Back to Question Center
0

Google AdWords vs. جستجوگرها: چه بهتر است؟

1 answers:

پاسخ تا حد زیادی به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد. قبل از تجزیه و تحلیل اینکه کدام کانال بازاریابی بهتر است برای رانندگی ارزش و ترافیک برای کسب و کار خود - SEO یا Google AdWords، ابتدا شرایط زیر را تعریف کنیم. این به شما در درک بهتری دست خواهد یافت که رویکرد برای بازاریابی شما مناسب تر است.

google adwords vs seo

تفاوت بین Google AdWords و SEO چیست؟

  • بهینه سازی موتور جستجو یک روش استراتژی ها و تاکتیک هایی است که برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت استفاده می شود. SEO از تکنیک هایی استفاده می کند که به منظور جابجایی الگوریتم گوگل به طوری که یک منبع شخصی رتبه بالا در موتور جستجو. این روش ها شامل استفاده از کلمات کلیدی با ارزش، اتصال به محتوا به وب سایت های قابل اعتماد یا سایر سایت های مرتبط و همچنین استفاده از متا توصیف های مرتبط است.
  • Google AdWords، به نوبه خود، از تبلیغات پرداخت شده استفاده می کند. به این ترتیب، صاحبان وب سایت ها باید یک موتور جستجو (بدون توجه به اینکه آیا Google، Yahoo یا Bing هستند) پرداخت می کنند تا منابع خود را در بالای نتایج جستجو گوگل قرار دهند. همچنین لازم به ذکر است که صاحب سایت هر زمان که یک کاربر روی آگهی خود کلیک میکند پرداخت شود.

بیایید مقایسه Google AdWords و SEO

قیمت

ما با مقایسه قیمت شروع می کنیم. چیز زیادی در مورد جستجوگرها این است که ابتدا میتواند رایگان باشد، زیرا برای اکثر برنامههایی که به شما در تکنیکهای SEO کمک میکنند، نیازی به پرداخت ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدانید کدام روش SEO بهترین کار برای منابع شما است و آنها را استفاده کنید.

با این حال، به محض اینکه کسب و کار شما توسعه می یابد، ممکن است مجبور شوید خدمات حرفه ای جستجوگرها مانند Semalt را انتخاب کنید تا صفحات وب خود را افزایش دهید تا بتوانید در یک بازی باقی بمانید و رقابت را از بین ببرید. شرکت هایی که در زمینه جستجوگرها متخصص هستند و از سال های کار در یک حوزه همکاری می کنند می توانند کسب و کار شما توجه و تلاش های لازم را کسب کنند.

Google AdWords نوع پرداختی برای هر کلیک را دارد. با استفاده از این طرح، کسری بودجه خاصی را که هر بار که کاربر روی تبلیغ کلیک می کند، پرداخت کند. بنابراین، بیشتر کاربران شما می توانید دریافت کنید، بیشتر شما مجبور به پرداخت. اگرچه در ابتدا ممکن است به نظر شما کمی پرهزینه باشد، اما اگر آن را با تبلیغات چاپی و مجله مقایسه کنید، این نیست.

تعداد بینندگان و مخاطبین

با نگاهی به بازده سرمایه گذاری، باید به تعداد احتمالی پیشرو در گوگل AdWords و جستجوگرها توجه کنید. هر دو روش می تواند تعداد قابل توجهی از بینندگان را فراهم کند. مزیت AdWords در این مورد این است که میتواند در مدت کوتاهی منافع بیشتری کسب کند. با این حال، اگر ما به مدت طولانی پایبندیم، اما خواهید دید که مردم به نتایج جستجوی ارگانیک بیشتری خواهند رسید. توضیح ساده این واقعیت این است که جستجوی ارگانیک آن چیزی است که کاربران دنبال آن هستند. به طور خلاصه، AdWords به شما سرایندگان یا بینندگان را به موقع می دهد، اما به عنوان SEO به اندازه ای پایدار نیست که بتواند بیننده های بیشتری را در یک دوره انباشته شده به شما نشان دهد.

adwords vs seo

سرعت

برای سرعت، AdWords انتخاب بهتر خواهد بود. برای جستجوگرها، زمان زیادی را برای کاربران برای دیدن وب سایت شما از طریق نتایج جستجوی آلی می یابید. برای AdWords، هر چند، شما می توانید تقریبا به طور مستقیم منتقل می شود، زیرا گوگل AdWords می تواند جمعیت شناسی مورد نظر خود را هدف قرار داده است. SEO جستجوگرهای جمعیتی نیست. آنچه که جستجوگر می تواند انجام دهد این است که مطمئن شوید که وب سایت شما مناسب است و مخاطب مورد نظر شما آن را پیدا خواهد کرد.

چه باید انتخاب کنم: Google AdWords یا SEO؟

اکنون که شما مزایای هر کانال بازاریابی را می دانید، برای شما ساده تر می شود که کدام یک برای کسب و کار شما بهتر باشد. اگر شما به سرعت تلاش می کنید که منجر به تولید شود، سپس AdWords برای شما مناسب خواهد بود. با این حال، اگر بخواهید کسب و کار شما رشد پایدار داشته باشد، باید در استخدام تکنیک های جستجوگر سرمایه گذاری کنید. توجه داشته باشید داشتن هر دو کانال بازاریابی تا زمانی که شما شاخص های عملکرد کلیدی را تعیین می کنید سودمند باشد و موفقیت هر کانال بازاریابی را اندازه گیری کنید Source .

December 22, 2017