Google Analytics و Semalt Web Analyzer استفاده کنید.

google traffic

  • بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا ساده ترین و ساده ترین راه جذب ترافیک موتور آلی است. کلید موفقیت در تولید محتوای عالی ایجاد محتوا برای کاربران، نه برای موتورهای جستجو است. محتوای وب سایت شما باید مربوط به آنچه که مشتریان بالقوه شما به دنبال آن هستند. شما باید به کاربران خود یک نظر متخصص در مورد موضوعی که علاقه مند هستند برای بالا بردن شهرت دامنه خود و وفاداری آنها به نام تجاری خود بگذارید. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما منحصر به فرد، مرتبط و به روز است. علاوه بر این، برخی از عبارات کلیدی را در آن قرار دهید، به ویژه در عنوان هایی که اجازه دهید بوت های جستجوگر به راحتی سایت شما را تجزیه و تحلیل کنند Source .

December 22, 2017