Back to Question Center
0

بهینه سازی موتور جستجو برای کسب و کار، به ویژه از نظر پروژه کوچک حمل و نقل کوچک، مفید است.

1 answers:

امروزه، مردم بیشتر و بیشتر خرید خود را با استفاده از قدرت و راحتی اینترنت انجام می دهند. به همین دلیل dropshippers تبدیل شده است محبوب ترین مکان برای انجام معامله آنلاین و به دست آوردن تقریبا هر مورد شما به دنبال. و اکنون بسیاری از این خرید ها حتی ساده تر می شوند، زیرا مردم فقط از موتورهای جستجو برای ورود به یک پرس و جو کلمه کلیدی استفاده می کنند و در نهایت آنچه را که نیاز دارند پیدا می کنند. و در اینجا قلمرو جستجوگرها می آید! اما چگونه از این فرصت های بسیار بزرگ موتور جستجوگر بهینه سازی برای کسب و کار شما در حال اجرا در حالت حمل و نقل قطره استفاده کنید؟ من توصیه می کنم نگاهی کوتاه از طریق این پیشنهادات اساسی زیر داشته باشید. امیدوارم که بسیاری از پروژه های حمل ونقل نوآور را برای زنده ماندن در جهان از رقابت های خشونت آمیز بازار از همان ابتدا کمک کنند. آن ها اینجا هستند!

search engine optimization business

کلید واژه های کلیدی تحقیق را با کلید های طولانی انجام دهید کلمات کلیدی

اول از همه، بهینه سازی موتورهای جستجو برای کسب و کار، برای انجام تحقیقات کلیدی کلمه کلیدی. منظورم این است که در اینجا شما باید از کلمات و عبارات خاصی که برای کسب و کار شما مناسب است فکر کنید و همچنین بیشتر به احتمال زیاد برای کاربران برای جستجوی یک پرس و جو در هنگام جستجوی محصولات یا خدمات استفاده شود. ترفند این است که توازن سالم ترین بین محبوبیت و رقابت بسیار در این طاقچه را پیدا کنید. منظورم این است که میرایی از درخواست های جستجو مانند "macbook pro 13" می تواند وجود داشته باشد، اما به مراتب کمتر از آنهایی هستند که "بهترین قیمت برای صفحه نمایش سیاه و سفید macbook pro 13". فقط آن را در ذهن خود نگه دارید هنگام انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای محتوای وب سایت خود را برای محتوای وب سایت خود.

محتوی جامد برای اثر انباشته

به یاد داشته باشید - محتوای شما پادشاه است. هرگز وقت خود را صرف تلاش برای ایجاد یک محتوای با کیفیت بالا، غنی با کلمات کلیدی دم طولانی نیست. ایده بسیار ساده است - شما فقط باید محتوای خود را به عنوان مفید (به عنوان خوانده شده - مفید) برای بازدید کنندگان که ممکن است. به این ترتیب، احساس رایگان به محتوای وب سایت خود را با ویژگی های مختلف چند رسانه ای کاربر پسند مانند فیلم های یوتیوب جاسازی کنید. این به بازدیدکنندگان شما یک قطعه مشاوره خوب، آموزش، و یا توضیحات محصول و دستورالعمل ها، منجر به نتایج تجاری بالاتر شما خواهد شد. در عین حال، جذابیت محتوا خود را، به ویژه از نظر موتورهای جستجو، دنبال کنید. انجام این کار، فراموش نکنید که شما نیاز دارید که توسط کاوشگرهای جستجو مورد قدردانی قرار بگیرد، بهتر از آنها نشان داده شود، و در نتیجه در نتایج جستجوی گوگل بالاتر باشد. این راه درست برای کسب و کار حمل و نقل آنلاین در سراسر جهان است.

seo in business

مناسب برای ساختمان لینک

یکی از مهم ترین جنبه های بهینه سازی موتور جستجو برای کسب و کار یک روند ساخت لینک. این بدان معنی است که شما باید مجموعه ای از لینک های با کیفیت که وب سایت خود را با سایر منابع آنلاین متصل می کنید برای کسب بازدید بیشتر، از این طریق افزایش ترافیک خود، ارتقا موقعیت فعلی خود در نتایج جستجوی گوگل و دادن جریان بیشتر از مشتریان توسعه نیافته، که می تواند باشد تبدیل به آنهایی واقعی است. تلاش های خود را برای ایجاد پست در انجمن ها، اخیرا ویدیوهای یوتیوب و لینک های مختلف رسانه های اجتماعی آپلود نکنید. اگر عاقلانه استفاده شوند، ممکن است یک ابزار کاملا کارآمد تبدیل شوند. برای من، توصیه می کنم استخدام کارشناسان برای انجام این کارها برای شما حداقل از مراحل اولیه توسعه کسب و کار شما. هر چه وظیفه شماست، از آن پشیمان نخواهید شد، من مطمئن هستم.

در نهایت، مزایای واقعی موتورهای جستجوگر برای بهینه سازی کسب و کار در دو یا سه پاراگراف ممکن نیست Source . اما من امیدوارم که دستورالعمل های مختصر من به برخی از dropshippers تازه کار کمک کند، بنابراین من قصد دارم خداحافظی اینجا!

December 22, 2017