Back to Question Center
0

آیا هیچ استراتژی برای جستجوگرهای توییتر وجود دارد؟

1 answers:

در سال 2017، SEO به یک کانال بازاریابی عظیم تبدیل شده است. امروز، بهینه سازی موتورهای جستجو صرفا در مورد گرفتن منابع توسط موتورهای جستجو نیست. برای درک بهتر آنچه که SEO در مورد آن است، ابتدا باید بدانید که چگونه رسانه های اجتماعی بر SEO تاثیر می گذارد.

ثابت شده است که مشارکت رسانه های اجتماعی بخش مهمی از رتبه بندی وب سایت بالا است. سیگنال های اجتماعی حتی می تواند رتبه بندی جستجوی محلی خود را افزایش دهد.

twitter seo

این کار به شرح زیر است: اندازه جامعه خود و مشارکت آن شاخص های ارزشمند ارزش و کیفیت محتوا شما هستند. محتوای بیشتر از محتویات اجتماعی اغلب در نتایج جستجوی Google نشان داده می شود. به همین دلیل است که توییتر فوق العاده، توییتر هدفمند و تعامل با محتوای نام تجاری شما برای کسب و کار شما بسیار مفید است.

بنابراین، امروز، متخصصان Semalt به شما در مورد موثر ترین راهنمایی ها برای بهینه سازی توییتر توییتر شما را به شما خواهند گفت. آنها را در عمل اعمال کنید تا بعد و کسب و کارتان را رشد دهید.

توییتر SEO اهداف شما باید بدانید

1. در حال توسعه استراتژی موثر توییتر توییتر


اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک برنامه استراتژیک موفق ایجاد کنید. به عنوان یک قانون، استراتژی ها با اهداف عمومی آغاز می شود. تعریف هدف اصلی خود را با تعیین آنچه نتایج از شما انتظار می رود از استفاده از توییتر برای بازاریابی. شاید، شما در تلاش برای افزایش آگاهی از نام تجاری، فروش یک سرویس جدید و یا افزایش ترافیک وبلاگ؟

هنگامی که شما با شناسایی هدف خود انجام می شود، گام بعدی انتخاب و آزمایش مناسب ترین تاکتیک ها برای رسیدن به آن اهداف است.

2. تمرکز بر روی صدای برند

در نظر داشته باشید: هر صدای جیر جیر نشان دهنده نام تجاری شماست. به همین دلیل است که پست های صدای جیر جیر شما همیشه باید صدای مارک خود را وفادار به هویت نام تجاری خود کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به مخاطبان هدف شما جذابیت می دهند.

یکی دیگر از چیزهای مهم در ویرایش است - ویرایش توییت خود را نه فقط به اشتباه، اما تا زمانی که شما 100٪ مطمئن شوید که هر صدای جیر جیر نشان می دهد هر جزئیات شما می خواهید با مشتریان به اشتراک بگذارید.

3. به طور مداوم جامعه

هیچ انکار نمی کند که اندازه مهم است. با این حال، هنگامی که به توییتر می آید، تعامل یک پادشاه است. پیروان می توانند مطالب خود را به اشتراک بگذارند، اما سعی می کنند از تاکتیک های ارزان قیمت اجتناب کنند - آنها به سادگی سرمایه گذاری ندارند.

در عوض، توپ را به حرکت در آورید و با درگیر کردن هر دو طرف: پیروان فعلی و بالقوه حرکت دهید. با ایجاد محتوای ارزشمند که مردم می خواهند با آن شرکت کنند و به اشتراک بگذارند، شروع کنید. چیز دیگری این است که پاسخگو باشیم - پاسخ سوالات و نظرات افراد، پاسخ به توییت های مستقیم است. فراموش نکنید که هر گونه یادآوری را باز کنید، یادداشت های خود را اضافه کنید.

4. انتخاب کلمات کلیدی

بسیار مهم است که محتوای خود را آسان برای پیدا کردن. شما باید توییتر خود را درست مثل هر موتور جستجو ببینید. سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط در هر صدای جیر جیر استفاده کنید. در مورد هشتگ ها، زیستی و زیرنویس ها را فراموش نکنید - آنها همچنین می توانند به صفحه توییتر کمک کنند.

به یاد داشته باشید، در بیشتر موارد، افراد در جستجوی توییتر برای کلمات کلیدی هستند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که حساب شما برای آنچه مرتبط با کسب و کار شما است نشان می دهد.

seo twitter 5. ردیابی توییتر توییتر

همانطور که می گویند، اقدامات غیرمستقیم رشد نمی کند. آیا هنوز در توییتر analytics نشده است؟ سپس بهتر است که به همان سرعت ممکن برای رسیدن به یک عکس فوری فوری از نحوه انجام و پیگیری تعامل خود هفته و هفته.
گوگل آنالیتیک همچنین می تواند به شما بگوید که تعداد بازدید های شما از توییتر چگونه است. این دانش به شما می آموزد که چقدر از ترافیک شما به توییتر ردیابی می شود.

نتیجه گیری

همانطور که می دانیم، توییتر مکان شلوغ است. ایجاد پیام هایی که باعث جدا شدن شما از رقابت می شوند. مطالب خود را با ارزش و آسان برای خواندن نگه دارید. بالاتر از همه، آن را مناسب و مفید، چرا که این است که چگونه توییتر SEO کار می کند Source .

December 22, 2017