Back to Question Center
0

آیا چیزهایی مانند اطلاعات بدی در جستجوگرها وجود دارد؟

1 answers:

همه شما احتمالا مواجه با تن از مطالب در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو در اینترنت است. اگر حداقل یک تجربه کمی در این حوزه داشته باشید، ممکن است بین نکات و توصیه های کیفیت SEO چندان تمایز پیدا نکنید (همانطور که MOZ، Semalt یا Search Engine Journal ارائه می شود) و اطلاعات بی فایده و حتی گاهی اطلاعات اشتباه در مورد روش های بهینه سازی ارائه شده توسط غیر حرفه ای. با این حال، اگر شما یک تازه وارد در عرصه بازاریابی دیجیتال، برخی از مقالات با کیفیت ممکن است کمی گیج کننده برای شما و حتی رتبه بندی گوگل شما را نابود کند. در این راهنمای کوتاه، به شما برخی از مفاهیم را می دهم که کاملا اشتباه است. راهنمایی های SEO شما باید برای اجتناب از ایجاد کسب و کار آنلاین خود موفق باشید.

seo information

تعریف اطلاعات جستجوگر بد

اگر شما تعجب آنچه که محتوای محتوای بد محتوا است، من به شما توصیه به خواندن این پاراگراف با دقت. محتویات نامناسب SEO، ALL در مورد قدیمی، بی فایده و خارج از مرزهای اطلاعات موتورهای جستجو موتور است. به راحتی می توان محتوای بد جستجوگر را متمایز کرد، زیرا معمولا با کلمات شروع می شود "چگونه وب سایت خود را بهبود بخشم در یک روز ". اغلب چنین مقالات حاوی یک زیر متن خاص تبلیغاتی هستند. متخصصان جستجوگرهای سیاه و سفید تولید کننده چنین نوع داستان های باورنکردنی برای ارتقاء خدمات خود را تولید می کنند. من توصیه می کنم این نوع مقالات را بخوانید زیرا هیچ اطلاعات ارزشمندی را تحویل نمی دهند. علاوه بر این، شما در معرض خطر رتبه بندی وب سایت خود قرار می گیرید، با دنبال کردن راهنمایی های جستجوگرهای سیاه و سفید. بنابراین بگذارید در مورد توصیه های بهینه سازی که ما لازم داریم جلوگیری کنیم تا شهرت سایت ما را آسیب نبینیم.

  • کلمات کلیدی پر کردن

یکی از محبوب ترین مشاوره SEO قدیمی استفاده شده است کلمه کلیدی پر کردن. همانطور که گوگل هر روز درک دقیق تر می کند، این نوع بهینه سازی البته آن را اجرا می کند. امروزه شما باید مطالب خود را برای بازدیدکنندگان وب سایت ایجاد کنید، نه برای رباتهای جستجو. علاوه بر این، ربات های گوگل همچنین می توانند کیفیت محتوا خود را ارزیابی و تعدادی از کلمات کلیدی را شمارش کنند. اگر بیش از پنج کلمه کلیدی در هر صفحه داشته باشید، شما در معرض خطر مجازات Google هستید. علاوه بر این، محتوای پر شده قابل خواندن نیست و نمی تواند برای کاربران مفید باشد، زیرا فقط برای اهداف تبلیغاتی ایجاد شده است. به جای پر کردن مطالب خود با کلمات کلیدی، شما باید عبارات کلیدی مرتبط تر و حجم ترافیک را انتخاب کنید و آنها را در عناوین خود، شرح ها، باز کردن پاراگراف ها، ALT ها و فقط چند بار در متن وارد کنید.

seo problems

  • محتوای تکراری

برخی از متخصصان SEO به اصطلاح بنویسند که تهدیدی در محتوای تکراری وجود ندارد. با این حال، قضاوت غلط است. با انتشار محتوای تکراری، شما موتورهای جستجو را وسوسه می کنید که آنها را به نحوی که مایل هستید بجای اینکه آنها در واقع هستند را ببینید. بنابراین محتوای غیر اصلی ممکن است باعث کاهش رتبه بندی وب سایت شما شود. درصد نسبتا کوچکی وجود دارد که میتوانید مجازات Google برای محتوای تکراری دریافت کنید. با این وجود، شما دقیقا نمیتوانید حضور سایت خود را با ایجاد محتویات کپی شده به صورت دقیق بهبود دهید زیرا گوگل در حال حاضر دارای محتوای مشابهی در فهرست آن است. اگر به دلیل نیازهای کسب و کار مشابه شما نیاز به محتوای تکراری در سایت داشته باشید، نباید هیچ کدام از این محتوا را دنبال کنید و از این نتایج منفی اجتناب کنید Source .

December 22, 2017