Back to Question Center
0

چگونه وب سایت خود را برای جستجوگرهای بین المللی بهبود دهم؟

1 answers:

امروزه دنیای دیجیتال مدرن وب بیشتر و بیشتر جهانی شده است. شروع از اتحادیه اروپا با دسترسی بیش از 80٪ از اینترنت، به برخی از کشورهای پیشرفته پیشرفته که حدود 90٪. شمار واقعی در چین با حدود 731 میلیون کاربر ثابت قابل اعتماد است، هرچند که تنها نیمی از تخمینی جمعیت آن را نشان می دهد. خوب، اینترنت فرصت های مختلفی را برای آن دسته از صاحبان وب سایت ها ارائه می دهد که مشتاقانه در سراسر مرزها قرار می گیرند، بدون هیچ گونه مانعی فرهنگی. با این حال، برای موفقیت در این کار، هر کارآفرین آنلاین باید یک درک کامل از مشتریان مختلف داشته باشد، نیاز به ارائه تنها محصولات و خدمات مورد نیاز.

international seo

در عین حال، ایجاد یک محتوای مناسب نیز تبدیل به موضوعی می شود که باید در نظر گرفته شود. به طور معمول، ممکن است فکر کنید که SEO به معنای داشتن محتوای یکپارچه در انگلیسی روزمره است. اما وضعیت به همان اندازه ساده نیست که ممکن است در ابتدا ظاهر شود. نکته این است که استفاده از اصول کلیدی جستجوگرهای بین المللی به معنای حفظ کردن و استفاده مناسب از تکنیک های مختلف ربط و محلی سازی، با پشتیبانی از بسیاری از جنبه های فنی بهینه سازی جستجو. علاوه بر این، از نظر استراتژی بازاریابی جهانی، دست زدن به یک جستجوگر مناسب بین المللی در مقیاس کامل ممکن است یک کار واقعا جامع و وقت گیر باشد. در زیر من میخواهم نگاهی کوتاه به طرحهای مرکزی برای شما در اختیار داشته باشم که با جستجوگرهای موثرتر بینالمللی توانمندسازی کرده و پتانسیل تجاری تقریبا هر پروژه آنلاین را به حداکثر برسانید.

به هر ویژگی تقاضای منطقه ای رجوع کنید

فکر می کنم در سطح جهان، شما حتی کشف خواهید کرد که حتی گوگل خود دارای انواع مختلفی از محتوا و طرح های مختلف است که در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs). منظورم این است که پرس و جو کلمات کلیدی فرد می تواند پاسخ متفاوت از کشور به کشور است. در حقیقت، گوگل SERPs خود را با توجه به منافع منطقهای طراحی کرده است و بهترین کار را برای پیروی از قویترین روند محلی برای تجربه بهتر کاربر در هر کشوری دارد. همانطور که برای کلمات کلیدی و نرخ ترافیک، تحت محدودیت های خاص در حال ظهور در زبان های مختلف و واژگان محلی است. بخش قابل توجهی از کلمات کلیدی عمومی ممکن است اغلب نتواند به یک ترجمه کاملا کافی دست یابد. این باید در نظر گرفته شود و اولویت اصلی آن است، البته با در نظر گرفتن جمعیت محلی، منافع فرهنگی و بسیاری از ویژگی های دیگر هنوز هم به مدیران با تجربه تر. به این معناست که کشورهای مختلف اغلب می توانند انتظارات غیر قابل تقدیری را حتی در یک صنعت داشته باشند. نه به ذکر است مارک های بین المللی، به ویژه با اشاره به آنچه که دقیقا مردم می خواهند به نهایت قبل از آمدن به تصمیم گیری خرید را ببینید.

توسعه استراتژی خود را برای بین المللی جستجوگرها

اول از همه، ایجاد یک استراتژی بین المللی SEO، بیایید آن را به عهده دارد - رتبه بندی خوبی برای یک کلمه کلیدی خاص، به عنوان مثال در چین، به این معنی نیست همان نتیجه زیبا در نقاط دیگر جهان است. در نتیجه، شما باید با بهینه سازی SEO محلی شروع کنید، ابتدا ایجاد محتوا را دقیقا برای مخاطبان که در یک کشور واحد انتخاب کرده اید. با انجام این کار، شما می توانید روند اصلی منطقه ای را برای ترافیک و همچنین ویژگی های کلمات کلیدی مورد نیاز را درک کنید. همچنین، شما باید برای برخی از جنبه های فنی SEO در سطح جهانی حتی بیشتر درخواست کنید. منظورم این است که شما باید صفحات وب خود را با برچسب های hreflang جاسازی کنید.

به طور معمول، برچسب hreflang بخشی از کد استفاده شده توسط گوگل برای شناسایی کشور هدف است و بنابراین زبان برای محتوای وب سایت شما. این به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که محتوای درست در درست منطقه به درستی نمایش داده می شود. به عنوان مثال، حتی در زبان اسپانیایی، هنگامی که سفارشی کردن مطالب خود را برای اسپانیا خود، وردپرس برای کاربردهای آرژانتینی. با استفاده از برچسب های hreflang مطالب شما با تجربه کاربری بهتر از طریق اضافه کردن ربط بیشتر به نوشته های خود را.

در عین حال، با استفاده از تگ های hreflang به کاهش خطر احتمالی محتوای تکراری کمک می کند، به گوگل می گوید که محتوای خاص برای اهداف متفاوت مخاطبان محلی به صورت هدف نوشته شده است. با شروع به علامت گذاری مطالب خود، توصیه می کنم با استفاده از فرمت ISO 639-1 برای هر زبان، با داشتن تمام کارت های سایت خود که بیش از 10،000 آدرس اینترنتی را دریافت نمی کنند یا آنها را به چند قسمت تقسیم کنید. در زیر 3 برنامه اصلی برای اطمینان از اینکه محتوای شما به درستی با برچسب های hreflang تعبیه شده است:

  • دریافت هدر HTTP خود را با تگ hreflang پشتیبانی کنید تا مطمئن شوید که هر صفحه وب آن را می آید
  • آیا سایت های خود را با برچسب های hreflang تعبیه کنید
  • وب سایت خود را نیز با برچسب مشخص کنید

seo difficulties

استراتژی های خود را به صورت محلی و متحد

بیایید آن را به عهده بگیرد - محلی سازی برای جستجوگرها بین المللی به معنی ترجمه محتوا ساده برای صفحات وب خاص منطقه نیست. ما باید با آن روبرو شویم - ایجاد محلی قابل اعتماد به معنی ایجاد مطالب است که بیشتر مربوط به منافع محلی و روند جستجو است. منظورم این است که شما باید یک تحقیق کلمه کلیدی خاص برای هر کشوری که به آن پاسخ می دهید، رسیدگی کنید. E. g. ، اگر قصد دارید مکان های مختلف را با کسب و کارتان پوشش دهید، من پیشنهاد می کنم صفحات اصلی مختلف و البته محتوای متفاوتی برای آنها داشته باشیم تا دیدگاه های بهتر در صفحات نتایج جستجوی محلی و همچنین موتور جستجوی عمومی را بدست آوریم.

هرگز در پرداخت وقت و تلاش های خود برای جمع آوری طرح های بهینه سازی جهانی، محلی و تلفن همراه خود برای یک استراتژی صحیح بین المللی SEO. من پیشنهاد می کنم یک لیست از اولویت را ایجاد کنید، با شروع از آن دسته از کشورهایی که احتمال بیشتری برای ارائه مشتریان بالقوه بیشتری دارند که شما در جستجوی توازن بازار خود هستند. به عنوان مثال، اگر شما به کاربران چینی هدایت می شوید، بهتر است در نظر بگیرید که بیش از 95٪ از کاربران محلی محلی در اینترنت از طریق دستگاه های قابل حمل مرور می کنند. به همین دلیل است که مارک های که می خواهند برنده رقابت شوند باید محتوای خود را با توجه به پاسخگویی تلفن همراه مناسب سازند.

در نهایت، هرگز فراموش نکنید که اندازه گیری نتایج دقیق عملکرد فعلی خود را به نتایج استراتژی جستجوگر بین المللی خود محاسبه کنید. به طور مرتب به عنوان یک امکان سنجی در هر منطقه هدف قرار دهید. همیشه به خاطر داشته باشید که رتبه بندی خود را دنبال کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که صفحات وب شما به درستی برای هر کشور یا منطقه رتبه بندی می شود. پس از همه، احساس شرم آور بودن به استفاده از پتانسیل بالا PPC برای گسترش به بازارهای جدید. استفاده درست از PPC در استراتژی جستجوگر بین المللی شما به شما کمک خواهد کرد تا درک بهتر رفتار محلی، روند تبدیل، و همچنین گرفتن اعتبار بهتر در کشور جدید Source .

December 22, 2017