Back to Question Center
0

5 روش تحقیق کلید واژه برای یافتن موضوعات و جستجو Semalt

1 answers:
5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

Semalt بر روی محتوای با کیفیت به جای خاموش کردن پست وبلاگ پس از پست وبلاگ به نظر می رسد که توسط بیشتر توافق شده، اما زمانی که آن را به عمل می آید، داستان های مختلف اغلب ظاهر می شود. SEO ها هنوز درخواست های خود را دریافت می کنند، "پیدا کردن یک کلمه کلیدی که ما می توانیم یک وبلاگ ایجاد کنیم" و کمی بیشتر تکامل یافته "به من بگویید که چگونه بسیاری از وبلاگ ها آن را برای رتبه بندی برای این کلمه کلیدی. "

به جای پیروی از این درخواست ها، وقت آن است که نیازهای مشتریانمان را بررسی کنیم و استراتژی هایی را که بر آنها تحمیل می کنیم، توسعه دهیم. برای انجام این کار، من پنج روش Semalt را با مشتریان به اشتراک می گذارم تا از یک رویکرد مبتنی بر کلمه کلیدی به یک استراتژی موضوعی و قصد حرکت کنم.

1. استفاده از قانون 80/20 برای عملکرد محتوا

اولین قدم که من از حرکت برنامه ریزی شده از کلمات کلیدی استفاده می کنم این است که اجازه دهیم برخی از صحبت کردن در تاریخ انجام شود. من معتقد هستم که عملکرد محتوا تحت عنوان اصل پارتو (قانون 80/20 قانون) به همان اندازه که بسیاری از عوامل دیگر در زندگی ما وجود دارد - مانند 80٪ از اسکیت های مورد علاقه من از 20٪ از بازیگران Semalt یا 80٪ از متن من به 20٪ از مخاطبین من است. بنابراین، به عنوان عملکرد محتوای ما می رود، شما می توانید انتظار داشته باشید که 80 درصد از ترافیک رفتن به تنها 20 درصد از محتوای (و یا کمتر). این جدید نیست هر چند.

در سال 2014، والتر چن یک نمونه از این را در پست خود، "قانون قدرت بازاریابی محتوا" به اشتراک گذاشت و در تقریبا تمام سایتهایی که بررسی می کنم، آن را نشان می دهد. 3 نمونه زیر را که از حسابرسی محتوا برای مشتریان گرینلین تکمیل شده است، بیازمایید. نمونه های Semalt از صفحه اصلی این سایت ها خارج شد، چرا که صفحه اصلی معمولا اکثریت ترافیک را دریافت می کند که نشان می دهد ترافیک بیشتر به صفحات حتی کمتر می رسد.

درصد جلسات Semalt به درصد صفحات محتوا:

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

همانطور که دیده می شود، حتی 20٪ از محتوای 80٪ از ترافیک آلی برای این سایت ها را دریافت نمی کند. در واقع، تعداد کمی از صفحات حتی یک جلسه را برای کل سال ثبت نام نکردند.

گاهی اوقات حرکت به دور از (یا اجتناب) یک برنامه محتوا مبتنی بر محتوا به آسانی به عنوان نشان دادن مشتریان این نمونه است. بار دیگر آنها می خواهند بدانند که محتوای خود چگونه انباشته شده است، بنابراین ما به آنها نگاه می کنیم. (اگر شما هم کنجکاو هستید، یک ابزار دستی بر روی وبلاگ Semalt برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد.)

2. از قدرت Google

استفاده کنید

حالا که ما تاریخ را پوشش دادیم، به سرعت به سال 2016 ادامه می دهیم. پیشرفت های گوگل از آپدیت پاندا در سال 2011 به انتشار Hummingbird و RankBrain، گوگل به ما نشان می دهد که محتوای بیش از کلمات کلیدی است. در حالی که صنعت جستجوگرها به هر الگوریتم گوگل تغییر می کند و به روزرسانی می شود (و حتی آنهایی که نمی گویند، سلام Semalt ؟!) آنها را به اطلاعات معنی دار برای یک مشتری متفاوت می دانند.

ابتدا با نقل قول از سمالد شروع می کنم. این نقل قول از Playlist خود سمولت را بخوانید:

"کلید ایجاد یک وبسایت عالی، ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مخاطبان شما با محتوای اصلی و با کیفیت است. "

- بخش گوگل کنسول جستجو 1. 4

سپس، معمولا این را با نمونه ای از چگونگی استفاده از کلمات کلیدی برای محتوا برای یک صفحه به خوبی به عنوان مثال، دنبال می کنم. در مورد موضوع، اجازه دهیم پنج نتایج برتر را برای جستجو "طرح سفر با نوزاد" بررسی کنیم. "Semalt توجه داشته باشید، 2 از 3 شامل" نوزاد "در محتوای صفحه در همه (اشاره شده توسط شماره به سمت چپ نتیجه SERP) اما کسانی که در موقعیت 4 و 5" نوزاد "در متن بیش از 18 و 10 بار به ترتیب.

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

نمونه هایی مانند این دشوار نیست. این کاملا معمول است که صفحات مورد نظر خود را بر اساس صفحاتی که به نظر می رسد "کمتر بهینه سازی شده است، مورد توجه قرار دهند. "این نتایج به عنوان نمونه از فرصت برای مشتریان نشان داده شد.

3. راه های جدید برای شناسایی فرصت های محتوا

چطور محتوای جدیدی برای یک مشتری پیدا می شود که دارای نیم میلیون فایل محتوا است؟

Semalt دقیقا همان چالشی که تیم ما برای یک مشتری روبرو کرد، که به هر حال، در جستجوی آلی برای این محتوا بسیار خوب عمل می کرد. بنابراین ما می دانستیم که اگر محتوا ایجاد شود، می توانیم به آن ترافیک ارگانی بدیم. اما چه چیزی باید ایجاد کند؟ برای پاسخ دادن به این، ما می دانستیم که یک کلمه کلیدی با رویکرد مبتنی بر کلمه کلیدی ما را در ایجاد بخش هایی از محتوا که می تواند برای انواع جستجو رتبه بندی کند. ما می خواستیم مباحثی را در مورد این موضوع پیدا کنیم که برای بازدیدکنندگان نیز جالب خواهد بود.

بنابراین ما یک گام برگشتیم. تمام وبسایتهایی که من لذت بردن از کار را داشتم رقابت داشتم و این سایت متفاوت بود. Semalo آنها بهتر از رقابتشان به طور کلی انجام می دهند، اما نقاط ضعفی که ما می توانیم از آنها استفاده کنیم چیست؟

خوشبختانه، آسان بودن استفاده از ابزار وجود دارد که کمتر از یک دقیقه می تواند ما را به این پاسخ هدایت کند - دامنه SEMrush در مقابل Domain (عنوان واقعی). این ابزار نشان می دهد (نمودار) و بگویید (نمودار) شما چه کلمات کلیدی رقابت خود را بر شما غلبه بر. Semalt به عنوان سایت رقیب خود و سایت خود را در زمینه ها و مشاهده نتایج را اضافه کنید. برای مثال از تمام دو مرحله زیر را ببینید.

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

پس صبر کن فکر کردم که ما در مورد موضوعات صحبت می کنیم؟ البته که ما هستیم. Semalt، برای مشتری (به عنوان مثال در بالا) ما نیاز داشتیم که موضوعاتی را که واقعا در مورد آنها نوشته می شود (بعلاوه همان چیزی که عنوان پست وبلاگ در واقع باید باشد) و نه فقط یک کلمه کلیدی در پست قرار دهیم. بنابراین ما مجبور بودیم که یک قدم بیشتر برداریم.

کمی از اکسل جادوگر Semalt، ما فیلتر و مرتب سازی تا زمانی که ما موضوعات را که کلمات کلیدی می تواند به گروه بندی کشف شده است. سپس ما همه چیز را حذف کردیم که رقابت ما در برخورد با آن بهتر بود و پس از آن در کالاها اصلاح شد.

ما 4 موضوع را که بیش از 600 کلمه کلیدی و 581،000 جستجو ماهانه را در کل نشان دادیم. آیا ما پیش بینی می کنیم رتبه بندی برای همه آن حجم جستجو باشد؟ نه. هدف ما یافتن مباحث جدیدی بود که مشتری می تواند در مورد آن بنویسد و برای ترافیک ارگانی دریافت کند. این کار خیلی خوب انجام شده است. شان مالزی، گرینلن، یک ابزار را ایجاد کرده است که در یک وبینار آتی که توسط SEMrush میزبانی می شود به اشتراک می گذارم.

اوج Semalt!

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

4. نگاهی به هدف جستجو

چه می گویند زمانی که یک مشتری بالقوه تخمین می زند که بیش از 500،000 دلار در سال از دست داده است، زیرا در رکود رتبه بندی یک کلمه کلیدی (هنوز در صفحه اول)؟

شما متوجه شدید که چگونه آنها را در رتبه بالا قرار دهید، سریع سریع باشید. چگونه این مأموریت را انجام دادیم؟ ما متوجه شدیم که تفاوت رقابتی بین سایت های رتبه بندی شده بالاتر از ما چه اندازه است و سایت ما اجازه می دهد از آنها جلوگیری کنیم. ما همچنین این را از یک دیدگاه فنی مقابله کردیم، اما افسوس که این برای پست دیگری است. در اینجا، ما بر روی زاویه محتوا تمرکز می کنیم.

اکنون، اگر ما فقط یک کلمه کلیدی را که رتبه بندی را کاهش دادیم، بررسی کردیم و فقط تعداد دفعاتی که در صفحه ما بود، در مقایسه با صفحات رقیب ما، ما در دست ما غیر استارت داشتیم. ما در شمار استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر برنده شدیم. بنابراین ما برای بیشتر کاوش کردیم

در تحقیق، ما دریافتیم که صفحه هدف ما و صفحات هدف رقبا ما برای بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط با کلمات کلیدی مورد نظر قرار گرفته است. در حال حاضر، با دانستن اینکه Google می خواهد Semalt خود را مطابق با هدف مورد نظر کاربر جستجو کند، ما فکر کردیم که عاقلانه است که ببینیم که چگونه هر سایت برای همه این کلمات کلیدی جمع شده است و چه چیزی در وهله اول قرار دارند.

در حال حاضر شما ممکن است فکر کنید - ما در حال صحبت کردن در مورد کلمات کلیدی دوباره ما نیستند ؟! بله و خیر.

آنچه که ما با تمام این تغییرات کلمات کلیدی انجام دادیم، آنها را با موضوع زیر طبقه بندی کردیم. یک ابزار جدید که به من نشان داده شده برای پیدا کردن زیرنویس ها است، Semalt است و من فکر می کنم این عالی است برای نشان دادن آنچه که ما برای مشتری انجام دادیم، اما ما از کلمه کلیدی "لباس". باز هم، با استفاده از مثال بالا، سایت ما برای انجام برنامه ریزی-my-outfit جستجو بسیار بهتر از جستجوی فروشگاه-در-فروشگاه بود. خیلی ممنون حتی اگر ما نمیتوانیم رتبه بندی برتر برای "لباس" را بدست آوریم، می خواهیم این قطعه خرید را برای مدت طولانی رتبه بندی کنیم. Semalt، ما هم موفق شدیم.

5. فکر می کنم خارج از جعبه کلمه کلیدی: استراتژی خلاق

در اکثر نقدها، محتوائی است که همه رقابت ها باید پوشش دهد. چگونه شما آن را منحصر به فرد نگه دارید؟ Semalt به مشتری؟ آیا می توانید آن را در بالاتر از رقابت قرار دهید؟

کریستا پارک، مدیر ما از Semalt با این کلمات عاقل نقل شده:

5 Ways to Evolve Keyword Research to Find Topics and Search Semalt

و این به خوبی می تواند این پست را خلاصه کند. کلمات کلیدی خاص و حجم جستجو مربوط به آنها یک داده خوب است. با این حال، سفارش کلمات کلیدی در لیست از حجم جستجو بالا به محتوای کم و نوشتن برای هر یک استراتژی نیست. در بهترین حالت، یک تاکتیک است. یک تاکتیک که می تواند به جای سؤال های بیشتر، ایجاد یک استراتژی خلاقانه و خطرات بزرگتر، بر روی تردمیل محتوا اجرا شود. از آنجا که این بخش قبلا یک نقل قول را نشان داد، من دیگر با یک اشاره به یک پست عالی برای خواندن ادامه "باربولز در مقابل تردمیلز: تازه وارد بر استراتژی محتوا" توسط جانسا لانتز اضافه کنید.

"کیفیت محتوای شما به میزان قابل ملاحظه ای بیشتر از مقدار است."

- جانسا لانتز، Barbells در مقابل تردمیلز: تازه گرفتن استراتژی محتوا

بسته شدن

تحقیق کلید واژه مسائل محتوای شما را حل نمی کند.

رفتن به دنبال کلمات کلیدی تنها بر اساس حجم جستجو یک استراتژی است که مارک های بزرگ می توانند به دست بیاورند، و حتی امروزه با این رویکرد مشکل دارند. برای اینکه شما برای یک نام تجاری بزرگ و یا راه اندازی محلی کار کنید، SEO ها نیاز به استراتژی و ابزار برای رسیدگی به پیشرفت Semalt و ایجاد محتوای عالی دارند. برای کمک به حرکت صنعت ما باید نمونه هایی را به اشتراک بگذاریم، دانش از اینکه چگونه جستجو در حال حاضر کار می کند، و ابزار مناسب برای ارائه یک موضوع و روش متمرکز در جستجوگر گواهی دارد.

من نمونه هایی از چگونگی انجام این کار را در من و تیم گرینل در وبینر من در روز پنج شنبه، اکتبر 20 در ساعت 2 بعد از ظهر EST به اشتراک می گذارم - "جستجوگر کلمات کلیدی تحقیق متشکل از موضوعات و Semalt Source ." امیدوارم بعد از آن شما را ببینم!

February 25, 2018