Back to Question Center
0

چه میزان بازاریابی دیجیتال وابسته به جستجوگرها است؟

1 answers:

آیا شما تا به حال تعجب آور که چگونه SEO تاثیر کانال های بازاریابی دیجیتال؟ هنوز پاسخی واضح نیافته اید؟ بدون نگرانی. امروز ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه بازاریابی وب سایت بهینه سازی موتورهای جستجو بستگی دارد.

همانطور که شما قبلا می دانید، SEO در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. این تکامل یافته و بسیار پیشرفته تر از تکنیک های کلمات کلیدی ناکارآمد و قدیمی که در اواسط دهه 1990 بسیار محبوب بودند. تا سال 2005، حتی کسب و کارهای کوچک و راه اندازی شد شروع به استخدام صادرات SEO که وعده داده اند که آنها کمک می کند تا افزایش ترافیک و فروش.

digital seo

هیچ انکار نمی کند که در سال 2017 SEO هنوز نقش مهمی در ترویج تجارت آنلاین دارد. استراتژی های بهینه سازی موتورهای جستجو اگر نتایج به درستی اجرا شوند، نتایج ارزشمندی کسب می کنند. بنابراین، بیایید در این موضوع عمیق تر برویم و ببینیم که بازاریابی دیجیتال چه میزان به SEO بستگی دارد.

همکاری های پایه SEO در تیم های بازاریابی وب

امروزه اکثر بازاریابان آنلاین و طراحان وب شامل تاکتیک های اولیه SEO در استراتژی دیجیتالی خود. این اتفاق می افتد زیرا امروزه رویکرد SEO بیشتر و جامع تر از گذشته است. با موفقیت به طور روزانه با سایر رشته های بازاریابی همکاری می کند. در اینجا برخی از این رشته ها عبارتند از:

  • استراتژی محتوا: محتوا یک پادشاه، یک ابزار ارزشمند SEO است، یک ابزار قدرتمند - آن را هر آنچه دوست دارید. این یک واقعیت غیرقابل انکار است که بیشتر بودجه های SEO بر تولید محتوای متکی است. پیاده سازی یک استراتژی محتوا موفقیت آمیز همراه با جستجوگرها می تواند به سرعت نه تنها تبدیل بلکه اعتبار نام تجاری را نیز افزایش دهد.
  • بازاریابی رسانه های اجتماعی: بسیار توصیه می شود که برنامه رسانه های اجتماعی خود را با استراتژی SEO خود ترکیب کنید تا طیف کاملی از مزایای SEO را به دست آورید. اشتراک اجتماعی مناسب برای آوردن لینک های طبیعی به منابع شما است. علاوه بر این، آنها نشان می دهند که آیا استراتژی محتوا به خوبی کار می کند یا نیاز به به روز رسانی دارد.
  • جستجو پرداخت شده: با مخلوط کردن گوگل آنالیز و جستجوگرها، شما می توانید کلمات کلیدی گران قیمت را حل کنید، در نتیجه به دست آوردن ترافیک آلی. تیم های پرداخت می توانند با بهینه سازی تعدادی از عوامل، از جمله برنامه های کلمه کلیدی، صفحات فرود، استراتژی محتوا تعاملی و خط در ادامه با تیم های SEO همکاری کنند.
  • روابط عمومی: مدیریت اعتبار آنلاین گام مهمی در استراتژی SEO شما است. تیم های PR با همکاری با SEO می توانند بسیار سودمند باشند: باند یادآوری می تواند هر دو را به نفع خود ببرد: حضور آنلاین و جستجوی قابل مشاهده.
  • تبدیل: ترکیبی از تاکتیک های تبدیل و SEO می تواند نتایج ارگانیک را افزایش دهد. اگر بهترین تجربه کاربر را با سفر محتوا مناسب مطابقت دهید، کاربران دلخواه خود را در وب سایت خود به ارمغان می آورید. در نظر بگیرید، خواندن نقشه های حرارت برای درک بهتر کاربرانتان. همچنین، UI خود را به صورت منظم تست کنید.
  • توسعه دهندگان وب سایت: SEO باید در یک تیم با توسعه دهندگان کار کند. بهینه سازی سرعت وب سایت، و همچنین بهینه سازی جستجوی تلفن همراه، ممیزی های فنی و به اشتراک گذاری دانش بسیار حیاتی است و جاوا اسکریپت از بین نمی رود. در آغوش گرفتن فن آوری های جدید و یادگیری نحوه اجرای آنها به درستی.

digital marketing

بسته شدن

همانطور که می بینید، SEO با رشته های متعدد در بازاریابی دیجیتال همکاری می کند.

SEO یک چیز در حال تحول است: هر روز فرصت های جستجو جدید را می بینیم. بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید تا با تبدیلات خود دقت کنید، این است که با تیم دیجیتال آشنا شوید. بگذارید آنها را بدانند که چه کاری انجام می دهید، به آنها در مورد مراحل بعدی خود بگویید، ایده های SEO خود را با متخصصین دیجیتال به اشتراک بگذارید و ببینید چه اتفاقی می افتد در یک ماه Source . شاید شما نتایج چنین همکاری ای را دوست داشته باشید!

December 22, 2017