Back to Question Center
0

چرا باید از بهینه سازی وب سایت من با بازاریابی ویدئویی SEO پشتیبانی کنم؟

1 answers:

اغلب زمان و کار بسیار زیادی را برای دیدن حتی نشانه های اولیه جستجوگرها ارائه اولین نتایج را می گیرد. چگونه رشد قویتری ایجاد کنیم؟ شما نیاز به استراتژی بهینه سازی جستجوی ایستاده خود را با برخی برنامه های عملی برای درخواست تجدید نظر در مورد مخاطبان واقعی و خزنده های جستجو می دهید. پس چرا سعی نکنید برخی از طرح های بازاریابی فیلم SEO را امتحان کنید؟ به نظر می رسد که یک ترکیب عالی برای تماس با مشتریان بالقوه بیشتر در حالی که پیروان یا خوانندگان فعلی خود را نگه دارید و توسعه می دهید، آیا اینطور نیست؟ به هر حال، من اعتقاد دارم که اظهارات زیر در مورد استفاده از SEO و بازاریابی ویدیو برای در نظر گرفتن معقول مفید خواهد بود.

seo video marketing

افزایش نرخ تبدیل بیشتر

به طور شگفت انگیزی، اما اکنون YouTUbe تبدیل به محبوب ترین موتور جستجوی جهان در زیر گوگل شده است، و از این رو دور از پشت تلاش های مشترک بینگ و یاهو است. چه مفهومی داره؟ هیچ چیز به جز این واقعیت که مردم به سادگی تماشای فیلم ها را دوست دارند. بنابراین، چرا نباید ایده خوبی برای جاسازی صفحات وب با برخی از محتوای ویدئویی مفید یا سرگرم کننده باشد؟ نه فقط برای تجربه کاربر سالم، بلکه برای تبدیل بیشتر. براساس برآوردهای جدیدترین تحقیق، مدیریت کامپایل ایمیل مناسب، با پشتیبانی از بازاریابی ویدئویی SEO، می تواند مخاطبان بالقوه خود را از طریق اشتراک ایمیل 51 درصد افزایش دهد - free scientific drawing software. مردم می گویند که تعبیه کردن صفحه اصلی شما با یک ویدیو با کیفیت، به نظر می رسد حتی بیشتر امیدوار کننده است، با افزایش تقریبا دو برابر در تبدیل. همانطور که قبلا ذکر شد، هدف اصلی موتورهای جستجو بهینه سازی خود، حفظ پمپاژ تبدیل بیشتر است، در حالی که منجر به کیفیت می شود. به همین دلیل است که من احساس رایگان برای درخواست، حداقل دستمزد اولیه بازاریابی ویدئویی SEO برای دو سال قبل، و قطعا پشیمان نیست که هرگز انجام.

حضور آنلاین قوی تر

در میان مهم ترین اهداف بلند مدت SEO، حفظ و تقویت قدرت نام تجاری شما و آگاهی مشتری از کسب و کار شما در اینترنت. به این ترتیب، برخورد با بازاریابی ویدئویی SEO می تواند به تقویت موقعیت فعلی خود برای حتی بیشتر کمک کند. داشتن یک محتوای عالی ویدئویی جذاب برای مخاطبان هدف، به این معنی است که وب سایت شما به عنوان یک رهبر در محدوده بازار شما، اطلاعات مفید و همیشه مرتبط و همچنین پاسخ به سوالات مکرر کاربران. همه اینها بازدیدکنندگان گاه به گاه شما را حداقل به پیروان وفادار تبدیل می کنند، نه مشتریان واقعی.

video marketing

مخالفت خود را پشت سر گذاشته، وب سایت خود را با بازاریابی از SEO SEO رانندگی

رقابت آنلاین مدرن معمولا تنگ است، صاحبان کسب و کار برای نیش و یا مخاطبان هدف مبارزه می کنند، از این رو شرط بندی بسیار مشابه است، نه کلمات کلیدی مشابه و عبارات کلیدی. اما در حال حاضر تاثیر افزایشی محتوای ویدئویی آن را در بالای نسخههای SERP نمایش می دهد، که به صورت دستی با محتوای اصلی اصلی نمایش داده می شود. به همین دلیل هرگز این فرصت عالی را برای فورا ضرب و شتم مخالفان خود را دست کم، حداقل کسانی که هنوز بدون تبلیغات بازاریابی SEO است. فقط وقت و تلاش برای محتوای ویدیویی هیجان انگیز و ارزشمند را پرداخت کنید، نه برای آن پست وبلاگ و یا اطلاعاتی که شما قصد ارائه این هفته، به عنوان مثال.

December 22, 2017