Back to Question Center
0

خدمات رایج ترین خدمات جستجوگرها کوچک چیست؟

1 answers:

انتخاب خدمات مناسب جستجوگرها برای یک کسب و کار کوچک می تواند چالش برانگیز باشد. اگر شما یکی از آن کارآفرینانی هستید که نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام ابزار SEO را انتخاب کنید، باید قطعا مقاله زیر را بخوانید.

اطلاعات زیر کمک خواهد کرد که درک آنچه ابزار SEO برای کسب و کارهای کوچک در مورد آن است. پس از خواندن پست، شما هنگام انتخاب سرویس جستجوگرها برای کسب و کارتان بسیار تردید خواهید داشت. بنابراین، نزدیک به نقطه.

 small business seo services

خدمات جستجوگرها بالا برای کسب و کار کوچک:

اهمیت تحقیقات کلید واژه

عنصر اصلی هر پروژه جستجوگرها از آنجایی که پایه ای برای تمام بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد - infographic creation service. اولین چیزی که باید در هنگام ایجاد یک برنامه برای بهبود رتبه بندی خود فکر کنید، یک تحقیق کلیدی در عمق است که تعیین می کند کدام کلمات کلیدی را هدف قرار دهد. در حالت ایده آل، هر صفحه وب در دامنه شما باید تا دو کلیدی مرتبط و منحصر به فرد را هدف قرار دهد. اطمینان حاصل کنید که صفحات کافی دارید و کلمات کلیدی کافی برای پوشش دادن زمینه های کلیدی کسب و کار خود دارند. به دنبال کلمات کلیدی موتور جستجوی طولانی. فرآیند انتخاب کلمات کلیدی مناسب به سه مرحله کاهش می یابد:

  • تعیین ارتباط کلمه کلیدی؛
  • تعیین تعداد افرادی که جستجوی کلیدواژه انتخاب شده را در جغرافیا خدمات خود دارند؛
  • تعیین رقابت کلمات کلیدی.

کلمات کلیدی مرتبط با قصد تجاری باید اولویت شما باشند. بدیهی است، افراد بیشتری در جستجوی کلمه کلیدی شما هستند، بهتر است. همچنین لازم به ذکر است که رقابت پایین تر ترجیح داده می شود - برای موفقیت باید زمان و پول کمتری داشته باشد. کارشناسان Semalt توصیه می کنند که Wordtracker را برای انجام تحقیقات کلیدی انتخاب کنید. علاوه بر دقیق بودن، استفاده از آن آسان است.

موضوع ایجاد سایت

هنگامی که شما با یک تحقیق کلیدی کلمات کلیدی انجام می شود، قدم بعدی که باید به آن توجه کنید، ایجاد صفحات وب جدید برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی انتخاب شده. هنگام ایجاد صفحات جدید، سعی کنید به اهداف زیر برسید:

  • صفحات وب شما باید به اندازه کافی بلند باشند (تا هزار کلمه)؛
  • هر صفحه نیاز به محتوای منحصر به فرد و ارزشمند دارد؛
  • اطمینان حاصل کنید که هر صفحه به نیازهای خواننده پاسخ دهد؛
  • URL های خود را ساده و مختصر نگه دارید. آنها باید به ریشه دامنه نزدیک باشند؛
  • به یاد داشته باشید قاعده هدف قرار دادن بیش از دو کلمه کلیدی در هر صفحه.

 small business seo

صفحه بهینه سازی کلید

چیز بعدی شما باید در نظر بگیرید بهینه سازی صفحه. نگران نباشید، شما باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. پس از همه، موتورهای جستجو فقط کامپیوتر هستند، و هدف شما این است که اطمینان حاصل شود که موضوع موضوع صفحات شما را درک کنید. بنابراین، ایجاد تغییرات در محتوای و همچنین به روز رسانی فنی برای صفحات وب شما ضروری است.

این نوع بهینه سازی بسیار سودمند است برای کسب و کارهای کوچک، از آنجا که آن را ارزان تر از ایجاد صفحات جدید از ابتدا. اغلب اتفاق می افتد که یک صفحه فقط نیاز به تعدیل جزئی دارد تا بتواند موتورهای جستجو را بهتر درک کند، مانند ایجاد برچسب های جذاب و مناسب مربوط به متن یا بهینه سازی متن لنگر.

بسته بندی تا

در هنگام انتخاب بهترین خدمات SEO برای کسب و کار کوچک خود را، مطمئن شوید که آن را شامل جنبه های جستجوگرها به عنوان کلمه کلیدی پژوهش، ایجاد صفحه، و بهینه سازی صفحه. پیوند ساختمان و ممیزی فنی نیز ارزش توجه به. پیوستن به راهنمای زیر شما را در مسیر درست نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که کسب و کار کوچک شما برای سوار شدن نیست.

December 22, 2017