Back to Question Center
0

موتور جستجوگر موتور جستجوگر کجا دروغ است؟

1 answers:

من اغلب می توانم پاسخ های بی دست و پا بسیاری از رهبران کسب و کار و حتی مدیران موفق، هوشمند و هوشمندانه را بشنوند. همه آنها از موازین شرط بازاریابی موتورهای جستجوگر (SEM) و توضیحات کافی در مورد SEO شکایت می کنند. در حقیقت، هر دو مفاهیم وسیع هستند و از اینرو معمولا توسط اپراتورهای صنعت تعویض می شوند. بیایید با آن روبرو شویم - اکثر آنها خیلی دقیق نیستند، بلکه باعث ایجاد سردرگمی زیادی می شوند.

بیایید همه چیز را روشن کنیم. بله، بهینه سازی موتورهای جستجو (جستجوگرها) و بازاریابی موتور جستجو (SEM) در واقع برای موتورهای جستجو اهمیت دارد. اما آنها آن را در دو روش مختلف انجام می دهند، حداقل برای استفاده از چند کلمه مختلف. منظورم این است که بازاریابی و بهینه سازی تعاریف بسیار گسترده ای و گسترده ای دارند و نه به طور کلی کاربرد آنها. من پیشنهاد می کنم از طریق فهرست کوتاهی از اساسی ترین تفاوت های بین آنها، به درک درست از SEM نگاه کنید، تکمیل شده در کامل با توضیح روشن SEO.

 seo explanation

بیایید یک تقارن خام برای دیدن تفاوت در یک بار. تصور کنید بازاریابی دیجیتال شما یک خودرو است. برای کارکرد صحیح، وسیله نقلیه شما نیاز به مراقبت مناسب از موتور خود دارد، به طور مثال با نگهداری، برای مثال، تامین سوخت مکرر. با در نظر گرفتن این استعاره های احتمالی به عنوان نقطه شروع، می توانیم با مقایسه ساده ادامه دهیم. بله، مقایسه جسورانه من خیلی دور از مشاهدات دقیق نیست، اما حداقل باید برای آن انجام شود.

تعمیر و نگهداری موتور با فرآیند بهینه سازی موتورهای جستجو موازی خواهد بود. این جنبه های مختلف شامل نظارت بر فشار، نفت، سطح آب، و همچنین شامل بسیاری از آثار مختلف دیگر برای نگه داشتن موتور کار. برای عملکرد بهتر، شما همیشه می توانید برخی از قطعات اضافی، و یا جایگزین موجود با موارد جدیدتر. با انجام این کار، به بهترین کار رانندگی برای هر روز دست پیدا خواهید کرد. این چیزی است که من اعتقاد دارم ساده ترین توضیح SEO است. برای این که این تقابل حتی بیشتر قانع کننده باشد، می توانیم به راحتی آن را با این جنبه واقعا ناخوشایند از مالکیت خودرو که از طرف سهم رانندگان ربوده شده، مقایسه کنیم، باید اعتراف کنم.

از سوی دیگر، بازاریابی موتور جستجو را می توان با نیاز اجتناب ناپذیر و موقت مقایسه کرد و گاز تازه را به مخزن سوخت خودرو اضافه کرد. با توجه به ارجاع قبلی به کارهای تعمیر و نگهداری به همان اندازه پر هزینه برای یک توضیح ساده SEO، واضح است که تقریبا هر کار تعمیر و نگهداری و تعمیرات می تواند به بعضی از مدارک ابتدایی. انجام این کار (e. g. ، مدیریت وب سایت خود را تنها با تلاشهای حداکثر تلاش SEO)، شما قادر خواهید بود بسیاری از هزینه های بیش از حد بسیار طولانی برای مدت طولانی، اما هنوز هم نگه داشتن وسیله نقلیه خود را، حداقل در سطح پایین سنگ. سوخت دوباره برای SMM، از سوی دیگر، هنوز ضروری است، بنابراین تنها راه برای استفاده از موتور شما باقی می ماند، رانندگی راه خود را جایی که می خواهید و زمانی که برای تمام وقت نیاز دارید.

seo marketing

نتیجه گیری

هر دو SEO و SEM در همان زمینه عمل. منظور من آوردن بازدید کنندگان بیشتر به پلت فرم آنلاین شما است. برای توضیح فرانتس SEO، اجرای یک وبسایت به خوبی بهینه شده و نگهداری شده، به شما ترافیک ارگانیک را با کیفیت بیشتری به ارمغان خواهد آورد. این یک سرمایه گذاری طولانی مدت و دشوار است که اطمینان جریان پایدار خود را از مشتریان واقعی و از این رو درآمد حاصل می کند. از سوی دیگر، SEM شرط بندی در جستجو پرداخت می شود، به طور مداوم نیاز به تغذیه با پول نقد. این ترافیک را به سرعت در حال حرکت می کند، از این رو نتایج فوری را نشان می دهد، با این حال در مسیر خود Source .

December 22, 2017