Back to Question Center
0

هزینه جستجوگرها برای هر هدف کلیدی چیست؟

1 answers:

امروزه، تقریبا تمام کسب و کارها باید تصمیم بگیرند که چقدر پول آنها باید در بهینه سازی موتورهای جستجو سرمایه گذاری کنند. همانطور که همه متوجه می شوند که جستجوگرها باید برای بقا کسب و کار باشد، آنها آماده اند که بیشترین درآمد خود را در خدمات بهینه سازی صرف کنند. با این حال، یک بازاریاب آنلاین آینده نویسی باید بودجه خود را برنامه ریزی کند. به همین دلیل آن را برای او به پاسخ به این سوال مهم است "چقدر او در جستجوگرها صرف؟" البته، هیچ پاسخ دقیق به این مسئله وجود دارد. بهینه سازی موتور جستجو آسان نیست زیرا بسیاری از فعالیت های بازاریابی ممکن است بر ترافیک جستجوی آلی تاثیر بگذارد. علاوه بر این، هزینه خدمات جستجوگرها ممکن است به پاداش بالقوه بستگی داشته باشد. برای مثال، رتبه بندی در سطح ملی برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی که در آن جستجوگرها هزینه هر کلمه کلیدی را 10 دلار می پردازند، هزینه های بسیار بیشتری را نسبت به آن در مقایسه با رتبه بندی برای یک کلیدواژه محلی کم اهمیت تر خواهند داشت.این بدان معنی است که موقعیت جغرافیایی کمپین بهینه سازی شما نیز بر روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

seo cost per keyword

در این مقاله کوتاه، من می خواهم به شما پاسخ دهید سوال "چقدر شما را صرف SEO؟". علاوه بر این، من به شما برخی نکات مفید ارائه می دهم که چگونه سازمان های جستجوگر اینترنتی برای کمک به شما برای به دست آوردن بهترین نتایج جستجوگرها تلاش می کنند.

مدل پرداخت SEO

برای کمک به انتخاب بهترین گزینه بودجه برای بهینه سازی وب سایت شما، تصمیم گرفتم به شما برخی از مدل های پرداخت اولیه استفاده شده از سوی سازمان های جستجوگر را نشان دهم.

  • پرداخت های ماهانه

با توجه به این مدل پرداخت، شما باید هزینه ماهانه برای خدمات بهینه سازی شرکت موتور جستجو را به شما ارائه. هزینه های اضافی برای یک بسته جستجوگر ماهانه وجود ندارد. شما فقط باید برای یک آرایه به توافق برسد از خدمات بهینه سازی پرداخت کنید. هزینه ماهانه برای جستجوگرها، راحت ترین روش پرداخت است، زیرا این فرصت را به طور مرتب رتبه بندی وب سایت ها را بهبود می بخشد و بازده سرمایه گذاری را افزایش می دهد. خدمات ماهانه معمولا شامل گزارش های تجزیه و تحلیل، پیشنهاد کلمه کلیدی جدید، ساخت لینک و بهبود محتوای سایت می باشد.

  • خدمات قرارداد

خدمات قرارداد یکی دیگر از روش بهینه سازی سنتی ارائه شده توسط سازمان های جستجوگرها. معمولا این نوع خدمات دارای یک قیمت ثابت هستند. معمولا، قبل از اینکه صاحبان وب سایت آماده باشند تا یک نگهدارنده ماهانه شرکت کنند، آنها خدمات قراردادی را که میخواهند تکمیل کنند انتخاب کنند. تمام خدمات قیمت گذاری، و همچنین هزینه جستجوگرها در هر کلمه کلیدی، در سایت آژانس بهینه سازی قرار می گیرد. بنابراین، قبل از انجام سفارش، ممکن است همه چیز را بررسی کنید. به عنوان مثال از خدمات قرارداد، من می توانم تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقابتی، و خطاهای وب سایت ثابت.

seo cost

  • قیمت گذاری بر اساس پروژه

پروژه های سفارشی به طور خاص برای نیازهای مشتری ایجاد شده است قیمت آنها می تواند بسته به اندازه پروژه، بازارچه و پیچیدگی پروژه متفاوت باشد. معمولا هزینه های پروژه مشابه خدمات قرارداد است. صاحبان کسب و کار با یک سازمان جستجوگرها در مورد دامنه و هزینه پروژه خاص تصمیم می گیرند. بهینه سازی پروژه بهترین نوع برای کسب و کار محلی و یا به تازگی راه اندازی شده است، به عنوان کمک به بهبود حضور آنلاین وب سایت و جذب ترافیک با کیفیت.

  • مشاوره ساعتی

برخی از سازمان های جستجوگرها همچنین خدمات مشاوره ای را برای کمک به صاحبان وب سایت برای بهبود برخی از عناصر جستجوگرها در سایت خود و ارائه بهینه سازی برنده مبارزات انتخاباتی خودشان. این نوع خدمات هزینه یک ساعته دارد Source .

December 22, 2017