Back to Question Center
0

چگونه می توان طراحی وب سایت و بهینه سازی موتور جستجو را ترکیب کرد؟

1 answers:

در اغلب موارد، هنگام راه اندازی یک چارچوب جدید برای عملا هر کسب و کار آنلاین، سهم شیر از توجه اغلب بر روی طراحی وب سایت و بهینه سازی موتور جستجو (SEO). بیایید با آن روبرو شویم - داشتن یک طراحی وب جذاب، کاربر پسند و حرفه ای، مهمترین مسائل زمانی است که به ارائه دسترسی راحت و راحت بازدید کننده کمک می کند. اما اگر من می گویم که همه این کارهای سخت در طراحی وب سایت می تواند به صرفه جویی شود اگر کاربران اینترنت هرگز چنین وبسایت هایی را که در لیست برتر گوگل توسط SERPs نمایش داده می شوند، مشاهده نکنند؟ به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم به بحث در مورد اهمیت فوق العاده برای داشتن همکاری نزدیک برای آثار خود را در طراحی وب سایت با بهینه سازی موتور جستجو همیشه دست دست در دست.

website design search engine optimization

Visual SEO

هر وب سایت طراحی بهینه سازی موتور جستجو با قرار دادن تمام محتوای بصری خود را مطابق با الگوریتم های جستجو. منظورم گرفتن برچسب های alt برای هر تصویری است که در صفحات وب خود قرار می دهید. نکته این است که بیشتر موتورهای جستجو (و همچنین خود گوگل) قادر به خواندن محتوای بصری هستند مگر اینکه هر عکس با توضیحات لازم در نوشتن تعبیه شده باشد. علاوه بر این، داشتن وبسایت شما با تصاویر با وضوح زیاد، قطعا سرعت کلی بارگذاری شما را کاهش می دهد، بدین معنی که برای رتبه بندی بالاتر در SERPs بدتر می شود. به همین دلیل مهم است که محتوای بصری خود را در مقیاس کوچکتر حفظ کنید در حالی که یادآوری پیشینه های راهنمای SEO هنگام انتخاب نام برای تصاویر و تعبیه آنها با کلمات کلیدی مناسب مشتریان بالقوه شما احتمالا در جستجوی عبارتند.

طراحی وب سایت پاسخگو بهبود بهینه سازی موتور جستجو

امروزه دستگاه های قابل حمل برای مرور اینترنت بیشتر و بیشتر استفاده می شود. با توجه به اینکه تعداد روزافزون خریداران بالقوه به دنبال محصولات یا خدماتی هستند که از طریق تلفنهای هوشمند و رایانه لوحی به آنها نیاز دارند، طراحی وبسایت همراه با رتبه بندی بالاتر در SERPs. بنابراین، Google شروع به جریمه این وبسایتها کرده است که بدون مجموعه ای مناسب از توابع قابل قبول برای تجربه بهتر مرور از طریق دستگاه های قابل حمل است. به همین دلیل یک ایده منطقی همیشه برای حفظ طراحی وب سایت پاسخگو خود، حفظ موتور جستجو بهینه سازی کار در همان زمان کار می کند. با این کار، فراموش نکنید که مطمئن شوید که محتوای شما نیز به درخواست های صوتی پاسخ می دهد. علاوه بر این، توسط کارشناسان توصیه می شود تا برخی از بخش های FAQ به خوبی بهینه سازی شده در هر صفحه وب شما اضافه شود. به یاد داشته باشید، چنین خدماتی در حال حاضر نیاز به پاسخگویی به نیازهای درخواست جستجوی صوتی مبتنی بر سؤال دارد.

website design

کار بر روی URL خود را

در اینجا می آید یک گزینه اضافی برای بهبود بیشتر به طراحی وب سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو. منظورم این است که هنگام انتخاب نام دامنه باید توجه خاصی را جلب کنید. با توجه به اینکه شما قبلا آن را دریافت کرده اید، توصیه می شود برای هر صفحه ای از وب سایت خود برای نام های کاربری گوگل درخواست کنید. هر نشانی اینترنتی و عنوان صفحه را تغییر داده اید تا توضیحات مربوطه را با کلمات کلیدی و عبارات مورد نظر تحویل دهید. با انجام این کار، بهینه سازی کاربر پسند برای طراحی وب سایت خود را به دست خواهید گرفت، با بهینه سازی موتور جستجو خدمت می کند که جذاب تر برای نشان دادن بهتر توسط ربات های Google خزیدن Source .

December 22, 2017