Back to Question Center
0

آیا چالش هایی برای سازمان SEO در مقیاس بزرگ باید نگران باشد؟

1 answers:

بله، برخی از مشکلات خاصی که همیشه بر سر کسب و کار بزرگی روبرو می شوند، در حالی که سازمان های دیجیتال مدرن و حتی شرکت های فناوری اطلاعات پیشرفته ممکن است در زمان ظهور ظاهر شوند. با توجه به شدید ترین بلایای موجود در سازمان های جستجوگر در مقیاس وسیع، باید از هرگونه هزینه رانندگی جلوگیری کرد. در اینجا فقط آگاهی جامع شرکت از شایع ترین پیامدهای ناخواسته می تواند به جلوگیری از فاجعه کمک کند. به همین دلیل تیم جستجو باید فعالانه و یک استراتژی برای جلوگیری از حداقل بحرانی ترین چالش های مربوط به زمینه بهینه سازی موتور جستجو را ایجاد کند.

بنابراین، ورودی اصلی در سازمان های جستجوگرها از ظرفیت بزرگتر، در حال افزایش است؟ به گفته کارشناسان صنعت، هسته مشکل همیشه در داخل یکی از اجزای زیر مربوط به جستجوگرها در ساختار سازمان یافت می شود، مانند تقارن متقاطع؛ تمرکز اولویت ناکافی. گاهی اوقات این رویداد ناشی از فقدان بینش وسیع و حمایت از پیشرفت است. این نیز ممکن است به دلیل شکاف زمانی بین فرایندهای تولید و اجرا باشد - infographics design tools.

seo organization

عدم تقارب متقاطع کار ممکن است اتفاق بیفتد وقتی که SEO کار می کند کاملا در یک حوزه کاربردی یک سازمان بزرگ یکپارچه نیست. در زندگی واقعی، یعنی بخش های فناوری اطلاعات و بازاریابی، شایع ترین مکان هایی هستند که شما می توانید تیم های متخصص را برای سازمان یا یک سازمان کامل. با در نظر گرفتن این که عملکرد کامل SEO اغلب به دنبال نگهداری وب سایت، بازاریابی محصول و تصمیم گیری دقیق تر فنی است، همیشه یک چالش ذاتی در سازمان SEO وجود دارد که در بین مقیاس بزرگ بین مسیریابی متقابل و راهبرد کلی آن. قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، گروه هاي بهينه سازي جستجو بايد مانند بازيگران انعطاف پذير عمل کنند که هميشه آمادگي خود را براي استفاده از بهترين تکنيک هايشان براي کارهاي روزمره. نکته کلیدی باید در حفظ تعادل مناسب بین زمان و اولویت ها باشد، از این رو همیشه با ضرورت فوری کنار بیایید و بدون هیچگونه نقشی از استراتژی جهانی روبرو شویم.

با توجه به توسعه یک عادت خوب کار، اولویت های اولویت هر پروژه براساس داده های واقعی بر اساس نتایج حاصل از آموزش های پیشگیرانه و ارتباط متقابل. برای حفظ تمرکز اولویت اول، من توصیه می کنم فیلتر کردن تمام پروژه ها با توجه به تاثیر آن در آینده بر اجزای اصلی موتورهای جستجوگر (معماری وب سایت، ارتباط در سطح داخلی و خارجی، ایجاد یا بهبود محتوا). در حقیقت، همیشه باید سریعا متوجه شوید که بعضی از منابع شما غیرمنتظره هستند. و از سوی کارشناسان توصیه می شود تا با همکاری قوی و بهینه سازی گردش کار مداوم در استراتژی های Social Media، Payed و Organic.

seo strategy

در عمل، من پیشنهاد می کنم یک روش اثبات شده با استفاده از جمع آوری دانش تیم برای جمع آوری کامل لیست پروژه های امیدوار کننده و رای دادن اولویت (سه ماهه)، از جمله جلسات منظم برای آثار فعلی اهمیت اولیه (دو بار در ماه) و حتی مکرر (دو بار در هفته). به این ترتیب، تیم ما موفق به ایجاد رابطه بسیار فعال و همسو با حفظ تعادل مناسب بین معیارهای کلیدی و پاسخ به موقع به ضرورت فوری، و همچنین تمرکز بر اولویت های بالا و همکاری خوب در مورد اهداف جهانی.

December 22, 2017