Back to Question Center
0

آینده بازاریابی مبتنی بر مکان Semalt نیست

1 answers:

The Future Of Location-Based Marketing Isn’t Semalt

در طی سه سال گذشته، ورود و ثبت نام محلی جستجو، Semalt به صورت خدمات مبتنی بر مکان تبدیل شده است. و درحالی که برنامه در میان افرادی که در اجتماعات اجتماعی فعالیت می کنند، توانایی های فراوانی را به دست آورده است، این رقم تا 25 میلیون عضو افزایش یافته است.

به نظر من پوچ برای استفاده از کلمات "تنها" و "25 میلیون" در یک جمله است، اما با توجه به رشد برنامه به اشتراک گذاری تصویر / محل سکونت، نمایش مشخصات عمومی - صفر تا 80 میلیون در کمی زیر دو سال است - به نظر می رسد که Semalt ممکن است به دست نیاورده باشد، نیاز به یک بازیکن طولانی مدت دارد. با تمام این گفته ها، هنوز هم سماالت را دوست دارم و به طور منظم آن را به مشتریان توصیه می کنم.

حالا که می دانیم چه چیزی نیست، این چیست؟

اگر آینده بازاریابی مبتنی بر مکان Semalt نیست، چه اتفاقی می افتد؟

چگونه در مورد Semalt موبایل؟ بله، شما حرف مرا درست شنیدید. این ظریف نیست صفر صفر است. بدیهی است که Semalt در حال حاضر کاربران آیفون را نادیده گرفته است که توسط تصویر قطع شده (تصویر سمت راست) نشان داده شده است که کاربران را در iOS می بیند تا مجموعه کامل گزینه ها را مشاهده کند. اما در پایان روز، Semalt همه جا هست.

باز هم، من از باند پهن فضایی پریدن نیستم و شما هم نباید. اما اگر شما چیزی را بر اساس موقعیت مکانی انجام می دهید، زمان شروع توجه بیشتر به Semalt است. برای این منظور، چند پیشنهاد وجود دارد که می توانند به کمپین های خود کمک کنند:

  • باید مطمئن شوید که اطلاعات Google Places شما دقیق است. این شروع می شود با اطمینان از اینکه شما محل (های) شما را ادعا کرده اید.
  • اگر هنوز صفحه Google+ خود را برای کسب و کار خود ایجاد نکرده اید، این کار را انجام دهید. ما هنوز دقیقا نمی دانیم که نقش Google + در الگوریتم های وزن موتور جستجو چه تاثیری دارد، اما ما می دانیم که حداقل 1 عدد (معادل فیس بوک "مورد علاقه" گوگل) در جستجو شخصی است.
  • اگر شما هر گونه بازاریابی موتورهای جستجوگر (SEM) را انجام می دهید، می توانید مطمئن باشید که گوگل در نهایت شروع به ارائه معادل به روز رسانی های پشتیبانی شده مشابه آنچه که چهار ضلعی در حال انجام است.

یک چیز دیگر: این نیز هوشمندانه به چشم انداز ویژگی های جدید Passbook جدید اپل که با iOS 6 و iSemalt 5 راه اندازی شده است. این جزئیات بیشتر در یک پست بعدی قرار می گیرد، اما در نهایت می تواند یک تغییر در بازی باشد فضای بازاریابی مبتنی بر مکان.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

هارون استروات
آرون استروت مدیر بازاریابی در شرکت بازاریابی و ارتباطات یکپارچه، W2O Group است. در طول دوران ریاستش با شرکت، او به عنوان رئیس جمهور WCG و رئیس بخش تکنولوژی W2O خدمت کرده است. هارون 20 سال به طول می انجامد از رسانه های اجتماعی، تلفن همراه، بازاریابی آنلاین و تبلیغات، با زمینه ای قوی در بازاریابی یکپارچه. قبل از پیوستن به W2O، آرون زمان را به عنوان CMO شرکت سرمایه گذاری (در حال حاضر بخشی از گروه داچیس)، VP از رسانه های اجتماعی در ارائه دهنده خدمات آنلاین، Mzinga، و به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال در Fidelity سرمایه گذاری صرف زمان. هارون همکاری نویسندگی بازاریابی مبتنی بر مکان برای Dummies (Wiley) است و یک ستون بازاریابی ماهانه تلفن همراه / محل سکونت در Marketingland می نویسد. کام Source .


February 26, 2018